4200 معلم حق التدریس و پیش دبستانی به زودی جذب می شوند

به گزارش ایستگاه بازی، مدیرکل آموزش و پرورش مازندران با اشاره به ضرورت تعیین تکلیف شرایط معلمان حق التدریس و پیش دبستانی خبر از جذب چهار هزار و 200 نفر داد.

4200 معلم حق التدریس و پیش دبستانی به زودی جذب می شوند

به گزارش خبرنگاران مازندران علیرضا سعدی پور با گرامیداشت مقام والای معلمان درباره تبدیل شرایط معلمان حق التدریس گفت: قانون تبدیل شرایط مربیان پیش دبستانی در استان عملی شد و این مربیان باید به دانشگاه فرهنگیان مراجعه کنند.

وی با بیان اینکه تا به امروز دو مرحله تعیین تکلیف مربیان پیش دبستانی و حق التدریس دراستان انجام شد، اضافه نمود: آخرین مرحله نیز به زودی انجام می شود و این مربیان باید دوره های دانشگاه فرهنگیان را سپری کنند.

وی ادامه داد: در استان معلمان خرید خدمات آموزشی، نهضت سوادآموزی، پیش دبستانی و غیره تعیین تکلیف شدند.

سعدی پور با اظهار اینکه دوره های آموزشی مربیان شش ماه طول می کشد و با گذر از دوره نسبت به تعیین تکلیف اقدام می شود، اضافه نمود: تا به امروز دو دوره این طرح اجرا شد.

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران درباره طرح رتبه بندی معلمان نیز گفت: این طرح پس از تصویب در مجلس و با ابلاغ شیوه نامه اجرایی در سال جاری عملیاتی می شود.

وی با اشاره به رفع موانع اعتباری رتبه بندی معلمان گفت: به زودی شیوه نامه این طرح تصویب و ابلاغ می شود.

وی با اظهار اینکه سهمیه استان در جذب مربیان پیش دبستانی، خدمات آموزشی و نهضت سوادآموزی چهار هزار و 200 نفر است، این سهمیه را در کشور 88 هزار نفر گفت.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 8 خرداد 1400 بروزرسانی: 8 خرداد 1400 گردآورنده: managore.ir شناسه مطلب: 1579

به "4200 معلم حق التدریس و پیش دبستانی به زودی جذب می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "4200 معلم حق التدریس و پیش دبستانی به زودی جذب می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید