اخبار صنعت

ترکیه برای سرقت محصولات کشاورزی سوریه ده ها کمباین وارد این کشور کرد

منابع سوری خبر دادند که ترکیه برای سرقت محصولات کشاورزی شمال شرق سوریه ده ها کمباین وارد این کشور کرده است.

12 مرداد 1399

خبرنگاران نقش موثر روش سرآمدی آموزش در جهش فراوری

مشهد- خبرنگاران- عضو هیات علمی گروه مدیریت دانشگاه فردوسی مشهد گفت: روش های سرآمدی جزء روش های نوین مدیریت کیفیت جامع شناخته می شوند که در رونق و جهش فراوری و خدمات نقش موثر دارند.

12 تیر 1399

خبرنگاران 559 هزار متر مکعب آب در کهگیلویه و بویراحمد صرفه جویی شد

گچساران- خبرنگاران- نماینده مجری طرح احیا و تعادل بخشی منابع آبی زیرزمینی کهگیلویه و بویراحمد گفت: 559 هزار مترمکعب آب سال گذشته از پر و مسدود کردن چاه های غیرمجاز و اجرای طرح اصلاح و تعدیل پروانه های برداشت آب در استان صرفه جویی شد.

12 تیر 1399

واگذاری سهام دولت به روش ETF؛ حل مسئله کوتاه مدت و ایجاد مسائل در بلندمدت

با توجه به مصوبه هیئت دولت مبنی بر واگذاری سهام بعضی از شرکت های دولتی به روش ETF، مرکز پژوهش های مجلس در گزارشی به نقد و آنالیز این تصمیم دولت پرداخته است. پذیره نویسی صندوق های قابل معامله ETF متشکل از سهام دولت در 9 بانک از 14 اردیبهشت شروع می گردد.

10 تیر 1399

تغییرات پروازی پس از کرونا

تغییرات پروازی پس از کرونا که احتمال وقوع آن ها زیاد استبدیهی است که ویروس کرونا زندگی همه ما را دگرگون کرده و ایرلاین ها که همیشه در راس تغییرات هستند نیز دستخوش این تغییر شده اند. روزنامه نگار صنعت هوانوردی جان والتون، نگاهی به تغییرات پروازی پس از...

10 تیر 1399

حضور مجدد ناوهای آمریکایی در منطقه تنش زا در دریای چین جنوبی

یک رسانه انگلیسی در حالی از حضور دو ناو آمریکایی در منطقه مورد مناقشه بین چین و مالزی اطلاع داد که سخنگوی ارتش چین روز گذشته به شدت نسبت به هرگونه دخالت نظامی آمریکا هشدار داده بود.

6 تیر 1399

خبرنگاران بارش ها 250 میلیارد تومان به بخش کشاورزی کرمانشاه خسارت زد

کرمانشاه- خبرنگاران- مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمانشاه از وارد شدن خسارت 250 میلیارد تومانی براثر بارش های 21 فروردین و چهارم اردیبهشت به بخش کشاورزی استان خبر داد و گفت: جبران خسارت حواث طبیعی برای کشاورزان بسیار سخت و در بیشتر موارد غیرممکن شده...

4 تیر 1399

فشار روی ترامپ برای مجاب کردن چین به خرید نفت از آمریکا

گروهی از تولیدکنندگان نفت در آمریکا از رئیس جمهور این کشور خواسته اند چین را برای خرید نفت از آمریکا تحت فشار قرار دهد.

3 تیر 1399

شروع بازسازی سایت موزه شادیاخ در نیشابور

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری نیشابور گفت: بودجه احیا و بازسازی سایت موزه شادیاخ در پی سفر رئیس جمهوری واریز و مراحل کار آغاز شده است.

29 خرداد 1399

سایه روشن کارنامه الکاظمی

یک تحلیلگر مسائل عراق می گوید معیار های روشنی برای ارزیابی نامزد نخست وزیری عراق وجود دارد.

23 خرداد 1399

خبرنگاران اقلام امدادی بین روستاییان سیلزده خواف توزیع شد

گناباد- خبرنگاران- رییس جمعیت هلال احمر خواف گفت: اقلام امدادی بین ساکنان روستای سیلزده رزداب بخش سلامی این شهرستان توزیع شد.

19 خرداد 1399

نفت اوپک در کانال 21 دلار رفت

هر بشکه سبد نفتی اوپک با یک دلار و 48 سنت کاهش 21.19 دلار فروش رفته است.

15 خرداد 1399

پایش 16 واحد صنعتی شاخص در اسلامشهر، یک واحد کشتارگاهی اخطاریه گرفت

رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان اسلامشهر از گشت و پایش زیست محیطی مستمر واحدهای صنعتی شاخص و عظیم مقیاس این شهرستان اطلاع داد.

12 خرداد 1399

20 ایده جالب برای کسب و کارهای لاکچری

خیلی ها دوست دارند پول زیادی بدست آورند و در کوتاه مدت، شهرت و اعتباری کسب نمایند. اگر چه این قانون کسب و کار است که درامد بالا و شهرت زیاد، احتیاج به صبوری و کار و کوشش خستگی ناپذیر دارد و هیچ میلیاردری و هیچ سلبریتی، حتی سلبریتی های الکی غیر هنرمند (مثل...

11 خرداد 1399

نکات اجرایی جوشکاری

متصل نمودن اعضای یک سازه فلزی با استفاده از حرارت و ذوب شدن موضعی و یکپارچه شدن پس از این فرایند را جوشکاری می گویند. برای اتصالات سازه های اسکلت فلزی روش های مختلفی وجود دارد. پیچ کردن، پرچ کردن و جوش دادن از روش هایی است که در اتصالات ساختمان و سازه های...

1 خرداد 1399

فرماندار دلگان: نداشتن راه مناسب سد مستحکم توسعه منطقه است

خبرنگاران/سیستان و بلوچستان فرماندار دلگان گفت: سالیان سال، چالش جدی توسعه نیافتن منطقه نداشتن راه مناسب و قابل اعتماد و نبود پل در محورهای مواصلاتی بوده که سدی مستحکم در راستا توسعه مالی و عامل گلایه مندی مردم دلگان بوده است.

31 اردیبهشت 1399

مدیر عامل جدید گروه شرکت های پدیده شاندیز منصوب شد

نیما ملائی به عنوان مدیر عامل جدید گروه شرکت های پدیده شاندیز انتخاب شد.

30 اردیبهشت 1399

گزینش اینترنتی آپارتمان های کوچک و بزرگ در دردشت

مزیت سایت های اینترنتی فروش و اجاره مسکن مانند دیوار در این است که از بین طیف وسیعی از آگهی های دارای تصویر می توانید مواردی را بر اساس معیارهای خود معین و از آنها بازدید نمایید.

23 اردیبهشت 1399

خبرنگاران فرماندار آستارا: تعطیلی بازارها مصوبه دولت برای حفظ سلامتی است

آستارا - خبرنگاران - فرماندار آستارا گفت: تعطیلی بازار و واحدهای صنفی غیرضرور تا 15 فروردین ماه برای پیشگیری از شیوع کرونا و حفظ سلامتی عمومی، از تصمیمات دولت در ستاد مدیریت بحران کشور است و بازاریان و شهروندان در این رابطه همکاری نمایند.

21 اردیبهشت 1399

جهاد جنبش دانشجویی علیه بی عدالتی ، چقدر حضور دانشجویان در کنار مردم احساس می شود؟

فعالیت های جنبش دانشجویی در یک سال گذشته با درون مایه عدالت خواهی و مبارزه با ویژه خواران گذشت و همین امر نشانه ای از حرکت دانشجویان همراه جامعه است.

18 اردیبهشت 1399
تعداد: (160)