10 طرح نوآورانه در فستیوال نوآوری های صنعت لوازم خانگی و صنایع وابسته معرفی گردید

به گزارش ایستگاه بازی، 10 طرح نوآورانه در فستیوال نوآوری های صنعت لوازم خانگی و صنایع وابسته پارک فناوری پردیس بعنوان طرح هایی که می توانند احتیاج های داخلی را برطرف نمایند، معرفی شدند.

10 طرح نوآورانه در فستیوال نوآوری های صنعت لوازم خانگی و صنایع وابسته معرفی گردید

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران به نقل از روابط عمومی پارک فناوری پردیس، به همت شبکه ملی فن بازار ایران، فستیوال نوآوری های صنعت لوازم خانگی و صنایع وابسته با هدف بهم رسانی نوآوری ها و چالش های این صنعت، پنجشنبه 27 آبان ماه در سالن 43 نمایشگاه بین المللی تهران برگزار گردید.

محمدصالح خالقی دبیر شبکه ملی فن بازار ایران در جریان برگزاری این فستیوال گفت: توسعه فراوری لوازم خانگی در کشور با افزایش درخواست های فناورانه از صنایع همراه بوده است در این راستا ضرورت وجود ساز و کاری معین برای معرفی احتیاج ها و ظرفیت های موجود در عرضه های نوآورانه و اختراعات به عموم مردم و صنعتگران بیش از پیش به چشم می خورد.

خالقی ادامه داد: ما در شبکه ملی فن بازار ایران در پی معرفی اختراعات و نوآوری های شرکت های دانش بنیان، استارتاپ ها و سولوشن پرووایدر ها به صنعتگران برای رفع احتیاج های صنعت و یاری اکوسیستم فناوری کشور هستیم. در این راستا شبکه فن بازار ملی ایران به همت کارگزار منطقه ای استان قزوین رویداد فستیوال نوآوری های لوازم خانگی و صنایع وابسته را در بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی تهران برگزار کرد. هدف از برگزاری این رویداد معرفی نوآوری ها و اختراعات شرکت های دانش بنیان، استارتاپ ها و سولوشن پروایدر ها در حوزه صنایع لوازم خانگی به فراوری نمایندگان این حوزه بود.

وی اضافه کرد: هدف ما معرفی نوآران داخلی به فراوری نمایندگان لوازم خانگی است تا این شرکت ها بتوانند احتیاج های خود را با دانش بومی رفع نموده و نسبت به افزایش سطح فراوریاتشان اقدام نمایند.

خالقی گفت: برای اجرای این طرح با شرکت های دانش بنیان و استارتاپ ها ارتباط برقرار کردیم تا فراوریات و اختراعات نوآورانه خود را برای ما ارسال نمایند. در حال حاضر حدود 52 اختراع و نوآوری فناورانه از شرکت های دانش بنیان کشور به دبیرخانه نمایشگاه ارسال شد. همه این 52 اختراع و نوآوری در این نمایشگاه حضور دارند.

دبیر شبکه ملی فن بازار ایران گفت: این 52 اختراع و نوآوری در راستای بهبود و حل چالش های مرتبط با داخلی سازی قطعات و محصولات در زمینه یخچال، فریزر، گرمایش، سرمایش و لوازم آشپزخانه هستند که از این میان 10 طرح مختلف که با آنالیز های انجام شده قابلیت یاری به رفع احتیاج های داخلی را دارند در رویداد فستیوال نوآوری های صنعت لوازم خانگی معرفی شدند.

خالقی ادامه داد: در این فستیوال طرح های نوآورانه شرکت های دانش بنیان و استارتاپ های داخلی در زمینه های هوشمند سازی (اینترنت اشیاء)، طراحی صنعتی، خدمات، کاهش انرژی، نرم افزار های مدیریت زنجیره تامین، بازاریابی فروش و منابع انسانی، مواد اولیه و اینترنت چرخشی ارائه شد.

خالقی در خاتمه اضافه کرد: شرکت های دانش بنیان و استارتاپ هایی که در این رویداد حضور ندارند نیز می توانند با مراجعه به دفتر فن بازار منطقه ای قزوین به صورت حضوری یا به وسیله سامانه، با ارائه دستاورد های فناورانه خود در زمینه صنعت لوازم خانگی و صنایع وابسته ضمن ارتباط با بروکر مربوطه، نسبت به معرفی آن به صنایع اقدام نمایند. بروکر ها نیز همکاری درخواست نماینده احتیاج و رفع نماینده آن را مدیریت می نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 15 بهمن 1400 بروزرسانی: 15 بهمن 1400 گردآورنده: managore.ir شناسه مطلب: 1894

به "10 طرح نوآورانه در فستیوال نوآوری های صنعت لوازم خانگی و صنایع وابسته معرفی گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "10 طرح نوآورانه در فستیوال نوآوری های صنعت لوازم خانگی و صنایع وابسته معرفی گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید