کتاب جدید نیکولا سارکوزی باز هم پرفروش شد

به گزارش ایستگاه بازی، به گزارش خبرنگاران به نقل از روزنامه فیگارو-کتاب جدید نیکولا سارکوزی، رئیس جمهور اسبق فرانسه که با عنوان زمان طوفان ها در ماه ژوئیه منتشر شد با فروش 215 هزار نسخه تا به امروز توانسته نویسندگان پرفروشی چون گیوم موسو و ژوئل دیکر را کنار بزند و با اختلاف زیاد رتبه نخست پرفروش های فرانسه را در تابستان سال 2020 به خود اختصاص دهد.

کتاب جدید نیکولا سارکوزی باز هم پرفروش شد

طبق گزارش هفته نامه ادبی لیورابدو، کتاب زمان طوفان ها که انتشارات آبسرواتوار آن را منتشر نموده برای سومین هفته متوالی در صدر جدول بیست کتاب پرفروش فرانسه نهاده شد.

ناشر این کتاب اشاره نمود که در ابتدا 250 هزار نسخه از کتاب تازه نیکولا سارکوزی منتشر شد و با توجه به افزایش تقاضا از سوی مردم 20 هزار نسخه دیگر از این کتاب مجددا زیر چاپ رفته است.

کتاب 500 صفحه ای زمان طوفان ها که در روز 24ام ژوئیه منتشر شده و سارکوزی آن را در دوران قرنطینه نوشته منعکس کننده دو سال نخست پرتلاطم دوره پنج ساله ریاست جمهوری نیکولا سارکوزی است و رئیس جمهور اسبق فرانسه در این کتاب مسائل و تنهایی های مربوط به دوره ریاست اش ، ماجرای ازدواجش با کارلا برونی، ساز و کار سیاست داخلی کشور در دوره وی و نیز بحران مالی سال 2008 را روایت نموده است.

در این کتاب همچنین دیدگاه های شخصی سارکوزی درباره چهره های مطرحی چون آنگلا مرکل، ولادیمیر پوتین، و پرنس چارلز به چشم می خورد.

پیش از این آقای سارکوزی به روزنامه فیگارو درباره کتاب جدیدش گفته بود این کتاب را نه برای مورخان بلکه برای مردم نوشتم و می خواهم مردم به وسیله این کتاب بدانند من چه کردم و چه کسی بوده ام.

سارکوزی تا به امروز 8 کتاب منتشر نموده که کتاب زندگی نامه خودنوشت احساسات آخرین کتاب او پیش از زمان طوفان ها است که در سال 2019 منتشر شد و همانند کتاب جدید وی ظرف چند هفته پس از انتشار به مدت 11 هفته در راس پرفروش های فرانسه جای گرفت. سارکوزی در این کتاب علاوه بر بیان خاطرات و زندگی شخصی بیشتر بر ورودش به کاخ الیزه در سال 2007 و شروع دوره ریاست جمهوری اش تمرکز داشته است.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران
انتشار: 18 مهر 1399 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: managore.ir شناسه مطلب: 1126

به "کتاب جدید نیکولا سارکوزی باز هم پرفروش شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کتاب جدید نیکولا سارکوزی باز هم پرفروش شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید