سولدو: ایمان دارم که تراکتور روزبه روز بهتر می شود

به گزارش ایستگاه بازی، سرمربی تیم فوتبال تراکتور تبریز گفت که تلاش خود را برای خروج این تیم از شرایط کنونی خواهد کرد.

سولدو: ایمان دارم که تراکتور روزبه روز بهتر می شود

به گزارش خبرنگاران، زوانیمیر سولدو پس از تساوی یک - یک تراکتور تبریز مقابل نساجی مازندران گفت: به بازیکنانم تبریک می گویم که در هر دو نیمه خوب بازی کردند. بعد از دریافت گل با نظم تیمی و روحیه خوبی به گل رسیدیم و پیروزی، کمترین پاداش برای شاگردانم بود. بازیکنان تعویضی خوب بازی کرده و وظایف خود را به بهترین نحو انجام دادند.

وی با بیان اینکه سامان نریمان جهان را به دلیل مصدومیت جزیی به زمین نفرستاد، مطرح نمود: بازیکنانی که آمادگی صددرصد دارند، بازی می کنند. چون مصدومیت بازیکنی با آسیب دیدگی جزیی ممکن است تشدید شود. نساجی را قبل از هر بازی به خوبی آنالیز کرده و نقاط ضعف و قدرت رقبا را به بازیکنان گوشزد می کنیم. عملکرد شاگردانم امروز در میانه میدان، مانند چند بازی اخیر خوب بود.

سرمربی تراکتور با بیان اینکه برای تقویت تیمش برنامه دارد، اظهار داشت: می خواهیم فرایند خوب ما برای نیم فصل دوم حفظ شود. شرایط تراکتور در جدول باعث شده فشار کمی روی تیم ایجاد شود و چنین فشاری را بارها در کسوت بازیکن و مربی تجربه کرده ام. می دانم چگونه شرایط را بهبود بخشیم. من نام چند بازیکن را به باشگاه داده ام و باشگاه نیز چند بازیکن به من معرفی کرده است.

به هواداران حق می دهم و تلاش می کنم این نگرانی رفع شود. سولدو ضمن بیان این جمله مطرح نمود: یافتن بازیکن خوب در میانه فصل بسیار سخت است؛ چرا که بازیکنانی که بیرون مانده اند، از شرایط مسابقه دور هستند و در سطح ایران نیز بازیکن خوب که شرایط آمدن به تراکتور را داشته باشد، کم است. بازیکنان تازه برای هماهنگ شدن با تیم باید مدتی کنار سایر بازیکنان تمرین کنند. من بارها گفته ام فصل سختی داریم و تغییرات زیادی در بازیکنان ایجاد شده است.

وی با بیان اینکه ایمان دارد تراکتور روزبه روز بهتر می شود، گفت: تضمین می دهم که به سختی با تیم کار خواهم کرد و ایمان دارم که روزبه روز بهتر می شویم. همین امروز دو بازیکن جوان از آکادمی فوتبال تراکتور بازی خوبی کردند که این موضوع برای تراکتور یک برد به شمار می رود. شرایط برای همه مشخص است و همه باید برای خروج تراکتور از این شرایط تلاش کنیم. در هفته های اخیر خوب بازی کرده ایم و گل های مُفتی خورده ایم. تعویض ها کمی روی کار ما تأثیر گذاشت. مجبور شدیم از قنبری در سمت راست استفاده کنیم و به دلیل نبود دفاع راست، به علی دشتی در این پُست بازی دادیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 11 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 11 اردیبهشت 1401 گردآورنده: managore.ir شناسه مطلب: 1975

به "سولدو: ایمان دارم که تراکتور روزبه روز بهتر می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سولدو: ایمان دارم که تراکتور روزبه روز بهتر می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید