ساری: لازم باشد تیم زیر 23 سال باشگاه را به میدان می فرستم، رونالدو خودش خواست بازی کند

به گزارش ایستگاه بازی، سرمربی تیم فوتبال یوونتوس برای نشان دادن نارضایتی خود از برنامه فشرده بازی های بانوی پیر، تهدید به استفاده از بازیکنان تیم ذخیره های باشگاه برای هفته پایانی سری A کرد.

ساری: لازم باشد تیم زیر 23 سال باشگاه را به میدان می فرستم، رونالدو خودش خواست بازی کند

به گزارش خبرنگاران، مائوریتزیو ساری پس از باخت 2 بر صفر بامداد امروز (پنجشنبه) شاگردانش مقابل کالیاری در هفته سی و پنجم سری A ایتالیا، از فشردگی بازی های بانوی پیر که باعث خستگی مفرط مردانش شده است، گلایه کرد. این پنجمین بازی یوونتوس در 12 روز اخیر بود و با وجود آنکه ساری به چند مهره تیم استراحت داده بود، سبب شد که بیانکونری یک بازی ضعیف تر از حد انتظار مقابل میزبانش انجام دهد.

ساری در این خصوص به شبکه DAZN گفت: مشکل این است که ما تنها تیم اروپایی هستیم که باید در عرض 12 روز 5 بازی انجام دهد. خوردن 40 گل در این فصل شاید نگران نماینده باشد اما اتفاقی که در این بازی برای ما رخ داد برای من نگران نماینده نبود. تعدادی از بازیکنان ما به خاطر این برنامه فشرده مصدوم شدند و ما در حالی این بازی را انجام دادیم که 68 ساعت پیش بازی نموده بودیم. پس این یک بازی عادی نبود و از تیم ما هم نباید انتظار بازی در شرایط عادی را داشت.

ساری اضافه نمود: ما باید منسجم تر از این باشیم اما یادتان نرود که ما تنها تیم اروپا هستیم که در 12 روز 5 بار به میدان رفته است و همین موضو مسائل زیادی را برای ما به وجود آورده است. ببینیم فردا شرایط تیم چگونه می گردد. برای بازی بعدی اگر لازم گردد من کل تیم زیر 23 ساله های باشگاه را به میدان می فرستم تا همه بازیکنانم بتوانند کمی استراحت نمایند.

ساری که تیمش کمتر از دو هفته دیگر باید در بازی برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا میزبان لیون باشد و باخت یک بر صفر بازی رفت را در آن جبران کند، با اشاره به تأثیر مسجل شدن قهرمانی یوونتوس بر عملکرد بازیکنانش اضافه نمود: از نظر انگیزه و اشتیاق، این بازی برای بازیکنان ما یک بازی عادی نبود و نباید آن را با سایر بازی های فصل مان مقایسه کنید. پاسکاری مان خوب بود اما مشکل من با سرعت پاسکاری است. آهسته پاسکاری کردن و اینکه بازیکن به جای توپ خودش را به حرکت درآورد فقط کار را برای حریف آسان می نماید. ما برای این بازی 9 بازیکن مان را به خاطر مصدومیت در خانه نگه داشتیم. مسلماً من برای بازی مقابل لیون دغدغه هایی داشتم. باید دید کدام شان ریکاوری می نمایند.

سرمربی یوونتوس سپس به تصمیمش برای قراردادن کریستیانو رونالدو در ترکیب اصلی با وجود انتشار اخباری مبنی بر احتمال استراحت داده شدن به او پس از مسجل شدن قهرمانی تیمش پرداخت. رونالدو با هدف کم کردن فاصله اش با چیرو ایموبیله صدرنشین جدول گلزنان این فصل سری A به میدان رفت اما نتوانست گلی بزند آن هم در شبی که رقیب ایتالیایی اش یک گل دیگر زد، 35 گله شد و فاصله خود را با رونالدو به 4 گل افزایش داد. به این ترتیب به نظر می رسد که ایموبیله را باید برنده عنوان آقای گل این فصل سری A دانست.

ساری در این باره هم گفت: روز قبل از بازی وقتی با رونالدو صحبت می کردم او گفت که برای حضور در این بازی خیلی انگیزه دارد و می خواست بازی کند. او خیلی اشتیاق داشت و احساسش هم خوب بود. ما هم تصمیم گرفتیم که به او بازی بدهیم. به هر حال او بهتر از هر کسی بدنش را می شناسد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 30 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: managore.ir شناسه مطلب: 1089

به "ساری: لازم باشد تیم زیر 23 سال باشگاه را به میدان می فرستم، رونالدو خودش خواست بازی کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساری: لازم باشد تیم زیر 23 سال باشگاه را به میدان می فرستم، رونالدو خودش خواست بازی کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید