لیونبرگ: کت و شلوار نپوشیدم چون لباسم در خشکشویی ماند!، هر چه بهتر بازی کنیم، طرفداران بیش تر انرژی می گیرند

به گزارش ایستگاه بازی، فردی لیونبرگ به اولین پیروزی اش به عنوان سرمربی تیم فوتبال آرسنال می اندیشد.

لیونبرگ: کت و شلوار نپوشیدم چون لباسم در خشکشویی ماند!، هر چه بهتر بازی کنیم، طرفداران بیش تر انرژی می گیرند

با ما همراه باشید تا با بهترین تور ویتنام سفر کنید.

به گزارش خبرنگاران، فردی لیونبرگ در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل برایتون در هفته پانزدهم رقابت های لیگ برتر انگلیس بار دیگر از راهنمایی توپچی ها ابراز غرور کرد.

سرمربی تیم فوتبال آرسنال در این باره گفت: نشستن روی نیمکت آرسنال در استادیوم امارات لحظه بسیار غرورانگیزی است. روزی که برای اولین بار در تیم ملی به میدان رفتم، اولین بازی ام برای آرسنال و اولین بازی به عنوان مربی آرسنال مقابل نوریچ احتمالا غرورانگیزترین لحظات عمرم بوده است. در بازی با نوریچ کت و شلوار نپوشیده بودم چون همه چیز آنقدر سریع رخ داد که لباسم در خشک شویی ماند! از طرفی دیده ام همه مربیان کت و شلوار رسمی نمی پوشند. روزی بازی تصمیم می گیرم چه لباسی بپوشم.

او در ادامه اضافه نمود: به نظرم تنها راه عوض کردن جو حاکم بر استادیوم امارات، سبک بازی تیم و نمایش ماست. طرفداران در بازی نوریچ فوق العاده بودند.حس کردم هرچه ما بهتر بازی کنیم، طرفدار انرژی بیشتری می گیرد. بر بازی مسلط بودیم و طرفداران از این قضیه لذت می بردند. البته آنها هنگامی که عقب بودیم هم حمایت خوبی داشتند. در امارات انتظار چیزی دیگر غیر از پیروزی از ما وجود ندارد. مهم نیست چه کسی مربی باشد. راه تغییر عقیده طرفداران در امارات، بهبود کیفیت بازی تیم است.از نظر من نقدها از خط دفاعی آرسنال منصفانه نیست چون بازیکنانم کوشششان را برای دفاع خوب به کار می بندند. البته می توان بازیکنان متفاوتی در ترکیب گذاشت. برنامه ای داشتیم و کوشش کردیم اجرایش کنیم. باید به دنبال راهکار باشیم. اگر بازیکنان، فوق سریع نباشند و شما همین را از آنها بخواهید، طبعا برایشان مشکل خواهد بود. در مقابل نوریچ هم گل های تاکتیکی نخوردیم و حریف با تکیه بر جنگندگی و دوندگی توانست موقعیت خلق کند. باید جلوی این مساله را بگیریم.

حاضرم اگر مربی جدید بیاید، باز هم در آرسنال بمانم. برای باشگاه کار می کنم و هر کجا آنها بگویند، خواهم بود. طبعا از داشتن این فرصت بسیار مغرورم ولی آینده را آینده روایت خواهد نمود. هنوز با ونگر صحبت نکرده ام. واقعا دوست دارم با او صحبت کنم. مدام با او در تماس هستم ولی چون همه چیز خیلی غیرمنتظره پیش رفت، هنوز نتوانستم در این باره با آرسن حرف بزنم. ولی قصد دارم این کار را انجام بدهم.

می دانستید شما اولین سرمربی سوئدی لیگ برتر پس از اسون گوران اریکسون هستید؟ نمی دانم چرا ولی سوئد مربیان بزرگ زیادی دارد. البته که این نکته مایه افتخار و خاص است. اسون باهوش است. زمانی که سرمربی انگلیس بود، زیاد با او حرف می زدم چون بازی های ما را تماشا می کرد. داستان هایی درباره روابط او با بازیکنانش و سبک مربی گری اش شنیده ام. کمی از آن ایده ها را دزدیده ام! او مربی بزرگی است. مدت ها است اسون را ندیده ام و امیدوارم زودتر او را ببینم و با او حرف بزنم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 30 دی 1398 بروزرسانی: 19 مهر 1399 گردآورنده: managore.ir شناسه مطلب: 597

به "لیونبرگ: کت و شلوار نپوشیدم چون لباسم در خشکشویی ماند!، هر چه بهتر بازی کنیم، طرفداران بیش تر انرژی می گیرند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لیونبرگ: کت و شلوار نپوشیدم چون لباسم در خشکشویی ماند!، هر چه بهتر بازی کنیم، طرفداران بیش تر انرژی می گیرند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید