تست روانشناشی؛ نظرتان راجع به عشق چیست؟

به گزارش ایستگاه بازی، یکی از ویژگی هایی که در وجود مخاطب خاص خود وجود دارد و شما به آن افتخار می کنید، نحوه فرمان دادن اوست، چون دو دسته انسان در این دنیا وجود دارند: رهبران و پیروان و شما به این افتخار می کنید که با یک رهبر زندگی می کنید.

تست روانشناشی؛ نظرتان راجع به عشق چیست؟

تست های شخصیت شناسی این توانایی را دارند که دیدگاه افراد را نسبت به مسائل مختلف مانند عشق مشخص کنند.

دیدگاه افراد مختلف با توجه به شخصیت و نوع تربیتشان می تواند نسبت به مقوله چالش برانگیز عشق و رابطه متفاوت باشد که ممکن است در ضمیر ناخودآگاه ما نهفته باشند و ما هیچوقت از این دیدگاه خود نسبت به عشق صحبت نکنیم، اما تست های شخصیت شناسی آن بخش از شخصیت ما را برملا می کنند که درون خودمان پنهان کرده ایم.

در ادامه یک تست شخصیت با استفاده از تصویر دارای خطای دید طراحی شده است که اولین تصویری که توجه شما را جلب می کند، مشخص خواهد کرد که چه چیزی در عشق و رابطه برای شما جذابیت کمتری دارد.

یادداشت برداشتن از چیزی که در تصویر توجه شما را در نگاه اول جلب می کند، تنها کاری است که باید انجام دهید.

چهره یک مرد

اگر اولین چیزی که در تصویر مشاهده می کنید، چهره یک مرد است، باید بدانید اولین چیزی که در عشق برای شما جذابیت کمی دارد، لجبازی است.

یکی از ویژگی هایی که در وجود مخاطب خاص خود وجود دارد و شما به آن افتخار می کنید، نحوه فرمان دادن اوست، چون دو دسته انسان در این دنیا وجود دارند: رهبران و پیروان و شما به این افتخار می کنید که با یک رهبر زندگی می کنید.

همین رهبران گاهی اوقات در زندگی مرتکب اشتباه می شوند، اما حاضر نیستند اشتباه خود را بپذیرند و در حقیقت خلاف پذیرفتن اشتباه خود عمل می کنند یعنی با اصرار روی حرف خود می ایستند.

پرده قرمز

اگر اولین چیزی که توجه شما را در این تصویر دارای خطای دید به خود جلب کرده، پرده قرمز است، دراماتیک شدن رابطه برای شما از همه چیز در روابط عاشقانه جذابیت کمتری دارد.

وقتی برای اولین بار با همسر خود آشنا شده اید، راضی بودید که هرجا با هم می رفتید همسرتان مرکز توجه قرار می گرفت و به این افتخار می کردید که با چنین فرد جذابی آشنا شده اید.

با این وجود، این جذابیت همسرتان وقتی با هم بحث می کنید می تواند به مسئله ای زجرآور تبدیل شود بنابراین بهترین کار در همگام مجادله با همسرتان این است که محل را ترک کنید و از بحث شدید بپرهیزید چرا که ممکن است حرفی بزنید که بعداً از گفتن آن پشیمان شوید.

مرد عصبانی

اگر اولین موردی که توجه شما را به خود جلب کرد، مرد عصبانی داخل عکس است، باید بدانید که مسئله ای که کنار از همه چیز برای شما در عشق وجود دارد طبع کوتاه است.

شما عاشق افرادی هستید که شور و شوق زیادی دارند و قطعاً شریک زندگی شما یکی از همین نوع افراد است، اما آن ها طبع کوتاهی دارند و تقریبا هرگز به راه شما هدایت نشده اند.

اگر شریک زندگیتان از دست شما عصبانی شد از درگیری با او پرهیز کنید چراکه در بلندمدت خواهد فهمید که تنها از در آرامش می تواند با شما ارتباط برقرار کند و به گفتگو بپردازد.

مردی که روی زانو های خود است

شما در رابطه خود از نیازمند بودن زیاد نفرت دارید، چون اولین چیزی که توجه شما را حلب کرده، مردی است که روی زانو های خود نشسته است.

زمانی که شما و همسرتان عاشق یکدیگر شدید، شاد بودید که همسرتان چقدر به شما علاقه مند است، چون با شما مانند یک پادشاه رفتار می کرد و خواهان گذراندن هر دقیقه از روز با شما بود و این مسئله باعث می شد که شما احساسا خاص بودن داشته باشید.

با این حال، الآن دیگر این مسئله خسته کننده شده است، چون فکر می کنید وی همیشه منار شماست و مسئله ای که زمانی جالب بود دیگر باعث آزار و اذیت شما می شود پس مسئله را با شریک زندگیتان مطرح کنید و به او بگویید که کمی زمان برای خودتان می خواهید و اگر به بودن با شما فکر می کنند و شما برای شریک زندگیتان مهم هستید، حتماً این فضا را به شما خواهد داد.

منبع: فرادید
انتشار: 27 آذر 1399 بروزرسانی: 27 آذر 1399 گردآورنده: managore.ir شناسه مطلب: 1270

به "تست روانشناشی؛ نظرتان راجع به عشق چیست؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تست روانشناشی؛ نظرتان راجع به عشق چیست؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید