درگیری نیمار و دراکسلر در رختکن پاری سن ژرمن

به گزارش ایستگاه بازی، رسانه های فرانسوی از درگیری شدید ستاره برزیلی و هافبک آلمانی پاری سن ژرمن خبر داده اند.

درگیری نیمار و دراکسلر در رختکن پاری سن ژرمن

به گزارش ایستگاه بازی و به نقل از مارکا، به دنبال نتایج نه چندان دلچسب اخیر تیم فوتبال پاری سن ژرمن، یک اتفاق ناخوشایند دیگر هم برای این تیم اتفاق افتاده که آن درگیر شدن دو تن از بازیکنان این تیم در رختکن بوده است.

به گزارش روزنامه پاریسین، نیمار ستاره برزیلی پاریسی ها که به تازگی از بند مصدومیت خارج شده و به ترکیب برگشته با هم تیمی آلمانی اش یولیان دراکسلر درگیر شده است که این به نارضایتی طرفداران از وضعیت تیمی که تنها یکی از 7 بازی اخیر خودش را برده دامن زده است.

روزنامه پاریسی نوشته است که درگیری نیمار با دراکسلر پس از فینال جام حذفی که در آن PSG در ضربات پنالتی به رن باخت صورت گرفت وقتی که ستاره برزیلی تعدادی از هم تیمی های جوانش را به کم کاری و نادیده دریافت بازیکنان باتجربه تر تیم متهم کرد.

پرسنل کیمپمبه هم در این میان مورد خشم نیمار نهاده شد که دلیل آن صحبت های این بازیکن 23 ساله پس از باخت اخیر تیم مقابل نانت بود. گویا کیمپمبه 23 ساله در همان بازی در رختکن از هم تیمی هایش خواسته که به دستورات تیم توماس توخل توجه نکنند.

پس از بازی مقابل مون پولیه هم دراکسلر، نیمار را به خودخواهانه بازی کردن متهم کرد و وقتی مهاجم سابق بارسلونا پاسخش را داد، طرفین شدیداً با یکدیکر درگیر شدند و حتی تا آستانه درگیری فیزیکی هم پیش رفتند.

ظاهراً نیمار به دراکسلر گفته است: تو چه کسی هستی که با من اینطوری صحبت می کنی. تنها چیزی که بلدی انجام بدهی پاس رو به عقب است.

به گزارش رسانه های فرانسوی، درگیری نیمار و دراکسلر آنقدر شدید بوده است که توخل و آنترو انریکه، مدیر ورزشی پاری سن ژرمن هم برای جدا کردن آنها مجبور به مداخله شدند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 27 تیر 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: managore.ir شناسه مطلب: 196

به "درگیری نیمار و دراکسلر در رختکن پاری سن ژرمن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درگیری نیمار و دراکسلر در رختکن پاری سن ژرمن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید