فال روزانه جمعه 16 آذر 1397

به گزارش ایستگاه بازی، آیا می خواهید بدانید امروز چه چیزی در انتظار شماست؟ با خواندن فال روزانه 16 آذر 1397 بر اساس ماه تولد خود، برای خود برنامه ریزی کنید و نگاه بهتری به روز خود داشته باشید.

فال روزانه جمعه 16 آذر 1397

فال روزانه جمعه 16 آذر 1397

خبرنگاران | سرویس سرگرمی - عزیزی که شانزدهم آذرماه به دنیا اومدی، تولدت مبارک! فردی هوشمند، پر جنب و جوش، جاه طلب و به دنبال صلح هستید. شخصیت خاص شما به راحتی اطرافیان شما را تحت تاثیر قرار می دهد. توصیه می کنیم در ارتباط با دیگران دمدمی مزاج نباشید! در آینده نزدیک با پیشرفت چشمگیری روبرو خواهید شد. حتی این احتمال وجود دارد که قبل از موعد نتیجه کارهای خود را ببینید. همین موفقیت بزرگ باعث می شود تا بر اعتماد به نفس شما افزوده شود. این عزم شما باعث می شود که از پس کارهای بسیار سخت نیز بربیایید. در سال رو به رو با افراد جدیدی آشنا می شوید که می توانید با آن ها رابطه دوستی برقرار کنید. این احتمال وجود دارد که عشق زندگی خود را در این دیدار های جدید پیدا کنید. از طرف دیگر، کمی به هزینه های ماهانه شما افزوده خواهد شد. با اینکه روزهای شلوغ و پر دغدغه ای پیش رو دارید، اما از لحاظ سلامت جسمی و ذهنی با مشکل خاصی روبرو نخواهید شد. دی و فروردین و اردیبهشت اهمیت زیادی در طول این سال دارند.

فروردین

از آنجایی که اخیرا برنامه های شما با موفقیت همراه نبوده است، به فکر یک تغییر بزرگ افتاده اید. امروز دوست دارید که در لحظه تصمیم بگیرید و با توجه به موقعیت همان لحظه موقعیت را ارزیابی کنید . می دانیم که شما دوست دارید همه چیز گذشته را کنار بگذرید و رو ش های نوین را امتحان کنید، اما بدانید که در برنامه های قدیمتان نکاتی نهفته که گذشت از آن حیف است. امروز حس ششم بیشتر به کار شما می آید، بنابراین اگر با موقعیتی غیر منطقی رو به رو شدید، به صدای دل خود گوش کنید.

اردیبهشت

برای کسب شناخت بهتر از خود واقعی تان به احساسات درونی خود رجوع کنید. شما فردی نیستید که در روبروه با موقعیت های غیرمعمول با خود سر لج داشته باشد. بنابراین حین شناخت خودتان اسن امکان وجود دارد که با برخی ناشناخته ها روبرو شوید. این بدین معناست که باید با راز ها و کارهایی که نسبت به آن ها بی تفاوت بوده اید، رو به رو شوید. امروز ذهن خود را باز تر کنید و در مقایسه با دیگران بیشتر به قدرت منطق خود روی آورید. در این راستا سعی کنید از نصیحت دیگران بهترین ارزیابی را داشته باشید؛ پس از آن است که می توانید درک بهتری نسبت به دنیای اطراف خود پیدا کنید و تغییرات مفیدی ایجاد کنید.

خرداد

این امکان دارد که امروز شاهد کوشش بی وقفه گروهی باشید که برای عملی کردن اهداف خود از هیچ کوششی کوتاهی نمی کنند، حتی ممکن است برنامه روزانه خود را کنار بگذارید و این گروه را در رسیدن به هدفشان کمک کنید. به احتمال زیاد نسبت به آن ها تعهد پیدا خواهید کرد. امروز هر اتفاق جالبی توجه شما را جلب می کند و به سمت آن جذب می شوید. همانطور که گفتیم شاید تحریک شوید و اهداف خود را فراموش کنید، اما زیاده روی نکنید! قرار دریافت در چنین موقعیتی نباید شما را از اهدافتان دور کند و نسبت به مسئولیت های خود غافل شوید. می توانید از همین امروز نه گفتن را یاد بگیرید.

تیر

شور و هیجان شما برای رسیدن به یک هدف عالی، انگیزه اطرافیان شما را نیز افزایش می دهد. با این کار سایر افراد را نیز در این راستا با خود همراه خواهید کرد. با داشتن این ویژگی ها به راحتی می توانید یک گروه بانظم و هدفمند را رهبری کنید. در این میان باید به بقیه یاد بدهید که خواسته و ارزش گروه نسبت به خواسته های شخصی مهم تر است. به آن ها بگویید که باید به خوبی نفس خود را مدیریت کنند. از طرف دیگر، امروز بیشتر از گذشته خوش صحبت شده اید و اگر پای مسائل مذهبی، اجتماعی یا سیاسی در میان باشد، شما به خوبی خود را نشان خواهید داد.

مرداد

امروز از به نمایش در آوردن استعداد هنری و ادبی خود هیچ ترسی ندارید، چراکه خلاقیت شما در اوج قرار گرفته است. اما توصیه می کنیم فراتر از پتانسیل فردی خود نروید، چراکه ممکن است با موانعی رو به رو شوید که سختی روبروه با آن ها از اعتماد به نفس شما بکاهد، بنابراین بهتر است یک هدف منطقی را در ذهن خود بپرورانید. از حامیان مالی و روحی به خصوص افراد نزدیک به خود کمک بخواهید. امروز روزی است که به سختی می توانید بر روی مسئله ای تمرکز کنید. برای خارج شدن از این شرایط توصیه می کنیم کار ها را بیش از حد معمول جدی نگیرید.

شهریور

آرامش امروز شما باعث می شود تا حضورتان در جمع احساس نشود. این رفتار غیر عمد باعث می شود تا کوشش و کوشش شما در راستا تحقق اهداف گروه به خوبی دیده نشود. اما در این صورت نیز شما به این مسئله اهمیت نمی دهید و دیده نشدن را ترجیح می دهید. این ویژگی به خاطر وجود اعتماد به نفس بالا در شما پدید آمده است. شما همکاری سالم را برتر از رقابت می دانید. امروز به سختی می توانید احساس شخصی خود را از عشق زندگی خود پنهان کنید، پس توصیه می کنیم در رفتار خود با او جانب احتیاط را در نظر بگیرید.

مهر

اگر امروز در کنار دوستان و آشنایان خود درباره مسائل کاربردی زندگی صحبت کنید، به اطلاعات بسکمک مفیدی دست خواهید یافت. بهترین موضوع، بحث کردن درباره مسائلی است که با افزایش درآمد شما در ارتباط است. شاید امروز بیش از حد معمول برای دیگران انتظار بکشید، پس بهتر است با داشتن کتاب یا یک چیز سرگرم کننده سر خود را گرم کنید. با این کار عصبانی نخواهید شد و گذشت زمان را احساس نخواهید کرد.

آبان

امروز عزم آن کرده اید که با نمایش قدرت خود در مدیریت و رهبری، اطرافیان خود را تحت تاثیر قرار دهید. در این راستا ممکن است هدف اصلی خود را فراموش کنید و نسبت به آن غافل شوید. امروز حسی به شما می گوید که باید پر حرف باشید و بر سر هر مسئله ای دانسته های خود را بر زبان بیاورید و رجحان خود را نشان دهید. همه می دانند که پرحرفی نشانه نداشتن منطق ایده آل است. با پر حرفی سایر افراد به سخنان شما بی توجهی خواهند کرد. بنابراین نمی توانید بر روی کارهای خود تمرکز لازم را داشته باشید. بهتر است کم اما گزیده بگویید!

آذر

امروز احساس و فکر شما مانند دو لبه شمشیر هستند. برای مثال با یک حالت دمدمی مزاجی، در یک لحظه می خواهید وقت خود را در جمع دوستان خود بگذرانید، اما بعد از چند ثانیه بودن در کنار آن ها، دلتان می خواهد تنهای تنها باشید و با خود خلوت کنید. بیش از حد به خود سخت می گیرید!! همین سخت گیری به خودتان است که شما را بی حوصله می کند. خود را همانطور که هستید قبول کنید؛ اگر به من واقعی خود ایمان داشته باشید، تایید یا عدم تایید دیگران برای شما اهمیت نخواهد داشت.

دی

حرف های در دل خود دارید که بی تابانه می خواهید آن ها را بر زبان بیاورید، به دنبال یک بهانه هستید تا هر چه در دل دارید را فاش کنید. تا قبل از امروز ترجیح می دادید، این حرف ها را با کسی در میان نگذارید، اما باید بدانید که بیان این سخنان به بهبود رابطه شما با دیگران کمک زیادی می کند و سوءتفاهم ها را از بین می برد. اما مراقب باشید؛ حرف های خود را با نیش و کنایه بر زبان نیاورید! از طرف دیگر، فردا مهمان هایی به خانه شما وارد خواهند شد که بسیار مشتاق دیدار شما هستند.

بهمن

امروز بیشتر ترجیح می دهید که وقت خود را در کنار دوستان و نزدیکان صمیمی خود بگذرانید. آنقدر برای ارتباط با آن ها ذوق دارید که حتی آخر هفته خود را نیز می خواهید در جمع آن ها باشید. اما همیشه نباید یک طرفه به مسائل نگاه کنید، شاید خود افراد برنامه هایی برای خود دارند که قبل از درخواست شما قطعی شده است و آن ها نمی توانند تغییری در آن ایجاد کنند. از طرف دیگر نیز بدون فکر کافی به کسی قول ندهید، شما محدودیت های خود را می شناسید، ابتدا این مرز ها را در نظر بگیرید و در چارچوب آن ها به کسی وعده کاری را دهید.

اسفند

امروز از مورد امر و نهی قرار دریافت توسط دیگران تنفر دارید! به خصوص اگر فردی که به شما دستور می دهد مقاوم و رتبه بالاتری دارد. برای فرار از روبروه شدن با مسائل، بهتر است شرایط را بپذیرید و از دستورات پیروی کنید. اما به کسی اجازه ندهید که از شما سوءاستفاده کند. در هر صورت روز های سخت امروز را در ذهن خود ثبت کنید، چراکه در آینده به موفقیت های زیادی دست پیدا خواهید کرد که از همین سختی ها حاصل شده است. برخی چیز ها ارزش این را دارند که برایشان سختی بکشید. به آینده فکر کنید و با تجسم موفقیت ها احساس بهتری از این لحظات به دست آورید.

منبع: setare.com
انتشار: 25 اسفند 1399 بروزرسانی: 25 اسفند 1399 گردآورنده: managore.ir شناسه مطلب: 1440

به "فال روزانه جمعه 16 آذر 1397" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه جمعه 16 آذر 1397"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید