زرینچه: مانند بعضی افراد در شبکه های مجازی دنبال سیاه بازی نیستم، به خاطر رفتار تبریزی از جامعه فوتبال عذرخواهی می کنیم

به گزارش ایستگاه بازی، جواد زرینچه، سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت که به خاطر رفتاری که مرتضی تبریزی در دیدار با ذوب آهن اصفهان انجام داد، از جامعه فوتبال عذرخواهی می کنیم.

زرینچه: مانند بعضی افراد در شبکه های مجازی دنبال سیاه بازی نیستم، به خاطر رفتار تبریزی از جامعه فوتبال عذرخواهی می کنیم

جواد زرینچه در گفت وگو با خبرنگار ورزشی ایستگاه بازی، درباره رفتار مرتضی تبریزی در بازی استقلال مقابل ذوب آهن اصفهان گفت: هیچ تصمیمی برای رفتار این بازیکن نگرفته ایم. تبریزی گفته است عصبانی بودم که کلمن آب را شوت کردم، اما همه ما از بازیکن گرفته تا کادر فنی و سرپرست تیم مسئول رفتار خودمان هستیم. اگر قرار باشد به هر اتفاقی که برای ما ناخوشایند است، عکس العمل نشان بدهیم، به جز اینکه بازیکن و مجموعه آسیب ببیند، چیز خاصی ندارد. همه از کادر مدیریتی، کادر فنی، بازیکنان و خودم به عنوان سرپرست تحت فشار هستیم و اگر قرار باشد رفتارمان را کنترل نکنیم، مسائل بیشتر می گردد. با عصبانیت که چیزی حل نمی گردد.

به خاطر رفتار تبریزی از جامعه فوتبال عذرخواهی می کنیم

به خاطر این رفتار، باید از جامعه فوتبال مان عذرخواهی کنیم. وی با بیان این جمله اضافه کرد: ما فوتبالی ها باید هوای فوتبال را داشته باشیم و مسائل اخلاقی را رعایت کنیم. من تبریزی را درک می کنم، اما باید یاد بگیریم بزرگ شویم. در این شرایط است که بزرگی خودمان را نشان می دهیم. درگیری و ناراحتی برای هر فردی پیش می آید. در این مدتی که خدمت این آقایان بودیم، تبریزی یکی از بازیکنان بااخلاق و باانضباط تیم بوده است. طرفداران نیز به جای اینکه آرامش را حفظ نمایند، علیه بازیکن شعار سر دادند. بازیکن هم نمی تواند خودش را نگه دارد.

گفتند زرینچه عین خیالش نبوده و آب می خورد

سرپرست تیم فوتبال استقلال با اشاره به حواشی های بازی با ذوب آهن اظهار داشت: برای تعویض مهدی قائدی به جای محسن کریمی هیاهوی زیادی ایجاد نموده و گفتند زرینچه با وجود اینکه تعویض دیر انجام شد، عین خیالش نبود و روی نیمکت آب می خورد. جریان به این شکل بود که کریمی آن طرف زمین افتاده و داور بالای سر او بود. برگه تعویض را نوشته و منتظر بودیم داور چهارم به داور وسط اعلام کند. اعتراض مربی ما به یاری داور بود که چرا پرچم نزده است تا تعویض انجام گردد. اعتراض مربی استقلال به سرپرستی نبود.

آدم های مریض زیادی در شبکه های مجازی هستند

زرینچه ادامه داد: آدم های مریض در شبکه های مجازی زیاد هستند. تجربه من نشان داده که استقلال برای موفقیت احتیاج به آرامش طرفدارانش دارد. تا آنها آرامش نداشته باشند، نمی توانیم نتیجه بگیریم. آن استقلالی هایی که مدعی هستند استقلالی بوده که قطعاً نیستند، در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی دست از دشمنی بردارند. یک روز باشگاه را می زنند، یک روز زرینچه را و روز دیگر فتحی را. استقلال شدیداً احتیاج به آرامش دارد تا در راستا درستی پیش برود. باشگاه تاکنون به تعهداتش عمل نموده و تنها به خاطر بدشانسی نتیجه نگرفته است. ما در بیشتر بازی ها جلو بودیم و در نهایت مساوی کردیم. برای آخرین بار می گویم تغییرات در استقلال از کادر فنی گرفته تا بازیکنان زیاد بوده و احتیاج به زمان داریم. متأسفانه این زمان به حاشیه ها نیز دامن زده است. به عنوان سرپرست تیم می گویم تیم مان در حال پیشرفت است. کادر فنی، امیرحسین فتحی، مدیرعامل باشگاه خوب کار نموده اند و در این مقطع فقط به آرامش احتیاج دارند. اگر طرفداران به تیم آرامش بدهند، مطمئن باشید پشت سر آن موفقیت خواهد بود.

بازیکنان ما در دربی مسئله ای نداشتند!

وی در واکنش به این سؤال که بعضی افراد موفقیت پرسپولیس را به حضور کریم باقری روی نیمکت این تیم ارتباط داده اند و معتقدند استقلال چنین فردی را ندارد، گفت: باقری در کادر فنی پرسپولیس است و من سرپرست تیم استقلالم. در صحنه ای از دربی که میان بازیکنان شلوغ شد، کادر فنی باید دخالت می کرد. بازیکنان ما مسئله ای نداشتند که بخواهیم آنها را جدا کنیم. مشکل از بازیکنان حریف بود و باید یک نفر آنها را جدا می کرد. بازیکنان ما باانضباط و باتربیت هستند!

اشتباهات داوری علیه استقلال برای یکی دو بازی نیست

سرپرست تیم فوتبال استقلال در خصوص اعتراضات به داوری ها توضیح داد: درباره داوری ها چه چیزی بگویم؟ حرفی نزنیم، بهتر است. اشتباهات داوری برای یکی دو بازی نیست. ما پنج بازی انجام داده ایم، بروید مسائل داوری این دیدارها را آنالیز کنید. همان طور که ما کوشش می کنیم روز به روز بهتر شویم، داوران هم کوشش نمایند تا بهتر قضاوت نمایند.

امیدوارم آقایی هم بخشیده گردد

زرینچه در خصوص وضعیت انضباطی میلاد زکی پور و سجاد آقایی یادآور شد: زکی پور با کادر فنی جلسه برگزار و روز گذشته با تیم تمرین کرد. آقایی نیز با کادر فنی صحبت کرد، اما تمرین نکرد. امیدوارم این بازیکن نیز بخشیده گردد.

دغدغه اصلی ما حمایت است

وی با اشاره به دغدغه بازیکنان و کادر فنی استقلال گفت: دغدغه اصلی ما حمایت است. بازیکنان ما بد نیستند و احتیاج به زمان دارند. استقلال در بازی با ذوب آهن نشان داد که پیشرفت نموده است. ما کمی بدشانس بوده ایم و امیدوارم بدشانسی دست از سر ما بردارد. ما احتیاج به حمایت طرفداران واقعی داریم. آنها بدانند خیلی از بازی های لیگ باقی مانده است و جام حذفی و آسیا را نیز داریم. با به حاشیه بردن زرینچه، بازیکنان و تیم جز اینکه به استقلال آسیب بزنیم و دشمنی مان را ثابت کنیم، فایده ای نداشته ایم. طرفداران استقلال، اگر استقلالی هستید، واقعاً ثابت کنید.

آدم سیاه بازی نیستم و مسئله ای با استراماچونی ندارم

سرپرست تیم فوتبال استقلال در انتها گفت: آقایان طرفدار، زرینچه آدم سیاه بازی نیست و آدم صاف و درستی است. من سیاه بازی بعضی افراد در شبکه های مجازی را بلد نیستم. دوران بازیگری ام صاف و ساده بودم و الان هم همان رفتار را دارم. اگر ایرادی باشد، استراماچونی و مدیریت باشگاه از من ایراد خواهند گرفت. مسئله ای بین من با استراماچونی یا فتحی نیست. همه ما کنار استقلال هستیم. آنهایی که دنبال حاشیه سازی بوده و می خواهند فضای استقلال را مسموم نمایند، دنبال چیزهای دیگری بروند. لطفاً به بازیکنان ما نیز گیر ندهید و اجازه دهید کار خودمان را بکنیم. امیدوارم در ادامه نتایج خوبی کسب نموده و آنها را تقدیم طرفداران واقعی استقلال کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 11 آبان 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: managore.ir شناسه مطلب: 419

به "زرینچه: مانند بعضی افراد در شبکه های مجازی دنبال سیاه بازی نیستم، به خاطر رفتار تبریزی از جامعه فوتبال عذرخواهی می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زرینچه: مانند بعضی افراد در شبکه های مجازی دنبال سیاه بازی نیستم، به خاطر رفتار تبریزی از جامعه فوتبال عذرخواهی می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید