هدف دشمن، ضعیف کردن کشور و گرفتن استقلال آن است

به گزارش ایستگاه بازی، معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استانداری فارس در گردهمایی فرمانداران استان گفت: هدف دشمن از توطئه علیه ایران اسلامی، ضعیف کردن کشور و از بین بردن استقلال آن است.

هدف دشمن، ضعیف کردن کشور و گرفتن استقلال آن است

اسماعیل محبی پور در جمع فرمانداران استان فارس در شیراز گفت: دشمن هیچگاه دست از دشمنی خود بر نخواهد داشت و این دشمنی نیز صرفا مربوط به جمهوری اسلامی نیست بلکه آن ها موجودیت ایران مقتدر را نمی خواهند.

او گفت: جمهوری اسلامی شاید باعث شده باشد که اراده دشمنان برای جلوگیری از استقلال کشور و نابود کردن ایران مستقل و مقتدر افزایش یابد، اما قطعا بدون جمهوری اسلامی هم آن ها دست از سر ایران بر نخواهند داشت.

محبی پور، با اشاره به حوادث اخیر کشور گفت: باید در گام نخست با انجام بعضی اقدامات از جمله برقراری ارتباط با جوانان، نخبگان و اقشار مردم، مستمع سخنان آن ها باشیم و اجازه ندهیم مطالبات و خواسته های آن ها به یک بحران و مشکل امنیتی تبدیل گردد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس گفت: قطعا مجموعه این اقدامات پیشگیرانه، علاوه بر اینکه زمینه ارتباط هرچه بیشتر و نزدیک تر اقشار مختلف مردم به ویژه نسل جوان با مسئولان را فراهم می نماید، بلکه خنثی کننده اقدامات و نقشه های دشمنان نیز خواهد بود.

محبی پور گفت: باید ارتباط بین نسلی را در جامعه حفظ کنیم و با آگاهی بخشی به نسل جوان و امروزی، اجازه ندهیم که از سوی دشمن مورد سوء استفاده قرار گیرند.

او، ضمن تاکید بر لزوم توجه به جمعیت زنان جامعه بیان نمود: نیمی از جامعه ما را بانوان تشکیل می دهند و بنابراین باید ضمن شناسایی بانوان و زنان توانمند و شایسته، از ظرفیت و توان آن ها در پست های مدیریتی و مناصب مختلف استفاده کنیم و این کار شایسته نیز به خنثی سازی نقشه های دشمن یاری خواهد نمود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس، از فرمانداران شهرستان های استان خواست که در سفر های کاری که به مرکز استان دارند، حداکثر استفاده را از وقت و زمانی که می گذارند برای برطرف مسائل شهرستان ببرند.

محبی پور، در مورد مدیریت وقایع و اغتشاشات هم گفت: استان فارس در این رابطه از نظر مدیریت بحران و فهم صحیح مردم استان مورد تقدیر قرار گرفته است.

خبرنگاران فارس شیراز

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 13 مهر 1401 بروزرسانی: 13 مهر 1401 گردآورنده: managore.ir شناسه مطلب: 2095

به "هدف دشمن، ضعیف کردن کشور و گرفتن استقلال آن است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هدف دشمن، ضعیف کردن کشور و گرفتن استقلال آن است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید