اخبار اقتصادی

طرح عرب های حوزه خلیج فارس برای افزایش نفوذ در عراق از کانال اقتصاد

یک عضو مجلس عراق از برنامه کشورهای عربی حوزه خلیج فارس برای نزدیک شدن به عراق از طریق تقویت روابط اقتصادی خود با این کشور خبر دادند.

17 مرداد 1399

24درصد از طرح های سرمایه گذاری هرمزگان در حوزه گردشگری است

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی هرمزگان گفت: سرمایه گذاری در حوزه گردشگری استان رو به رونق است و ورود سرمایه گذاران جدید، زمینه رونق مالی و گردشگری استان را بیشتر فراهم می نماید.

17 مرداد 1399

تأکید نماینده مجلس قرقیزستان بر تشدید نظارت بر سازمان های غیر دولتی غربی

نماینده مجلس قرقیزستان در نشست علنی مجلس عالی این کشور بر تصویب قانون تشدید نظارت بر سازمان های غیردولتی غربی را ارائه کرد.

17 مرداد 1399

خبرنگاران افزون بر پنج هزار میلیارد ریال اعتبار عمرانی استان بوشهر ابلاغ شد

بوشهر-خبرنگاران- معاون سازمان برنامه و بودجه استان بوشهر گفت: از مجموع هفت هزارو 400 میلیارد ریال اعتبار پروژه های عمرانی این استان در سالجاری تا به امروز پنج هزارو 850 میلیارد ریال ابلاغ شده است.

21 تیر 1399

افزایش سه برابری خرید تضمینی گندم در سیستان وبلوچستان

خبرنگاران/سیستان و بلوچستان سرپرست معاونت هماهنگی امور مالی استانداری سیستان وبلوچستان گفت: با بارندگی های خوبی که سال جاری در استان داشتیم خرید تضمینی حدود 50 تا 60 هزار تن گندم مازاد بر احتیاج کشاورزان را پیش بینی می کنیم که نسبت به سال گذشته افزایش...

18 تیر 1399

آغاز پرداخت مطالبات استقلال به میلیچ

باشگاه استقلال تهران بیان نمود پرداخت مطالبات به هروویه میلیچ را آغاز کرده است.

17 تیر 1399

ماجرای 14 روز بیهوشی رییس اورژانس در پی ابتلا به کرونا

رییس اورژانس کشور خدمات اورژانسی ارائه شده در بحران کرونا و همچنین ماجرای ابتلای خود به این بیماری را تشریح کرد.

14 تیر 1399

کرایه تاکسی و اتوبوس در ارومیه افزایش نداشته است

رئیس سازمان حمل ونقل بار و مسافر شهرداری ارومیه گفت: هرگونه افزایش کرایه تاکسی و اتوبوس غیر قانونی و کرایه ها افزایش نداشته است.

13 تیر 1399

خبرنگاران نقش موثر روش سرآمدی آموزش در جهش فراوری

مشهد- خبرنگاران- عضو هیات علمی گروه مدیریت دانشگاه فردوسی مشهد گفت: روش های سرآمدی جزء روش های نوین مدیریت کیفیت جامع شناخته می شوند که در رونق و جهش فراوری و خدمات نقش موثر دارند.

12 تیر 1399

رفتارهای مداخله جویانه آمریکا مخل امنیت منطقه است

روسای جمهور ایران و چین عصر امروز در مورد مقابله موثر در برابر شیوع ویروس کرونا، همکاری های راهبردی و رفتار های مداخله جویانه آمریکا در منطقه با یکدیگر گفت وگو کردند.

11 تیر 1399

واگذاری سهام دولت به روش ETF؛ حل مسئله کوتاه مدت و ایجاد مسائل در بلندمدت

با توجه به مصوبه هیئت دولت مبنی بر واگذاری سهام بعضی از شرکت های دولتی به روش ETF، مرکز پژوهش های مجلس در گزارشی به نقد و آنالیز این تصمیم دولت پرداخته است. پذیره نویسی صندوق های قابل معامله ETF متشکل از سهام دولت در 9 بانک از 14 اردیبهشت شروع می گردد.

10 تیر 1399

کاهش آمار بستری مبتلایان به کرونا در تهران

علیرضا زالی از کاهش آمار در تمامی شاخص های مراجعه به مراکز درمانی، پذیرش، بستری عادی و ویژه بیماران مبتلا به کرونا، اطلاع داد و گفت: در 24 ساعت گذشته حدود 5 تا 7 درصد کاهش در میزان بستری بیمارستان ها گزارش شده است. در مقابل تعداد بهبودیافتگان و ترخیص شدگان...

10 تیر 1399

خبرنگاران بارش ها 250 میلیارد تومان به بخش کشاورزی کرمانشاه خسارت زد

کرمانشاه- خبرنگاران- مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمانشاه از وارد شدن خسارت 250 میلیارد تومانی براثر بارش های 21 فروردین و چهارم اردیبهشت به بخش کشاورزی استان خبر داد و گفت: جبران خسارت حواث طبیعی برای کشاورزان بسیار سخت و در بیشتر موارد غیرممکن شده...

4 تیر 1399

چین خطاب به آمریکا: مقابل جامعه بین الملل قرار نگیر

به گزارش خبرنگاران به نقل از اسپوتنیک، ژنگ شوانگ سخنگوی وزارت خارجه چین ابراز امیدواری کرد درحالی که ملت ها به تشریک مساعی برای مقابله با شیوع بیماری کرونا روی آورده اند، بهتر است دولت دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در مقابل جامعه بین الملل قرار نگیرد.

4 تیر 1399

فشار روی ترامپ برای مجاب کردن چین به خرید نفت از آمریکا

گروهی از تولیدکنندگان نفت در آمریکا از رئیس جمهور این کشور خواسته اند چین را برای خرید نفت از آمریکا تحت فشار قرار دهد.

3 تیر 1399

دستورالعمل هیات امنایی شدن موزه ها در دست تدوین

ایسنا - معاون میراث فرهنگی وزارتخانه میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی می گوید: دستورالعمل های اجرایی برای شروع طرح هیات امنایی شدن 21 مجموعه ملی کشور توسط وزارتخانه در حال تدوین است و بعد از تایید وزیر میراث فرهنگی، ابلاغ می گردد و به مرور دیگر موزه...

1 تیر 1399

شروع بازسازی سایت موزه شادیاخ در نیشابور

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری نیشابور گفت: بودجه احیا و بازسازی سایت موزه شادیاخ در پی سفر رئیس جمهوری واریز و مراحل کار آغاز شده است.

29 خرداد 1399

منحنی شیوع کرونا در آلمان با کاهش قرنطینه اوج گرفت

آمار مبتلایان به ویروس کرونا در آلمان با کاهش تمهیدات محافظتی و قرنطینه، افزایش یافته است.

28 خرداد 1399

مرکل اولین گام جهان پساکرونا را اجرایی کرد

ایرنا نوشت: دولت آنگلا مرکل صدراعظم آلمان روز یکشنبه و در نخستین گام خود به سوی جهان پساکرونا، به فروشگاه ها و مغازه های کوچک اجازه داد پس از یک دوره تعطیلی با هدف جلوگیری از شیوع کرونا، به فعالیت عادی بازگردند.

27 خرداد 1399

قیمت خودرو در ماه رمضان ارزان می شود ، فروش خودروهای ویرایشی به متقاضیان

به گزارش تجارت نیوز، دیروز نمایشگاه داران خودرو فعالیت خود را شروع کردند. به گفته رئیس نمایشگاه داران خودرو، این بازار تا به امروز شاهد افزایش 10 درصدی قیمت خودروها نسبت به معاملات سال قبل بود. حال آیا با شروع ماه رمضان فرایند رشد قیمت خودرو متوقف خواهد...

25 خرداد 1399
تعداد: (269)