خبرنگاران فداکاری برای نجات برادر به مرگ خواهر منجر شد

به گزارش ایستگاه بازی، زنجان - خبرنگاران - رییس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان زنجان گفت: خواهر 13 ساله ای که برای نجات جان برادر هشت ساله اش از غرق شدگی، تن به آب زده بود به دلیل ناآشنایی با فن شنا جان خود را از دست داد.

خبرنگاران فداکاری برای نجات برادر به مرگ خواهر منجر شد

سرهنگ جعفر رحمتی، روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار خبرنگاران، اضافه کرد: این حادثه ظهر آدینه /24 اردیبهشت ماه/ در مابین روستای تهم و چشمه معروف این منطقه رخ داد که متاسفانه فداکاری خواهر مرگ ناباورانه ای را برای او رقم زد اما برادرش از سوی افراد حاضر در محل از غرق شدگی نجات پیدا کرد.

وی گفت: این خانواده به منظور تفریح و گشت و گذار به این منطقه رفته بودند که پسر خانواده بازیگوشی نموده و در یک آن به درون آب می افتد و خواهرش که شاهد ماجرا بوده به خیال اینکه آب کم عمق است بی درنگ وارد آب می گردد اما قبل از اینکه بتواند جان برادر را نجات دهد خود دچار غرق شدگی می گردد.

معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زنجان نیز گفت: حوالی ساعت 14:30 ظهر آدینه موضوع حادثه غرق شدگی به سامانه 125 آتش نشانی زنجان اعلام و بلافاصله تیم نجات راهی محل شد.

ابوالفضل رستمی، اضافه کرد: با توجه به اینکه در گزارش محل غرق شدگی باتلاق آب گزارش شده بود بنابراین تیم نجات به محل اعزام شد و نجاتگران پس از رسیدن به محل حادثه مشاهده کردند که این دختر فداکار در درون بند آب کشاورزی افتاده و به زیر کشیده شده است.

وی، محل وقوع این حادثه تلخ را بالاتر از چهار کیلومتری روستای تهم به طرف شهرستان طارم ذکر کرد و گفت: با توجه به درخواست تیم نجات اعزامی به محل حادثه بلافاصله تیم غواصی راهی شده و با ورود به درون آب پس از مدتی جستجو جسم بی جان این دختر را بیرون کشیدند.

منبع: ایرنا
انتشار: 25 خرداد 1400 بروزرسانی: 25 خرداد 1400 گردآورنده: managore.ir شناسه مطلب: 1599

به "خبرنگاران فداکاری برای نجات برادر به مرگ خواهر منجر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران فداکاری برای نجات برادر به مرگ خواهر منجر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید