اخبار اقتصادی

بن سلمان بدون مجازات باقی ماند

آدینه روزی بود که خودستایی جو بایدن برای بازگرداندن حقوق بشر به کانون سیاست خارجی آمریکا متحمل ضربه سنگینی شد و به دیوار آجری قدرت عظیم واقع گرایی سیاسی اصابت کرد، اتفاقی که معمولا برای چنین تحرکاتی رخ می دهد.

25 فروردین 1400

کتاب باز برنامه ای برای معرفی کتاب های خواب آور، ما سنّتی به نام کتابخوانی نداریم

به گزارش خبرنگار خبرنگاران در بوشهر، کتاب یکی از ضرورتی ترین اقلام دانایی گستر و فرهنگ ساز است که این روزها به دلیل تورم و شرایط مالی جامعه، دارد جای خود را در سبد خرید خانوار از دست می دهد و ادامه این فرایند به معنای بر باد رفتن تمام زیرسازی ها و سیاست...

24 فروردین 1400

آلمان سفیر چین را احضار کرد

وزارت امور خارجه آلمان در اعتراض به تحریم های متقابل چین علیه چندین شخص حقیقی و نهاد اروپایی، سفیر چین در برلین را احضار کرد.

24 فروردین 1400

بازار نفت متلاطم ماند

قیمت نفت در معاملات روز پنج شنبه بازار جهانی تحت تاثیر تجدید قرنطینه ها در اروپا و آسیا برای مقابله با شیوع ویروس کرونا، چهار درصد ریزش کرد.

22 فروردین 1400

کرونا در آمریکا؛ سس کچاپ کمیاب شد

آمریکا با کمبود سس گوجه فرنگی (کچاپ) روبرو شده است. دلیل کمبود این چاشنی محبوب، افزایش تقاضا در دوران کرونا برای کیسه های کوچک یک بار مصرف سس است.

21 فروردین 1400

خبرنگاران حل مسائل حریم تئاتر شهر در نشست مشترک شورای شهر و وزارت فرهنگ

تهران- خبرنگاران- سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران در بازدید از تئاتر شهر از برگزاری یک جلسه مشترک اعضای این شورا با مدیران وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و اهالی تئاتر درباره حل مسائل پیرامونی مجموعه تئاتر شهر خبر داد.

21 فروردین 1400

چین، سفیر اتحادیه اروپا را احضار کرد

چین: این تحریم ها حمایت جامعه بین المللی را کسب نمی نمایند چون بر مبنای دروغ هستند. بر این باورم که تمامی کشورها باید با آن مخالفت نمایند.

18 فروردین 1400

5 کشور عربی در میان 10 کشور بیشترین واردکنندگان سلاح قرار دارند

به گزارش خبرنگاران، گزارش سالانه پژوهشگاه بین المللی صلح استکهلم نشان می دهد که 5 کشور عربی در میان 10 کشور بیشترین واردکنندگان سلاح در دنیا میان سال های 2016-2020 بوده اند.

17 فروردین 1400

پیشنهاد مشخص درآمد برای باشگاه استقلال از بودجه شهرداری تهران

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت باشگاه استقلال، عصر دیروز احمد مددی مدیرعامل استقلال به همراه همتای خود در باشگاه پرسپولیس برای ساعاتی در نشست صمیمانه با پیروز حناچی، شهردار پایتخت شرکت کرد.

16 فروردین 1400

وزیر ورزش فرارسیدن سال 1400 را تبریک گفت

به گزارش خبرنگاران، مسعود سلطانی فر با ذکر دعای تحویل سال گفت: حلول سال 1400 را به مردمی که می دانم هر تپش قلب و جوشش خون آنها برای عزت و آبادانی و عظمت ایران است، تبریک و تهنیت می گویم. تقارن این ایام را با ماه مبارک شعبان و اعیاد گرانقدر این ماه به فال نیک...

16 فروردین 1400

خبرنگاران ویتنام: از تحریم یکجانبه علیه میانمار حمایت نمی کنیم

نیویورک- خبرنگاران- نماینده دائم ویتنام در سازمان ملل متحد که ریاست دوره ای شورای امنیت را برعهده گرفته است، گفت: از تحریم های یکجانبه علیه میانمار به دلیل نگرانی نسبت به شرایط انسانی و تاثیر منفی آن بر شهروندان غیرنظامی، حمایت نمی کنیم.

14 فروردین 1400

ظریف: سرمای تحریم در آستانه زوال است

وزیر امور خارجه کشورمان طی سخنانی در جمع سفرای خارجی مقیم تهران با اعلام امروز سرمای کرونا و سرمای تحریم در آستانه زوال است، تأکید کرد که بحران کرونا باید به همه آموخته باشد که نمی توان با رنج یکدیگر شاد بود.

13 فروردین 1400

قیمت نفت خام از سقوط بازگشت خبرنگاران

قیمت نفت خام در معاملات امروز، پنج شنبه، علی رغم جهش ذخایر آمریکا، تحت تأثیر پیش بینی ریکاوری قدرتمند اقتصاد جهان و بهبود تقاضا، رشد کرد.

12 فروردین 1400

جزئیات گردهمایی وزرای خارجه اروپا و آمریکا؛ تحولات برجامی در راه است

تهران (پانا) - مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در خاتمه نشست وزرای امور خارجه اتحادیه اروپا و آمریکا، از تحولات و اخبار جدید برجامی در روزهای آینده گفت.

6 فروردین 1400

عربستان حمله انصارالله به آرامکو را تایید کرد

عربستان عملیات گسترده نظامی ارتش یمن علیه تاسیسات آرامکو و دیگر اهداف حساس را در خاک خود تأیید کرد.

5 فروردین 1400

انحصار؛ عامل توسعه نیافتگی اینترنت ثابت

این روزها بار دیگر مسئولان از وجود مسائل در حوزه اینترنت ثابت می گویند و دلیل اصلی این مسائل را هم بیشتر در انحصاری می دانند که شرکت مخابرات ایران در این حوزه ایجاد نموده است. هر چند داوود زارعیان، معاون امور مشترکین شرکت مخابرات ایران انحصار را قبول...

5 فروردین 1400

زندگینامه شهید میرسیار را در کتاب اینجا بالای تل، تکفیری ها می رقصند بخوانید

به گزارش خبرنگاران ، بالای تل چه دیدنی شده! اینجا رقیه ای به اسارت نرفته، یزیدی به عمارت. اینجا سری به نیزه بلند نمی گردد. اینجا روی بدن هایی اسب نتاخته ... بالای تل چه دیدنی شده! احسان، دیگر عاقبت به خیر شده. مادرش خواب عاقبت به خیری اش را از کودکی دیده بود....

5 فروردین 1400

اطلاعات رقیبتان را از کوکو بگیرید!

امروزه در فضای مجازی با کسب وکارهای زیادی روبه رو هستیم که به صورت آفلاین اداره می شوند و صرفا از شبکه های اجتماعی برای تبلیغات کسب وکارشان استفاده می کنند، یا کاملا آنلاین هستند و برای فعالیت در همین فضا طراحی شده اند.

3 فروردین 1400

افتتاح غرفه خیرین مدرسه ساز شهر تهران در نمایشگاه بین المللی تهران

تهران (پانا) - غرفه خیرین مدرسه ساز شهر تهران همزمان با اولین نمایشگاه تکنولوژی های نوین آموزشی، هفتمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل و صنایع ریلی، چهارمین نمایشگاه کار ایران (ایران جابکس) و ششمین نمایشگاه بین المللی صنایع و تجهیزات فرودگاهی و هواپیمایی...

3 فروردین 1400

خبرنگاران دو میلیون آلمانی قادر به گرم کردن خانه خود نیستند

تهران- خبرنگاران- آمارهای رسمی نشان می دهد بیش از دو میلیون شهروند آلمانی به دلیل فقر نمی توانند محل سکونت خود را در سرمای کشنده کنونی گرم نگاه دارند.

29 اسفند 1399
تعداد: (426)