بارسلونا با در هم کوبیدن سویا به رده دوم رسید

به گزارش ایستگاه بازی، بارسلونا با غلبه بر سویا از توقف اتلتیکو سود برد و به مکان دوم جدول صعود کرد.

بارسلونا با در هم کوبیدن سویا به رده دوم رسید

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، شاگردان ارنستو والورده که چند روز قبل در لیگ قهرمانان اینتر را شکست داده بودند، امشب مقابل سویا هم نمایش خوبی داشتند و در نهایت به پیروزی 4-0 رسیدند. این نتیجه در حالی رقم خورد که این تیم در دقایق انتهای با اخراج آرائوخو و دمبله، 9 نفره شد.

دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند و دقایق ابتدایی بدون اینکه موقعیت خاصی روی دروازه ها ایجاد شود، سپری شد.

در دقیقه 11 بود که سویا صاحب اولین موقعیت جدی بازی شد و لوک دی یونگ می توانست دروازه بارسا را باز کند اما واکنش به موقع تراشتگن، دروازه میزبان را نجات داد.

پس از آن نوبت بارسا بود که توپ و میدان را در اختیار گرفت و در دقیقه 17 تا آستانه باز کردن دروازه سویا پیش رفت اما موقعیتی که پیکه ایجاد کرده بود، به راحتی در اختیار دروازه بان سویا قرار گرفت.

بازی با حملات بارسا و ضدحملات سویا ادامه داشت و تیم میهمان می توانست در دقیقه 26، روی یکی از همین ضدحملات به گل برسد اما ضربه سر لوک دی یونگ این بار هم از بالای دروازه بارسا به بیرون رفت.

در مقابل این بارسا بود که در دقیقه 27 توانست به گل اول بازی برسد. روی حرکت نلسون سمدو از سمت چپ و ارسال او به محوطه جریمه سویا بود که لوئیس سوارز با یک ضربه برگردان تماشایی، دروازه حریف را باز کرد.

سویا هنوز در شوک این گل بود که در دقیقه 32، گل دوم را دریافت کرد. این بار هم روی یک حرکت از سمت چپ بود که پاس در عمق آرتور، روی خط شش قدم به ویدال رسید و او هم با یک ضربه نوک پا، توانست اختلاف را به دو گل افزایش بدهد.

فشار حملات بارسا بعد از این گل هم ادامه پیدا کرد و این تیم در دقیقه 35 به گل سوم رسید. روی یک توپ ربایی در میانه زمین سویا بود که توپ به دمبله رسید و او هم بعد از نفوذ و فریب مدافع حریف، با یک ضربه دقیق، حساب کار را 3-0 کرد.

در دقایق انتهای نیمه اول، بازیکنان سویا که چیزی برای از دست دادن نداشتند، پیش کشیدند اما نتوانستند موقعیت خاصی روی دروازه بارسا ایجاد کنند و در نهایت این نیمه با با همان سه گل به سود آبی و اناری ها به انتها رسید.

نیمه دوم را سویا بهتر آغاز کرد و چیزی نمانده بود که خیلی زود یکی از گل های خورده را جبران کند اما ضربه دی یونگ به تیر دروازه بارسا برخورد کرد. برتری تیم میهمان ادامه داشت و در مقابل بارسا تلاش می کرد تا روی ضدحملات، به گل های بعدی برسد؛ اما موقعیت خاصی روی دروازه ایجاد نمی شد.

در ادامه بازی متعادل شد و بازیکنان بارسا هم بار دیگر پیش کشیدند و سرانجام در دقیقه 74، توانستند به گل چهارم برسند. روی یک ضربه آزاد از پشت محوطه جریمه سویا بود که مسی با یک ضربه دیدنی، توانست دروازه سویا را به شکلی زیبا باز کند و اولین گلش در رقابت های این فصل لالیگا به ثبت برساند.

حملات سویا در دقیقه 80 به یک موقعیت خوب منجر شد اما ضربه خاویر هرناندس راهی به چهارچوب دروازه بارسا پیدا نکرد. در دقایق انتهای دو بازیکن بارسا اخراج شدند. ابتدا این آرائوخو بود که به دلیل دریافت یک فرصت گلزنی از سویا، با کارت قرمز جریمه شد و سپس دمبله به دلیل توهین به داور، کارت زرد دوم را گرفت و از بازی اخراج شد.

تلاش بازیکنان میهمان برای استفاده از این فرصت در دقایق انتهای ثمری نداشت و بازی با برتری 4-0 بارسا به انتها رسید.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 21 آبان 1398 بروزرسانی: 21 آبان 1398 گردآورنده: managore.ir شناسه مطلب: 448

به "بارسلونا با در هم کوبیدن سویا به رده دوم رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بارسلونا با در هم کوبیدن سویا به رده دوم رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید