کی روش: در جام جهانی از نظر فوتبالی و سیاسی می دانم در گروه خاصی هستیم ، از کسی کینه ای به دل ندارم

به گزارش ایستگاه بازی، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران می گویدبرای ثبت یک خاطره خوش برای مردم به ایران آمده و نمی خواهد با رسانه ها بجنگد.

کی روش: در جام جهانی از نظر فوتبالی و سیاسی می دانم در گروه خاصی هستیم ، از کسی کینه ای به دل ندارم

به گزارش خبرنگاران نشست مهدی تاج، رییس فدراسیون فوتبال به همراه مهدی محمدنبی، نایب رییس اول فدراسیون و منصور قنبرزاده، نایب رییس دوم فدراسیون با کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی فوتبال پیش از ظهر امروز (چهارشنبه) در مرکز ملی فوتبال برگزار گردید.

کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی فوتبال در ابتدای این نشست گفت: بسیار خوشحالم که دعوتم کردید. جناب تاج و من سوابقی داریم که به لحاظ سن و سال، ماموریت هایمان را متوجه می شویم. برگشته ام و چشمداشتی ندارم و فقط به علت اینکه خاطره ای خوش برای مردم به یادگار بگذارم، در ایران هستم.

وی در ادامه اضافه کرد: چالش را دوست دارم تا جایی که به موفقیت تیم ملی ختم گردد. هیچ کینه ای از کسی ندارم و از اینکه مذاکراتی را با مهدی تاج درباره سرمربیگری تیم ملی فوتبال ایران داشتم و قبول کردم، از ایشان بسیار تشکر می کنم. در واقع رییس فدراسیون فوتبال با دعوت از من، بزرگی خودشان و خدمت به فوتبال کشورشان را نشان دادند. باید دست به دست هم داده و کارهای زیادی را انجام دهیم. با تمام توان خود، در ادوار جام جهانی حضور داشته و امیدوارم مثمرثمر باشم. با اعتمادی که رئیس فدراسیون و هیات رئیسه کردند، وظایف من بسیار سنگین تر است. تجربه کافی دارم و نباید با رسانه ها بجنگیم، باید آنقدر خوب عمل کنیم که همه از ما دفاع نمایند.

کی روش در ادامه اعلام کرد: در جام جهانی در گروهی هستیم که علاوه بر رسانه های داخلی، بسیاری از رسانه های خارجی به ما می پردازند لذا نظم و انضباط در این راستا بسیار مهم است. از نظر فوتبالی در گروه خاصی هستیم و از نظر اجتماعی و سیاسی می دانم که فدراسیون فوتبال چه انتظاری از من دارد. در رابطه با اینکه گفته اند کی روش به فدراسیون فوتبال دستور می دهد، باید بگویم بین من و رئیس توافق صورت می گیرد و این گونه نیست.

سرمربی تیم ملی فوتبال اضافه کرد: پس از صحبت با مسئولان فدراسیون، مطالعه و تحقیقاتی را انجام داده و کل لیگ فوتبال ایران و بازیکنان را زیر نظر داشتم. حال آمده ام تا همه را از نزدیک ببینم، بعلاوه بازی با روسیه را آنالیز می کنیم و پس از برنامه ریزی دقیق، نظراتم را در راستا جام جهانی قطر خواهم گفت.

مهدی محمدنبی، نایب رییس اول فدراسیون فوتبال در ادامه این جلسه گفت: در کنار تاج و کی روش و بازیکنان تیم ملی و حمایت و تعامل به عمل آمده شرایط خوبی را رقم خواهیم زد و کمال همکاری را داریم تا تیم ملی در شرایط مناسبی قرار داشته باشد.

در ادامه این نشست، منصور قنبرزاده، نایب رییس دوم فدراسیون گفت: تصمیم شجاعانه ای به وسیله رئیس فدراسیون انجام شده و هیات رئیسه به صورت قاطع از این تصمیم دفاع کرد. ما وظیفه پشتیبانی و حمایت داریم و هدفمان ایجاد آرامش است.

در انتها این جلسه، مهدی تاج، رییس فدراسیون فوتبال در مورد حضور کی روش گفت: از انتخابی که نموده ایم بسیار خوشحالم و امیدوارم دست به دست هم دهیم تا خوشحالی مردم را رقم بزنیم. تجربه دو بار رفتن به جام جهانی را داریم و این بار سومی است که با کی روش به جام جهانی می رویم. ان شاءالله با بهره گیری از تجربیات قبلی، نتایج خوبی را رقم خواهیم زد. راستا جام جهانی قطر و پیشرفت در آن هدف اصلی فدراسیون فوتبال است. از هیات رئیسه تشکر می کنم که در این تصمیم خوب، حمایت لازم را از ما انجام دادند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 26 شهریور 1401 بروزرسانی: 26 شهریور 1401 گردآورنده: managore.ir شناسه مطلب: 2086

به "کی روش: در جام جهانی از نظر فوتبالی و سیاسی می دانم در گروه خاصی هستیم ، از کسی کینه ای به دل ندارم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کی روش: در جام جهانی از نظر فوتبالی و سیاسی می دانم در گروه خاصی هستیم ، از کسی کینه ای به دل ندارم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید