مددی: زمان من در استقلال کارهای بزرگی اجرا شده است، لحظه شماری می کنیم پنجره نقل وانتقالات باز گردد

به گزارش ایستگاه بازی، سرپرست باشگاه استقلال گفت: بحث رد کردن پیشنهاد مدیرعاملی استقلال را تکذیب می کنم و در زمان بنده کارهای بزرگی صورت گرفته است.

مددی: زمان من در استقلال کارهای بزرگی اجرا شده است، لحظه شماری می کنیم پنجره نقل وانتقالات باز گردد

به گزارش خبرنگاران، احمد مددی در گفت وگو با رادیو ایران درباره باز شدن پنجره نقل وانتقالات باشگاه استقلال گفت: من هم مثل همه طرفداران لحظه شماری می کنم که پنجره نقل وانتقالات باز گردد. خیلی امیدواریم فردا تا آخر وقت اداری پنجره باز گردد.

وی در واکنش به این سؤال که گفته می گردد پیشنهاد مدیرعاملی باشگاه استقلال را رد نموده است، گفت: این مطلب را تکذیب می کنم. همیشه اشاره کردم خدمتگزار باشگاه استقلال هستم و هر زمان حضور داشته باشم، خدمت می کنم. کمتر از 40 روزی که حضور دارم، فکر کنم کارهای بزرگی اجرا شده است. از مبحث حرفه ای سازی که وقت کمی داشتیم، صدها مستند آماده و ترجمه کردیم. این مسئله چالش بزرگی برای استقلال بود که بدهی ها تسویه گردد. در بحث بسته بودن پنجره نقل وانتقالات، بدهی وینفرد شفر را که سال ها مانده بود را، به همراه سرور جپاروف و پاختاکور ازبکستان را پرداخت کردیم. مطالبات شیخ دیاباته و میلیچ را پرداخت کردیم و امروز دیدیم که برای استقلال بازی کردند.

سرپرست باشگاه استقلال در خصوص اینکه چه زمانی تکلیف مدیرعاملی باشگاه تعیین می گردد، توضیح داد: این مسئله در اختیار من نیست. اعضای هیئت مدیره و رئیس مجمع تصمیم گیری می نمایند. چیزی که تعیین است، در حال خدمت به استقلال هستم.

مددی در رابطه با آخرین شرایط پرونده رشید مظاهری با باشگاه تراکتور یادآور شد: مظاهری دروازه بان خوب و با اخلاق فوتبال کشورمان است. امروز با ایشان صحبت کردم و تا جایی که می دانیم در پرونده تراکتور، رأی به سود مظاهری صادر شده و او بازیکن استقلال است.

وی در خصوص اینکه ظاهرا هروویه میلیچ به دلیل فسخ قراردادش نمی توانست برای استقلال بازی کند، گفت: میلیچ قراردادش را فسخ ننموده است. این بازیکن نامه ای به باشگاه فرستاد و پاسخ دادیم که نامه را تغییر بده و بگو که علاقه مند هستی در استقلال باشی. ایشان هم همین کار را کرد. میلیچ هیچ برگه ای به مرجع دیگر نداد. قرارداد میلیچ با استقلال دو ساله بوده و ابراز علاقه نموده که دو فصل دیگر در استقلال باشد.

سرپرست باشگاه استقلال در خصوص آخرین شرایط بدهی های باشگاه اعلام نمود: بخش کوچکی از مبلغ قرارداد بازیکنان در فصل گذشته باقی مانده، پیش پرداخت سال جاری هم پرداخت نشده که قرار است برنامه ریزی کنیم تا روزهای آینده پرداختی داشته باشیم. ما هیچ بدهی از گذشته نداریم. بدهی هایی مربوط به غیر از بازیکنان داریم که در حال برنامه ریزی هستیم تا آنها را نیز پرداخت کنیم.

مددی درباره جدایی امین نوروزی، معاون پزشکی پیشین باشگاه استقلال گفت: دکتر نوروزی از پزشکان بسیار فهیم باشگاه استقلال است و افتخارات زیادی را با این باشگاه به دست آورده و کوشش های خوبی انجام داده است. سال جاری اینطور فکر می کنم که شرایط مهیا نبود که در خدمت ایشان باشیم. ایشان اصرار داشت که دور از استقلال باشد اما همچنان در کلینیک در خدمت استقلال است. یک بخش جدایی نوروزی به خاطر اتفاقات فرودگاه دوحه قطر بود. ما اقدامات حقوقی درباره بازیکنان مذکور را به وقت مقتضی انجام دادیم و مسئله ای وجود نداشت. اختلافی بین نوروزی و سه بازیکن در بحث اطلاع رسانی وجود داشت اما در نهایت منجر به کنار رفتن نوروزی شد اما همچنان از خدمات او در کلینیک استفاده می کنیم. نمی گردد نوروزی و استقلال را از هم جدا کرد. قصدی برای این کار نداریم و به نوروزی علاقه مند هستیم و الان هم از خدمات ایشان استفاده می کنیم.

وی درباره جذب بازیکنان جدید توسط باشگاه استقلال گفت: در بحث سهمیه زیر 21 سال، بازیکنان جوانی را مدنظر داریم. مطالعات خوبی را انجام دادیم و باز هم بازیکنان خوبی در حوزه کشف استعداد جذب خواهیم کرد تا به برای ساخت تیم قدرتمند استقلال اضافه شوند.

وی اضافه نمود: شاکله بزرگسالان ایجاد شده است و خریدهای خوبی انجام داده ایم. رشید مظاهری، محمدحسین مرادمند و بازیکنان دیگر مهره های خوبی هستند.. جذب بازیکنان جوان برای پشتوانه سازی بوده و به درخشش آنها در آینده امیدواریم. می توانم مهدی قایدی را مثال بزنم که درخشش خوبی داشت و الان با سن کم یکی از مهره های کلیدی استقلال است.

سرپرست باشگاه استقلال در پاسخ به این سؤال که آیا برای سهمیه بزرگسالان بازیکنی مدنظر قرار گرفته است یا نه، گفت: در حال آنالیز هستیم و اگر بازیکن خوبی در لیگ باشد، روی آن مطالعه خواهیم کرد. هم کادر فنی و هم باشگاه در حال مطالعه هستند.

مددی در خصوص اینکه کمتر به تیم های پایه توجه می گردد، توضیح داد: با این موضوع موافق هستم. اعتقاد ویژه ای به بحث آموزشگاه دارم.در استادیوم امام رضا (ع) در بحث آموزشگاه به صورت ویژه میزبان تیم های پایه هستیم. کادر خوبی داریم که تخصص کار در تیم های پایه را دارند. سال جاری استعدادهای خوبی در رده های نونهالان، نوجوانان، جوانان و امید داریم که در آینده بیشتر از آنها می شنوید.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 22 آذر 1399 بروزرسانی: 22 آذر 1399 گردآورنده: managore.ir شناسه مطلب: 1260

به "مددی: زمان من در استقلال کارهای بزرگی اجرا شده است، لحظه شماری می کنیم پنجره نقل وانتقالات باز گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مددی: زمان من در استقلال کارهای بزرگی اجرا شده است، لحظه شماری می کنیم پنجره نقل وانتقالات باز گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید