برنامه کامل مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، نفت؛ شروع ایرانی ها

به گزارش ایستگاه بازی، مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا روز سه شنبه هفته گذشته با معین شدن 8 تیم صعود کننده به مرحله گروهی این جام به خاتمه رسید و تیم نفت ایران با رجحان برابر الجیش قطر، سهمیه فوتبال کشورمان در این رقابتها را به 4 تیم افزایش داد.

برنامه کامل مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، نفت؛ شروع ایرانی ها

مرحله گروهی سیزدهمین دوره لیگ قهرمانان آسیا هم از روز سه شنبه پنجم اسفندماه شروع می گردد که نفت ایران نخستین تیم باشگاهی کشورمان است که در این جام به میدان می رود، آنهم در شهر تاشکند و برابر تیم پاختاکتور ازبکستان. پرسپولیس هم در آن روز و در استادیوم آزادی میزبان لخویا قطر است که این بازی نخستین مسابقه خانگی نمایندگان کشورمان در این جام محسوب می گردد.

طبق برنامه اعلام شده از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا، این مسابقات روز چهارشتبه 16 اردیبهشت ماه سال 94 به خاتمه می رسد که باز هم نفت ایران آخرین تیمی کشورمان است که در این مرحله به میدان می رود. آنها در بازی آخر خود میهمان العین امارات هستند. پیش از این بازی هم پرسپولیس در تهران میزبان بنیادکار ازبکستان خواهد بود.

اسامی تیم های حاضر در گروه های مختلف به توضیح زیر است:

گروه A: پرسپولیس ایران، بنیادکار ازبکستان، النصر عربستان و لخویای قطر

گروه B: نفت ایران، پاختاکور ازبکستان، الشباب عربستان و العین امارات

گروه C: فولاد ایران، السد قطر، لوکو موتیو ازبکستان و الهلال عربستان

گروه D:تراکتورسازی ایران، الاهلی عربستان، نسف قارشی ازبکستان و الاهلی امارات

گروه E: کاشیوا ریسول ژاپن، جئونبوک هیوندای کره جنوبی، شاندونگ چین و بین دونگ ویتنام

گروه F:گوانجو چین، گامبا اوزاکا ژاپن، سئونگنام اف سی کره جنوبی و بوریرام یونایتد تایلند

گروه G: بجینگ گوآن چین، بریزبین رور استرالیا، اوراوارد دیاموندز ژاپن و سووون بلووینگز کره جنوبی

گروه H: اف سی سئول کره جنوبی، گوانجو اورگراند چین، وسترن سیدنی واندررز استرالیا و کاشیما آنتلرز ژاپن

برنامه کامل دیدارهای مرحله گروهی سیزدهمین دوره مسابقات فوتبال لیگ قهرمانان آسیا به توضیح زیر است:

دور رفت:

هفته نخست:

سه شنبه - 5 اسفندماه

گروه A:

* پرسپولیس ایران - لخویای قطر، ساعت 18:30، استادیوم آزادی

* النصر عربستان - بنیادکار ازبکستان

گروه B:

* پاختاکور ازبکستان - نفت ایران، ساعت 15، در استادیوم تاشکند

* العین امارات - الشباب عربستان

گروه E:

* جئونبوک هیوندای کره جنوبی - کاشیوا ریسول ژاپن

* بین دونگ ویتنام - شاندونگ چین

گروه F:

* گامبا اوزاکا ژاپن - گوانجو چین

* بوریرام یونایتد تایلند - سئونگنام اف سی کره جنوبی

چهارشنبه - 6 اسفندماه

گروه C:

* فولاد ایران - السد قطر، ساعت 16، استادیوم غدیر اهواز

* الهلال عربستان - لوکو موتیو ازبکستان

گروه D:

* نسف قارشی ازبکستان - تراکتورسازی ایران، ساعت 16:60، استادیوم قارشی ازبکستان

* الاهلی امارات - الاهلی عربستان

گروه G:

* بریزبین رور استرالیا - بجینگ گوآن چین

* سووون بلووینگز کره جنوبی - اوراوارد دیاموندز ژاپن

گروه H:

* کاشیما آنتلرز ژاپن - وسترن سیدنی واندررز استرالیا

* گوانجو اورگرانده چین - اف سی سئول کره جنوبی

هفته دوم:

سه شنبه - 12 اسفندماه

گروه A:

* بنیادکار ازبکستان - پرسپولیس ایران، استادیوم بنیادکار

* لخویا قطر - النصر عربستان

گروه B:

* نفت ایران - العین امارات

* الشباب عربستان - پاختاکور ازبکستان

گروه E:

* شاندونگ چین - جئونبوک هیوندای کره جنوبی

* کاشیوا ریسول ژاپن - بین دونگ ویتنام

گروه F:

* سئونگنام اف سی کره جنوبی - گامبا اوزاکا ژاپن

* گوانجو چین - بوریرام یونایتد تایلند

چهارشنبه - 13 اسفندماه

گروه C:

* لوکو موتیو ازبکستان - فولاد ایران

* السد قطر - الهلال عربستان

گروه D:

* تراکتورسازی ایران - الاهلی امارات

* الاهلی عربستان - نسف قارشی ازبکستان

گروه G:

* اوراوارد دیاموندز ژاپن - بریزبین رور استرالیا

* بجینگ گوآن چین - سووون بلووینگز کره جنوبی

گروه H:

* وسترن سیدنی واندررز استرالیا - گوانجو اورگرانده چین

* اف سی سئول کره جنوبی - کاشیما آنتلرز ژاپن

هفته سوم:

سه شنبه - 26 اسفندماه

گروه A:

* بنیادکار ازبکستان - لخویا قطر

* النصر عربستان - پرسپولیس ایران

گروه C:

* فولاد ایران - الهلال عربستان

* السد قطر - لوکو موتیو ازبکستان

گروه E:

* کاشیوا ریسول ژاپن - شاندونگ چین

* جئونبوک هیوندای کره جنوبی - بین دونگ ویتنام

گروه F:

* گوانجو چین - سئونگنام اف سی کره جنوبی

* گامبا اوزاکا ژاپن - بوریرام یونایتد تایلند

چهارشنبه - 27 اسفندماه

گروه B:

* پاختاکور ازبکستان - العین امارات

* نفت ایران - الشباب عربستان

گروه D:

* الاهلی امارات - نسف قارشی ازبکستان

* الاهلی عربستان - تراکتورسازی ایران

گروه G:

* بریزبین رور استرالیا - سووون بلووینگز کره جنوبی

* بجینگ گوآن چین - اوراوارد دیاموندز ژاپن

گروه H:

* اف سی سئول کره جنوبی - وسترن سیدنی واندررز استرالیا

* گوانجو اورگرانده چین - کاشیما آنتلرز ژاپن

دور برگشت:

هفته چهارم:

سه شنبه - 18 فروردین ماه

گروه B:

* العین امارات - پاختاکور ازبکستان

* الشباب عربستان - نفت ایران

گروه D:

* تراکتورسازی ایران - الاهلی عربستان

* نسف قارشی ازبکستان - الاهلی امارات

گروه F:

* سئونگنام اف سی کره جنوبی - گوانجو چین

* بوریرام یونایتد تایلند - گامبا اوزاکا ژاپن

گروه H:

* وسترن سیدنی واندررز استرالیا - اف سی سئول کره جنوبی

* کاشیما آنتلرز ژاپن - گوانجو اورگرانده چین

چهارشنبه - 19 فروردین ماه

گروه A:

* پرسپولیس ایران - النصر عربستان

* لخویا قطر - بنیادکار ازبکستان

گروه C:

* الهلال عربستان - فولاد ایران

* لوکو موتیو ازبکستان - السد قطر

گروه E:

* شاندونگ چین - کاشیوا ریسول ژاپن

* بین دونگ ویتنام - جئونبوک هیوندای کره جنوبی

گروه G:

* اوراوارد دیاموندز ژاپن - بجینگ گوآن چین

* سووون بلووینگز کره جنوبی - بریزبین رور استرالیا

هفته پنجم:

سه شنبه - یک اردیبهشت ماه

گروه C:

* السد قطر - فولاد ایران

* لوکو موتیو ازبکستان - الهلال عربستان

گروه D:

* تراکتورسازی ایران - نسف قارشی ازبکستان

* الاهلی عربستان - الاهلی امارات

گروه G:

* اوراوارد دیاموندز ژاپن - سووون بلووینگز کره جنوبی

* بجینگ گوآن چین - بریزبین رور استرالیا

گروه H:

* وسترن سیدنی واندررز استرالیا - کاشیما آنتلرز ژاپن

* اف سی سئول کره جنوبی - گوانجو اورگرانده چین

چهارشنبه - 2 اردیبهشت ماه

گروه A:

* بنیادکار ازبکستان - النصر عربستان

* لخویا قطر - پرسپولیس ایران

گروه B:

* نفت تهران - پاختاکور ازبکستان

* الشباب عربستان - العین امارات

گروه E:

* کاشیوا ریسول ژاپن - جئونبوک هیوندای کره جنوبی

* شاندونگ چین - بین دونگ ویتنام

گروه F:

* سئونگنام اف سی کره جنوبی - بوریرام یونایتد تایلند

* گوانجو چین - گامبا اوزاکا ژاپن

هفته ششم:

سه شنبه - 15 اردیبهشت ماه

گروه C:

* فولاد ایران - لوکو موتیو ازبکستان

* الهلال عربستان - السد قطر

گروه D:

* نسف قارشی ازبکستان - الاهلی عربستان

* الاهلی امارات - تراکتورسازی ایران

گروه G:

* سووون بلووینگز کره جنوبی - بجینگ گوآن چین

* بریزبین رور استرالیا - اوراوارد دیاموندز ژاپن

گروه H:

* کاشیما آنتلرز ژاپن - اف سی سئول کره جنوبی

* گوانجو اورگرانده چین - وسترن سیدنی واندررز استرالیا

چهارشنبه - 16 اردیبهشت ماه

گروه A:

* پرسپولیس ایران - بنیادکار ازبکستان

* النصر عربستان - لخویا قطر

گروه B:

* پاختاکور ازبکستان - الشباب عربستان

* العین امارات - نفت تهران

گروه E:

* بین دونگ ویتنام - کاشیوا ریسول ژاپن

* جئونبوک هیوندای کره جنوبی - شاندونگ چین

گروه F:

* گامبا اوزاکا ژاپن - سئونگنام اف سی کره جنوبی

* بوریرام یونایتد تایلند - گوانجو چین

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 20 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: managore.ir شناسه مطلب: 443

به "برنامه کامل مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، نفت؛ شروع ایرانی ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برنامه کامل مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، نفت؛ شروع ایرانی ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید