اخبار سیاسی

شگفتی های انتخابات شوراهای شهرانگلیس و باخت سنگین حزب حاکم

لندن-خبرنگاران-نارضایتی رأی دهندگان انگلیسی از روند خروج این کشور از اتحادیه اروپا سبب شد تا در انتخابات شوراهای شهر انگلیس، حزب محافظه کار حاکم در نتایجی کم سابقه یک هزار و 200 کرسی را از دست بدهد.

25 تیر 1398

غلامی: اساسنامه دانشگاه D8 تدوین شد

وزیر علوم تحقیقات و فناوری از تدوین اساسنامه این دانشگاه اطلاع داد و گفت: فعالیت های علمی آن به صورت رسمی شروع شد.

24 تیر 1398

بررسی چگونگی همکاری بیشتر با وزارت نفت در جلسه کمیسیون انرژی

یک عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از دیدار نوروزی اعضای کمیسیون انرژی با وزیر نفت و مرور اقدامات اجرا شده در سال 98 و تلاش برای همکاری پررنگ تر در سال جاری خبر داد.

12 تیر 1398

تاجرنیا: سخنگو باید توانایی گفت وگو با اقشار و گروه های مختلف را داشته باشد

یک فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: سخنگو باید توانایی گفت وگو با اقشار و گروه های مختلف را داشته باشد؛ متأسفانه در مجموعه دولت افرادی هستند که توانایی ارتباط بر قرار کردن با دیگر گروه ها و چهره های سیاسی را ندارند.

4 تیر 1398

درخواست های فرهنگیان هیچ گونه جنبه سیاسی ندارد

تهران- خبرنگاران- یک معلم آموزش و پرورش گفت: فرهنگیان به دنبال مطالبات صنفی و ترمیم حقوقشان هستند و درخواست هایشان هیچ گونه جنبه سیاسی ندارد.

2 تیر 1398

آلمان خواهان برطرف مناقشه تجاری آمریکا و چین شد

پیتر آلتمایر وزیر اقتصاد آلمان روز دوشنبه از آمریکا و چین خواست مناقشه تجاری میان خود را حل و فصل نمایند.

1 تیر 1398

داورزنی: از افشین داوری برای عدم حضور در انتخابات والیبال، تعهدی نگرفتیم، مهندسی انتخابات تعبیر غلطی است

معاون ورزش حرفه ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان گفت: امروز در قایقرانی شاهد مجمع دموکراتیک بودیم و در یک رقابت خوب 4 نفر رقابت و برنامه ارائه کردند.

30 خرداد 1398

شمارش معکوس برای بهره برداری از راه آهن قزوین - رشت

به گزارش خبرنگاران، خیرالله خادمی در حاشیه بازدید از ایستگاه مرکزی خط آهن رشت، اضافه نمود: ساخت خط آهن قزوین - رشت به خاتمه رسیده است و حداکثر تا 10 روز آینده به بهره برداری می رسد.

26 خرداد 1398

آرزوی بانک توسعه تعاون بالاخره برآورده شد!

معاون وزیر کار از تصویب افزایش سرمایه بانک توسعه تعاون در کمیسیون تلفیق مجلس اطلاع داد و گفت: کار توزیع کالاهای اساسی و اقلام موردنیاز مردم در ماه مبارک رمضان به تعاونی ها واگذار خواهد شد.

25 خرداد 1398

پربازدید های علمی پزشکی؛ نمکی، وزیربهداشت کیست؟، با سیاه دانه 10 بیماری خطرناک را ریشه کن کنید، شروع ثبت نام مجدد آزمون کارشناسی ارشد 98، بیماری خطرناک که تا یک سال پس از بهبودی تعقیبتان می نماید

به گزارش خبرنگار ، اگر امروز پیروز به رصد اخبار علمی پزشکی نشده اید، برترین اخبار امروز این سرویس خبری را از نگاه کاربران در ادامه دنبال کنید.

18 خرداد 1398

اینستکس با سرمایه 3 هزار یورو در فرانسه ثبت شد

ساز و کار جدید اقتصادی بین ایران و اروپا قرار است یاری اصلی برای صادرات و واردات بین ایران و اروپا باشد.

16 خرداد 1398

موافقت با درخواست تاسیس 40 حزب جدید در دولت

سخنگوی وزارت کشور با بیان اینکه توسعه سیاسی و اجتماعی به ویژه در زمینه احزاب مورد توجه وزارت کشور بوده است، گفت: در سه سال اخیر 33 جلسه کمیسیون ماده 10 احزاب تشکیل شده که 166 مصوبه درباره فعالیت های احزاب، تشکل ها و اقلیت های دینی داشته است.

13 خرداد 1398

انتقاد سلطانی فر از مصوبه کمیسیون تلفیق در راستا واگذاری پرسپولیس و استقلال

نایب رئیس فراکسیون مستقلان ولایی مجلس گفت: وزیر ورزش و جوانان به مصوبه کمیسیون تلفیق در مورد واگذاری استقلال و پرسپولیس انتقاد داشت، زیرا شیوه ای که در مصوبه آن پیش بینی شده را مانع از واگذرای 2 باشگاه می داند.

9 خرداد 1398

بودجه ای تاکنون در اختیار بنیاد رادی قرار نگرفته است

نشست نخستین جشنواره تئاتر اکبر رادی با بیان توضیحاتی درباره هزینه ها و بودجه های این جشنواره، کارگاه ها، نمایش ها و همچنین لزوم حمایت از سازمان های مردم نهاد برگزار گردید.

26 اردیبهشت 1398

تسهیلات صندوق نوآوری از قراردادهای خرید فناوری، راهکاری برای حمایت از پروژه های دانشگاهی

رییس صندوق نوآوری و شکوفایی از تدوین برنامه هایی در زمینه حمایت از تحقیقات دانشگاهی با همکاری وزارت علوم اطلاع داد و گفت: در قالب این برنامه پروژه های دانشگاهی که به محصول نزدیک هستند، در قالب شرکت های دانش بنیان حمایت می شوند.

22 اردیبهشت 1398

زیباکلام: حاکمیت دموکراسی تنها راه پر کردن شکاف ها در کشور است

یک استاد علوم سیاسی دانشگاه تهران و فعال اصلاح طلب به شکاف های ایجادشده از سال 58 تا کنون در جامعه ایران اشاره نمود و گفت: حاکمیت دموکراسی تنها راه برون رفت از وضعیت کنونی و پر کردن شکاف های موجود است.

16 اردیبهشت 1398

فشار آمریکا به سایر کشورها قلدری و قانون گریزی نامتعارف است

به گزارش خبرنگاران، محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان که در ایتالیا حضور دارد با روبرتور فیگو رئیس مجلس نمایندگان ایتالیا دیدار و مصاحبه کرد.

26 فروردین 1398

نفت 1 دلار گران شد

قیمت هر بشکه نفت برنت امروز با یک دلار و 7 سنت، معادل 1.7 درصد افزایش به 64 دلار و 60 سنت رسید.

22 فروردین 1398

شمارش معکوس برای نابودی استادیوم تختی، 45 سال بدون بازسازی

مدیر مجموعه ورزشی تختی با بیان اینکه بازسازی این ورزشگاه احتیاج به 10 میلیارد هزینه دارد، گفت: به دلیل اینکه سال جاری هیچ تیم لیگ برتری در تختی بازی برگزار نمی کند، متاسفانه مسئولین توجه ویژه ای همانند ورزشگاه آزادی به این ورزشگاه ندارند.

22 فروردین 1398

بلیت جام ملت های آسیا را کنسل کنید!

با این فضایی که درفوتبال ایران شکل گرفته همان بهتر که تیم ملی از سفر به جام ملت های آسیا انصراف دهد. تمسخر تعداد تماشاگران ملی بیش ازآنکه به کی روش لطمه بزند بازیکنان ملی را دلسرد ومایوس نموده است.

18 فروردین 1398
تعداد: (34)