کُشتی پیر مرد با تمساح غول پیکر خبرساز شد

به گزارش ایستگاه بازی، خبرنگاران : مرد میانسال برای نجات جان سگش از دست تمساح غول پیکر مجبور به مبارزه با این حیوان شد.

کُشتی پیر مرد با تمساح غول پیکر خبرساز شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرنگاران، ، سگ ها یکی از حیوانات باهوش بر روی کره زمین هستند. شاید همین هوش بالا در کنار وفاداری این حیوان است که آن را به بهترین دوست انسان در میان حیوانات تبدیل نموده است. اما این دوستی میان سگ و انسان یکطرفه نیست، گاهی ممکن است انسان نیز جانش را به خطر بیندازد تا ناجی جان این دوست وفادار خود گردد.

انفاقی که در فلوریدای آمریکا رخ داد مثال روشنی بر این ادعاست. بنا به گزارش NBC News مایک مک کوی، یک شهروند اهل فلوریدا با سگ خود مشغول پیاده روی بود که ناگهان سگ او به داخل آب دریاچه افتاد. در حالی که مایک چند متر جلوتر از سگ خود جیک حرکت می کرد متوجه شد که چیزی از داخل آب دریاچه خارج شد و سگ او را گرفت.

در این لحظه مایک فورا واکنش نشان داد و حتی بدون فکر کردن به اینکه ممکن است زندگی اش به خطر بیفتد به داخل آب دریاچه پرید تا سگش را نجات دهد. او به تمساح نزدیک شد و با فروکردن انگشت خود در چشمان این حیوان توانست سگ خود را از دهانش بیرون بکشد.

پس از انتشار این خبر، این تمساح که بین 7 تا 9 فوت طول داشت توسط مسئولان حیات وحش فلوریدا شکار و از دریاچه به مکان دیگری منتقل شد.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 1 تیر 1400 بروزرسانی: 1 تیر 1400 گردآورنده: managore.ir شناسه مطلب: 1611

به "کُشتی پیر مرد با تمساح غول پیکر خبرساز شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کُشتی پیر مرد با تمساح غول پیکر خبرساز شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید