اشتغال و سرمایه گذاری در اولویت کاری اداره کل کرمانشاه قرار گرفته است

به گزارش ایستگاه بازی، مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کرمانشاه، گفت: حوزه اشتغال و سرمایه گذاری در اولویت کاری ما واقع شده است.

اشتغال و سرمایه گذاری در اولویت کاری اداره کل کرمانشاه قرار گرفته است

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمانشاه، روز سه شنبه 10 تیر 99 نشست هم اندیشی شورای معاونین این اداره کل با هدایت حاتمی معاون اقتصادی استاندار کرمانشاه به منظور بررسی طرح های اشتغالزا در حوزه های گردشگری، صنایع دستی و میراث فرهنگی برگزار گشت.

امید قادری مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کرمانشاه در حاشیه این نشست گفت: طرح های سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال در اولویت این اداره کل قرار گرفته است و بر همین اساس، صدور موافقت نامه های اصولی کمتر از دو هفته انجام می شود و هیچ تاخیری از حوزه های مربوطه، پذیرفتنی نیست.

او گفت: از ابتدای سال تا به امروز، بیش از 706 میلیارد تومان موافقت اصولی صادر شده و از این مقدار، برای 280 میلیارد تومان موافقت تاسیس اخذ شده است. مواردی که پیروز به اخذ موافقت تاسیس نشده اند، بیش از 80 درصد با مساله عدم موافقت اداره راهداری روبرو شده اند.

قادری شرح داد: در حال برنامه ریزی و ساماندهی تولید، فروش، برند سازی، بسته بندی و صادرات در حوزه صنایع دستی هستیم و امیدواریم این فعالیت ها موجب به ایجاد اشتغال پایدار شود.

او ادامه داد: نیروهای عمرانی این اداره کل، در کارگاه های عمرانی و بازسازی های تاریخی، فعالیت های خوبی دارند و با ساماندهی حوزه گردشگری باعث ایجاد اشتغال می شود.

مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کرمانشاه تاکید کرد: اگر بتوانیم امسال با اختصاص بودجه، بازسازی بازار تاریخی کرمانشاه را به اتمام برسانیم، شاهد رونق روز افزون صنعت گردشگری استان خواهیم بود.

منبع: میراث آریا
انتشار: 11 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: managore.ir شناسه مطلب: 1050

به "اشتغال و سرمایه گذاری در اولویت کاری اداره کل کرمانشاه قرار گرفته است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اشتغال و سرمایه گذاری در اولویت کاری اداره کل کرمانشاه قرار گرفته است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید