پیشنهاد مشخص درآمد برای باشگاه استقلال از بودجه شهرداری تهران

به گزارش ایستگاه بازی، به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت باشگاه استقلال، عصر دیروز احمد مددی مدیرعامل استقلال به همراه همتای خود در باشگاه پرسپولیس برای ساعاتی در نشست صمیمانه با پیروز حناچی، شهردار پایتخت شرکت کرد.

پیشنهاد مشخص درآمد برای باشگاه استقلال از بودجه شهرداری تهران

مدیرعامل استقلال در این نشست که در فضایی محبت آمیز برگزار گردید، پیروز شد قول واگذاری سند استادیوم امام رضا را از شهردار تهران بگیرد. البته این واگذاری احتیاج به طی کردن فرایند قانونی دارد و باید پس از انجام امور از سمت شهرداری، توسط وزارت ورزش در اختیار باشگاه استقلال قرار بگیرد. مددی نیز خواهان تسریع فرایند واگذاری شدند تا یکی دیگر از نگرانی های طرفداران از بین برود.

همچنین مددی در بخشی از صحبت های خود، پیشنهاد کرد شهرداری در راستا انجام مسئولیت اجتماعی خود، با تعامل باشگاه استقلال فعالیت های فرهنگی بیشتری برگزار کند.

موضوع دیگر، در خصوص درآمد پایدار باشگاه استقلال بود که شهرداری می تواند در این امر نیز وارد عمل شده و به آبی پوشان یاری کند. البته باشگاه استقلال چند طرح مهم وتوسعه ای دارد و مدیران باشگاه ابراز امیدواری کردند با همکاری شهرداری، به اجرایی شدن این طرح ها یاری گردد.

در نهایت، مدیرعامل استقلال با اشاره به اینکه باشگاه هیچ نوع بودجه دولتی ندارد، پیشنهاد داد ردیف بودجه مشخصی معین گردد که این درخواست با استقبال حناچی روبرو شد و او تاکید نمود حالا که فصل بودجه است، با یاری شورای شهر، ردیف بودجه ای برای باشگاه های استقلال و پرسپولیس در نظر گرفته گردد و از این طریق، به این دو باشگاه یاری مالی گردد.

وعده های شهردار تهران باعث ایجاد دلگرمی برای تیم مدیریتی استقلال شد و این امیدواری وجود دارد که با مساعدت حناچی، باشگاه بتواند هر چه زودتر سند استادیوم امام رضا (ع) را در اختیار بگیرد و سپس با یاری شهرداری، طرح های دیگر خود در زمینه های اجتماعی و مالی را به وسیله دریافت ردیف بودجه در شورای شهر تهران پیش ببرد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 16 فروردین 1400 بروزرسانی: 16 فروردین 1400 گردآورنده: managore.ir شناسه مطلب: 1483

به "پیشنهاد مشخص درآمد برای باشگاه استقلال از بودجه شهرداری تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیشنهاد مشخص درآمد برای باشگاه استقلال از بودجه شهرداری تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید