اعلام جزئیات فروش بلیت های سی و هشتمین جشنواره جهانی فیلم فجر

به گزارش ایستگاه بازی، فروش بلیت فیلم های راه یافته به سی و هشتمین جشنواره جهانی فجر از صبح سه شنبه چهارم خرداد شروع می گردد.

اعلام جزئیات فروش بلیت های سی و هشتمین جشنواره جهانی فیلم فجر

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران به نقل از ستاد خبری سی و هشتمین جشنواره جهانی فیلم فجر، فرآیند بلیت فروشی سی و هشتمین جشنواره جهانی فیلم فجر به دبیری محمدمهدی عسگرپور از ساعت 9 صبح 4 خرداد به وسیله سایت سینماتیکت شروع می گردد.

افرادی که دارای کارت جشنواره هستند، با شماره تلفنی که پیش از این، در پرتال جشنواره ثبت نام نموده اند، به وسیله سایت سینماتیکت می توانند از ساعت 9 صبح تا 12 ظهر هر روز، بلیت فیلم های مورد نظر خود را تهیه نمایند.

اعضای باشگاه مخاطبان جشنواره جهانی فیلم فجر هم، با همان شماره تلفنی که در باشگاه ثبت نام نموده اند، از ساعت 12 تا 15، به وسیله سایت سینماتیکت می توانند بلیت های خود را به صورت نیم بها خریداری نمایند.

افرادی هم که قصد خرید بلیت به صورت آزاد دارند، می توانند از ساعت 15 هر روز، به همین سایت مراجعه نمایند.

مشخص این زمان بندی به این معنی نیست که آن دسته از افرادی که پیروز به رزرو بلیت در ساعت مقرر نشده اند، دیگر امکان تهیه بلیت ندارند. چنانچه بعد از این زمان، ظرفیتی باقی مانده باشد، علاقه مندان می توانند به سامانه بلیت فروشی مراجعه و بلیت تهیه نمایند.

قیمت هر قطعه بلیت 30 هزار تومان مشخص شده است و امکان کنسلی بلیت خریداری شده نیز وجود دارد.

سامانه بلیت فروشی فیلم های هر روز جشنواره، 24 ساعت قبل در دسترس عموم قرار می گیرد.

فیلم های سی و هشتمین جشنواره جهانی فجر در سالن های سینما چارسو، سالن یک و دو سینما آزادی و سالن روباز سینما کانون به نمایش درمی آیند.

سی و هشتمین جشنواره جهانی فیلم فجر، از 5 تا 12 خرداد 1400 به دبیری محمدمهدی عسگرپور نویسنده، کارگردان و تهیه نماینده سینما در تهران برگزار می گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 2 تیر 1400 بروزرسانی: 2 تیر 1400 گردآورنده: managore.ir شناسه مطلب: 1613

به "اعلام جزئیات فروش بلیت های سی و هشتمین جشنواره جهانی فیلم فجر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام جزئیات فروش بلیت های سی و هشتمین جشنواره جهانی فیلم فجر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید