اعلام جزئیات میهمانی دانشجویان ارشد دانشگاه آزاد

به گزارش ایستگاه بازی، تهران (پانا) - معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد دستورالعمل میهمانی دانشجویان دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته ورودی نیمسال اول 1401-1400 از بدو پذیرش به واحد دانشگاهی محل سکونت والدین یا همسر یا نزدیک ترین واحد دانشگاهی به محل سکونت والدین یا همسر را به رؤسای دانشگاه آزاد اسلامی استان ها ابلاغ کرد.

اعلام جزئیات میهمانی دانشجویان ارشد دانشگاه آزاد

به گزارش دانشگاه آزاد، در متن دستورالعمل دکتر فرزاد دنیا بین تاکید شده است: با توجه به شرایط حساس کرونا در کشور و بهره گیری از مدل آموزشی مجازی تا مساعد شدن شرایط برای حضوری شدن کلاس های آموزشی و در جهت رفاه حال دانشجویان پس از حضوری شدن دانشگاه ها و با عنایت به شرایط متفاوت استان ها و شهرها، دانشگاه آزاد اسلامی امکان تحصیل به صورت میهمان در شهر محل سکونت والدین یا همسر و یا نزدیک ترین شهر به محل سکونت والدین یا همسر برای دانشجویان دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته ورودی نیمسال اول 1401-1400 از بدو پذیرش را فراهم نموده است.

بر اساس بندهای این دستورالعمل؛ پس از ثبت نام قطعی پذیرفته شدگان دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته ورودی نیمسال اول 1401-1400 در واحد مبدأ و ثبت درخواست متقاضیان در سامانه منادا به آدرس monada.iau.ir درخواست ها آنالیز و نتیجه به وسیله این سامانه اطلاع رسانی خواهد شد.

بعلاوه، به منظور کاهش تردد دانشجویان بین محل سکونت و تحصیل، یک نیمسال میهمانی دانشجویان در مقطع کارشناسی ارشد به شهر محل سکونت و یا نزدیک ترین واحد به محل سکونت والدین یا همسر با توجه به شرایط خاص امکان پذیر است.

این شرایط عبارتند از: دارا بودن شرایط عمومی مندرج در شیوه نامه جابجایی دانشجویی، دارا بودن رشته/گرایش دانشجو در واحد دانشگاهی مقصد و تأیید عدم مغایرت محل سکونت با واحد مقصد انتخابی دانشجو.

مدارک لازم برای میهمانی دانشجویان دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته ورودی نیمسال اول 1401-1400 شامل تصویر صفحه اول شناسنامه والدین یا همسر و ارائه مدارک محل سکونت (سند منزل یا اجاره نامه معتبر) اعلام شده است.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 2 دی 1400 بروزرسانی: 2 دی 1400 گردآورنده: managore.ir شناسه مطلب: 1846

به "اعلام جزئیات میهمانی دانشجویان ارشد دانشگاه آزاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام جزئیات میهمانی دانشجویان ارشد دانشگاه آزاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید