دغدغه بسکتبالیست ها از زبان گارد تیم ملی

به گزارش ایستگاه بازی، ملی پوش تیم ملی بسکتبال ایران گفت: نحوه بستن قراردادها از سوی باشگاه ها دغدغه اصلی بازیکنان است که امیدوارم باز هم باعث متضرر شدن بسکتبالیست ها نشود.

دغدغه بسکتبالیست ها از زبان گارد تیم ملی

رسول مظفری در گفت وگو با خبرنگاران، درباره قراردادش برای فصل پیش روی لیگ برتر بسکتبال ایران گفت: با یکی دو تیم صحبت نموده ام، حتی با باشگاه ذوب آهن که آقای کوهیان برای فصل جدید سرمربی این تیم هست هم مذاکراتی داشتم، اما گویا مبلغی که اعلام کردیم مورد قبول آن ها نبوده و فعلا هیچ قراردادی با باشگاه خاصی نبسته ام. در حد صحبت با چند باشگاه مذاکره داشته ام اما چیزی قطعی نشده است.

او در واکنش به این موضوع که آیا احتمال بازگشتش به نفت هم وجود دارد؟ اظهار کرد: اتفاقا با آقای سامری هم صحبت کردیم، اما باید ببینیم شرایط چگونه خواهد بود تا در صورت فراهم بودن موارد مورد نظر طرفین قرارداد ببندیم، فعلا چیزی قطعی نیست.

ملی پوش تیم پتروشیمی در فصل گذشته لیگ، با اشاره به دغدغه بازیکنان درباره نحوه بستن و پرداخت شدن قراردادها از سوی باشگاه ها، توضیح داد: سال قبل هم متاسفانه آنطور که باید مبلغی که در قراردادها بسته بودیم را دریافت نکردیم، چرا که قراردادهای ما به صورت شرطی بسته شده بود. این موضوع پرداخت قراردادها دغدغه اصلی بازیکنان است، امیدوارم باشگاه ها به گونه ای قرارداد ببندند که اگر باز هم لیگ تعطیل شد بازیکنان متضرر نشوند.

او اضافه نمود: به نظرم در چنین شرایطی اینکه قراردادها شرطی باشند اشتباه است و دغدغه بازیکنان همین مسئله است، اتفاقی که بخاطر تعطیلی فصل گذشته لیگ رخ داد. ما برای اینکه قرارداد خود را کامل دریافت کنیم باید به جمع چهارتیم یا فینال می رسیدیم که لیگ تعطیل شد و بازیکنان متضرر شدند. در لیگ ایران هم آنچنان تماشاچی و اسپانسر نیست که تبلیغات زیاد باشد. امیدوارم این بحث قراردادها رفع گردد.

بازیکن پست دو تیم ملی بسکتبال ایران، در پاسخ به این سوال که آیا قرارداد فصل گذشته اش با پتروشیمی را دریافت نموده است؟ شرح داد: به هر حال تسویه کردیم و باشگاه به تعهدات خود عمل کرد، ولی خب ادامه لیگ برگزار نشد و قراردادهای ما شرطی بود که متضرر شدیم، اتفاقی که در تیم نفت هم افتاد. امیدوارم قراردادها طوری بسته گردد که بازیکنان حداقل به پول خودشان برسند.

ملی پوش بسکتبال ایران، در خصوص زمان اعلام شده برای آغاز مسابقات لیگ نیز گفت: اواخر مهر ماه برای آغاز مسابقات مشخص شده است که امیدوارم دوباره عقب نیفتد. من از برج سه یعنی اول خرداد ماه تمرینات خودم را آغاز و خوب هم تمرین نموده ام، فکر می کنم زمان مناسبی است. ان شاءالله زودتر لیگ برگزار گردد که باعث خوشحالی است. مدت ها است از بسکتبال دور بوده ایم و در حقیقت دوری از این رشته که شغل اصلی ما است، ناراحت کننده است. امیدوارم با تماشاگر یا بدون تماشاگر لیگ برگزار گردد.

مظفری با اشاره به اهمیت سلامت بازیکنان و ایجاد زیرساخت های لازم برای برگزاری مسابقات لیگ در شرایط کرونا، اظهار کرد: امیدوارم مسئولان فدراسیون و ورزش کشور برای این موضوع هم راهکارهای مناسب را در نظر بگیرند تا خدایی ننموده اتفاق خاصی رخ ندهد. ترس بیشتر بازیکنان هم همین موضوع است که ویروس کرونا در میان ورزشکاران این رشته شیوع پیدا نکند.

او در پاسخ به آخرین سوال خبرنگاران مبنی بر اینکه آیا کنار کشیدن پترو از لیگ حتمی شده است؟ اظهار کرد: چندباری به مدیرعامل باشگاه پیغام دادم در این مورد صحبت کنیم که گویا نتوانستند حرف بزنند، اما فعلا این موضوع صد درصد نیست. شخصا امیدوارم پتروشیمی در لیگ باشد چون یکی از بهترین باشگاه ها از لحاظ امکانات تمرینی برای بازیکنان جوان است. امیدوارم پترو منحل نگردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 4 مهر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: managore.ir شناسه مطلب: 1098

به "دغدغه بسکتبالیست ها از زبان گارد تیم ملی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دغدغه بسکتبالیست ها از زبان گارد تیم ملی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید