توفان در هیئت مدیره پرسپولیس؟!

به گزارش ایستگاه بازی، پرسپولیسی ها در حال فعالیت در فضای مجازی هستند تا وزیر ورزش و وزارتخانه را مجبور به قطع همکاری با رسول پناه، رغبتی و علیپور کنند و قدرت خود در دنیای دیجیتال را به رخ بکشند. البته در این میان، برخی افراد سرشناس و چهره های فوتبالی هم در آتش اختلافات، هیزم می ریزند تا کار را یکسره کنند!

توفان در هیئت مدیره پرسپولیس؟!

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، طرفداران پرسپولیس از مدت ها قبل، یعنی درست زمانی که مهدی رسول پناه، رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس کف خیابان و مقابل در باشگاه در گفت وگویی غیررسمی با تعدادی از طرفداران و خبرنگاران حاضر، شروع به توهین به گل محمدی و صحبت علیه شجاع خلیل زاده و تعدادی دیگر از بازیکنان کرد، با این فرد نزدیک به مسعود سلطانی فر وارد چالش شدند.

رسول پناه در آن فایل های ویدئویی حرف های عجیبی به زبان آورد و نسبت به فعالیت افرادی در باشگاه پرسپولیس واکنش های تندی نشان داد. طرفداران نیز جانب ستاره های تیم و گل محمدی را گرفتند و خواستار استعفای فوری او شدند. رسول پناه در وهله اول، دو روز مهلت خواست و سپس استعفا کرد اما او پس از استعفا، دیگر به دفتر باشگاه نیامد هر چند امور اجرایی باشگاه را در دفتر دیگری انجام می داد. یعنی استعفای او حالت صوری داشت تا شاید با این کار، جو پیرامون تیم و باشگاه را آرام نگه دارد اما در همان مقطع، مشغول مذاکره با بازیکنان یا انجام نامه نگاری های اداری بود و به طور کلی کار خودش را انجام می داد. همین حالا هم با وجود فشارهای شدیدی که اطراف پرسپولیس روی او در مورد جدایی اش از هیئت مدیره باشگاه وجود دارد، باز هم پافشاری به ماندن نشان می دهد و اصلاً دلش نمی خواهد از پرسپولیس جدا شود هر چند طرفداران تیم در فضای مجازی می گویند ادامه فعالیت او، ضربه زدن به تیم و گل محمدی است.

بد نیست بدانید یحیی هنوز هم از این مدیر غیرورزشی که به یک باره سر از پرسپولیس درآورد، شاکی و عصبانی است و بعد از انتشار آن فیلم و ویدئوها می خواست از او شکایت کند اما از آنجا که فکر می کرد رسول پناه از باشگاه فاصله گرفته، از این اتفاق پشیمان شد و دیگر کاری به کار رسول پناه نداشت ؛ هر چند بعد از فینال و وقتی حرف و حدیث هایی در مورد علاقه رسول پناه به مصاحبه دوباره علیه کادر فنی و مدیریتی تیم پیش آمد، گل محمدی متوجه شد حضور این فرد در هیئت مدیره همچنان ادامه دارد. از سوی دیگر، انتشار بیانیه در مورد جدایی بشار رسن، این موضوع را در اذهان بیدار کرد که رسول پناه یکی از افرادی است که به نوشتن این بیانیه کمک کرده تا فشارها را از روی هیئت مدیره بردارد و روی تیم و باشگاه بگذارد.

این مسائل در کنار هم، یحیی را عصبانی تر از قبل کرد تا در گفت وگو با نزدیکانش، بار دیگر صحبت از احتمال شکایت از این فرد را به زبان بیاورد. شنیده های ما حکایت از آن دارد که اگر گل محمدی صبوری کرده، فقط به خاطر فینال و همچنین حضور سمیعی بود زیرا پس از ایجاد تغییر در کادر مدیریتی، آرامش خوبی اطراف تیم حکمفرما شد و حالا شرایط نسبت به گذشته کاملاً متفاوت است. گل محمدی هم به همین علت سکوت کرد تا تیمش با تمرکز کامل وارد فینال لیگ قهرمانان آسیا شود. حالا که یحیی دلخوری خود از برخی اتفاقات و مدل مدیریتی پیشین را به زبان آورده، طرفداران وارد صحنه شده اند.

طرفداران پرسپولیس با ایجاد هشتگ و کمپین هایی، دست به اعتراض زده اند و اعتقاد دارند باعث و بانی جدایی بشار رسن از پرسپولیس، همین اعضای هیئت مدیره بودند و در همین جهت، نقدها از رسول پناه، علی رغبتی و همچنین غلامعلی علیپور به بالاترین حد خود رسیده است. البته تشکر کنایه آمیز بشار رسن از هیئت مدیره هم کار خودش را کرد و طرفداران را به این سمت برد که اعضای هیئت مدیره کاری کردند تا جهت جدایی بشار هموار شود.

رغبتی در مورد جدایی بشار رسن مصاحبه هایی انجام داد که تعیین کرد در این میان، نقش آفرینی داشته به خصوص وقتی در مصاحبه ای گفت: با رفتن این بازیکن، چیزی حدود 500 هزار دلار در حساب باشگاه ماند و از خرج دلار، جلوگیری شد!

پرسپولیسی ها در حال فعالیت در فضای مجازی هستند تا وزیر ورزش و وزارتخانه را مجبور به قطع همکاری با رسول پناه، رغبتی و علیپور کنند و قدرت خود در دنیای دیجیتال را به رخ بکشند. البته در این میان، برخی افراد سرشناس و چهره های فوتبالی هم در آتش اختلافات، هیزم می ریزند تا کار را یکسره کنند!

در نهایت اینکه امروز مجمع باشگاه پرسپولیس برگزار می شود و بدون تردید این مجمع می تواند اقداماتی در مورد هیئت مدیره انجام بدهد. اگر خاطرتان باشد، رغبتی مدتی قبل استعفای خود را اعلام کرده بود و حتی شاید استعفای او بار دیگر مورد مطالعه و بررسی قرار بگیرد. به هر حال پرسپولیس با اتفاقات اخیر در جهت جنجالی قرار گرفته و شاید شاهد مسائل زیادی طی روزهای آینده در بخش مدیریتی این باشگاه باشیم ؛ مثلاً ایجاد تغییرات گسترده در هیئت مدیره!

خبر ورزشی

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 16 بهمن 1399 بروزرسانی: 16 بهمن 1399 گردآورنده: managore.ir شناسه مطلب: 1365

به "توفان در هیئت مدیره پرسپولیس؟!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توفان در هیئت مدیره پرسپولیس؟!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید