حضور منطقه ها دهگانه شهرداری تبریز در کمیته حسابرسی

به گزارش ایستگاه بازی، مدیرکل اقتصادی و ذی حسابی شهرداری تبریز گفت: در راستای سیاست شفاف سازی شورای شهر، منطقه ها دهگانه شهرداری تبریز برای ارائه گزارش حسابرسی خود و بعلاوه برطرف مسائل در این حوزه در کمیته حسابرسی حضور می یابند.

حضور منطقه ها دهگانه شهرداری تبریز در کمیته حسابرسی

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرنگاران از تبریز،اکبر خردمندمدیرکل اقتصادی و ذی حسابی شهرداری تبریز در جلسه هماهنگی مدیران و مسئولان اقتصادی منطقه ها برای حضور در کمیته حسابرسی گفت: در راستای آگاهی منطقه ها از مسائل، شناسایی و برطرف آنها، بهره مندی بهینه از منابع اقتصادی وهمچنین در راستای سیاست شفاف سازی امور از مدیران اقتصادی منطقه ها برای تکمیل مدارک و حضور در کمیته حسابرسی شورای شهر دعوت می کنیم.

او اضافه نمود: پیش از این، یک گزارش حسابرسی کلی شهرداری انجام می گرفت و تنها شهردار تبریز برای حسابرسی حضور داشت که برای برطرف ایرادات حسابرسی منطقه ها، مقرر شد هر منطقه که حسابرسی آن ها مورد آنالیز قرار می گیرد، در جلسه کمیته حسابرسی شورا حضور داشته باشد.

او اعلام کرد: هدف این جلسه توجیه مسئولان منطقه اعم از مدیر اقتصادی و هماهنگی با دیگر معاونت های منطقه بود که مدارک مورد احتیاج حسابرس ها را در اسرع وقت تهیه و در اختیار آن ها قرار دهند و از آنجا که در کمیته حسابرسی شورای شهر و صحن علنی شورای شهر جوابگو خواهند بود، باید مدارک اقتصادی منطقه را تحویل داده و تا جایی که می توانند از این موضوع برطرف ایراد نمایند.

مدیرکل اقتصادی و ذی حسابی شهرداری تبریز ادامه داد: کمیته حسابرسی شورای شهر پنج فراخوان داده بود که یک شرکت دارای رتبه یک حسابداران رسمی و رتبه یک سازمان شهرداری ها، از طرف شورای شهر حسابرس شهرداری مرکز و منطقه ها انتخاب شده است.

خردمند گفت: برای سازمان هایی که دیگر شرکت های حسابداری عهده دار حسابرسی آن ها شده اند، جلسه دیگری برگزار خواهد شد.

او اضافه نمود: اکنون که حسابرسی سه سال گذشته در دست اقدام است، مقرر شد همه مدیران و مسئولان منطقه ها در کمیته حسابرسی شورای اسلامی شهر حضور یافته و جوابگوی عملکرد خود باشند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 19 آبان 1400 بروزرسانی: 19 آبان 1400 گردآورنده: managore.ir شناسه مطلب: 1799

به "حضور منطقه ها دهگانه شهرداری تبریز در کمیته حسابرسی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حضور منطقه ها دهگانه شهرداری تبریز در کمیته حسابرسی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید