حمید شاندیزی: 100 بازیکن مستعد زیر نظر کادر فنی تیم فوتسال زیر 20 سال تمرین نموده اند

به گزارش ایستگاه بازی، حمید شاندیزی، سرمربی تیم فوتسال زیر20 سال کشورمان گفت که 100 بازیکن مستعد زیر نظر کادر فنی این تیم تمرین نموده اند.

حمید شاندیزی: 100 بازیکن مستعد زیر نظر کادر فنی تیم فوتسال زیر 20 سال تمرین نموده اند

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، حمید شاندیزی، سرمربی تیم فوتسال زیر20 سال کشورمان گفت: 30 دی ماه، اردوی نهایی استعدادیابی ما برگزار می گردد و بازیکنان نهایی را که ترکیبی از چهار اردوی استعدادیابی هستند، انتخاب و در نهایت برترین ها را به اردوی اصلی دعوت خواهیم کرد. در واقع 35 بازیکن را مرتباً به تمرینات دعوت می کنیم تا شاکله اصلی تیم برای مسابقات آماده شوند.

وی درباره دعوت بازیکنان به اردوهای استعدادیابی گفت: یک تعداد به وسیله هیئت های فوتبال به ما معرفی می شوند و یک تعداد را در لیگ امید ها که انجام شد، به همراه صادقی (مربی تیم زیر 20 سال) زیر نظر داشتیم.

سرمربی تیم فوتسال زیر 20 سال کشورمان در مورد برگزاری بازی های تدارکاتی گفت: به فدراسیون فوتبال درخواست برگزاری بازی تدارکاتی را داده ایم که خوشبختانه بازی با روسیه در رده زیر 20 سال و تورنمنت چین تایپه قطعی شده است. تیم های ایران، ژاپن، تایلند و چین تایپه در تورنمنت چین تایپه حضور دارند و خوشبختانه این تورنمنت برای کسب آمادگی بازیکنان و پی بردن به نقاط ضعف و قوت تیم برای کادر فنی بسیار مفید است. هر چقدر با تیم های قوی به رقابت بپردازیم، برای مان مطلوب تر خواهد بود. بازی برد و باخت دارد. هر چقدر بازی تدارکاتی با تیم های اروپایی و آسیایی داشته باشیم، بازیکنان باتجربه می شوند و در نهایت عملکردشان بهتر خواهد شد.

وی ادامه داد: ما در مسابقات تدارکاتی نتیجه گرا نیستیم. در بازی های تدارکاتی مهمترین ملاک کادر تیم ملی، ارزیابی بازیکنان و کسب تجربه آنهاست.

سرمربی تیم فوتسال زیر 20 سال در مورد میزان آمادگی بازیکنان این تیم گفت: پس از بازگشت از ازبکستان، گروه اصلی تیم ملی بازی و اردو نداشت و فقط بازیکنان استعدادیابی شده را زیر نظر داشتیم. ما 100 بازیکن جدید را زیر نظر داشتیم که از دل این 100 بازیکن، یک خروجی خوب خواهیم داشت. این بازیکنان را با تیم اصلی خود هماهنگ می کنیم تا بتوانیم تیم خوبی را به مسابقات نهایی زیر 20 سال آسیا که در خرداد ماه سال آینده در تبریز برگزار می گردد، اعزام کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 4 خرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: managore.ir شناسه مطلب: 131

به "حمید شاندیزی: 100 بازیکن مستعد زیر نظر کادر فنی تیم فوتسال زیر 20 سال تمرین نموده اند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمید شاندیزی: 100 بازیکن مستعد زیر نظر کادر فنی تیم فوتسال زیر 20 سال تمرین نموده اند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید