سرمربی تیم های ملی و جوانان بانوان فردا تعیین می گردد

به گزارش ایستگاه بازی، به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، با توجه به برگزاری رقابتهای کافا در رده سنی زیر 20 سال در کشور تاجیکستان و همچنین برگزاری ملاقات محبت آمیز تیم ملی فوتبال ایران برابر بلاروس در کشور بلاروس در فیفا دی قرار است تا در نشست هیات رئیسه فدراسیون فوتبال به آنالیز سوابق و شرایط سرمربیان برای دو تیم فوق بپردازند و پس از تایید نهایی از سوی هیات رئیسه، اردوی های تدارکاتی تیم های ملی در رده سنی زیر 20 سال و بزرگسال شروع گردد.

سرمربی تیم های ملی و جوانان بانوان فردا تعیین می گردد

شهره موسوی نایب رئیس فدراسیون در امور بانوان در مورد تشکیل نشست هیات رئیسه فدراسیون فوتبال گفت: نشست هیات رئیسه فدراسیون فوتبال فردا برگزار می ­گردد و یکی از مواردی که در جلسه فوق مطرح خواهد شد، تایید سرمربیان تیم های ملی فوتبال بزرگسالان بانوان و تیم زیر 20 سال خواهد بود.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه مسابقات کافا در رده سنی زیر 20 سال در کشور تاجیکستان از 16 خرداد ماه امسال آغازمی گردد، لزوم تشکیل اردوهای تیم ملی برای این رده سنی وجود داشت. بر همین اساس پس از آنالیز گزینه های مختلف، سرمربی پیشنهادی خود را به هیات رئیسه معرفی نموده ایم تا تصمیمات نهایی در این باره گرفته گردد.

موسوی در مورد برگزاری ملاقات محبت آمیز تیم ملی فوتبال بزرگسالان ایران با بلاروس گفت: تاریخ این ملاقات 18 خرداد ماه است که درست در روز فیفا برگزار می ­گردد. در هر صورت فردا تکلیف سرمربیان تیم های ملی زیر 20 سال و بزرگسالان فوتبال تعیین خواهد شد و طبق برنامه های کادر فنی، اردوهای تدارکاتی دو تیم تشکیل می ­گردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 2 خرداد 1400 بروزرسانی: 2 خرداد 1400 گردآورنده: managore.ir شناسه مطلب: 1569

به "سرمربی تیم های ملی و جوانان بانوان فردا تعیین می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرمربی تیم های ملی و جوانان بانوان فردا تعیین می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید