مقصد احتمالی ستاره پرسپولیس کجاست؟

به گزارش ایستگاه بازی، مهدی ترابی، ملی پوش پرسپولیس همیشه پیشنهاداتی از کشور های خارجی داشته، اما ترجیح داد به قول خودش فرصت پوشیدن پیراهن تیم محبوب دوران کودکی خودش (پرسپولیس) را از دست ندهد. با این وجود، ظاهراً ستاره شماره 9 پرسپولیس، هنوز هم تمایل دارد در اروپا به فوتبال خود ادامه دهد. در قرارداد او با سرخ ها، بندی وجود دارد که در صورت داشتن پیشنهاد خارجی، می تواند این تیم را ترک کند. موضوعی که مدیران باشگاه پرسپولیس با آن مشکل دارند و به دنبال حذف کردن این بند از قرارداد مهدی ترابی هستند. البته این بازیکن موافق حذف این بند از قراردادش نیست و همه چیز در این خصوص را به مدیر برنامه هایش واگذار نموده است.

مقصد احتمالی ستاره پرسپولیس کجاست؟

حالا به واسطه درخشش زایدالوصف مهدی ترابی در لیگ نوزدهم توجه تیم های حاشیه خلیج فارس به او جلب شده، اما جالب اینجاست که شنیدیم محتمل است ستاره پرسپولیس همبازی میلاد محمدی در خنت بلژیک یا علی قلی زاده در شارلروا گردد. قلی زاده از دوران بازی در سایپا رفاقت دیرینه ای با مهدی ترابی داشته و این رابطه تا همین الان هم ادامه دارد. به تازگی ترابی در مصاحبه ای تلویزیونی از قلی زاده به عنوان تکنیکی ترین بازیکن فوتبال ایران یاد نموده است. همچنین ترابی در اردو های تیم ملی همیشه با میلاد محمدی هم اتاق بوده است. بازیکنی که در تیم خنت بلژیک بازی می نماید و یکی از بهترین های این تیم در فصل اخیر بوده است. سران دو باشگاه بلژیکی هم ظاهراً از عملکرد بازیکنان ایرانی خود راضی هستند مضاف بر اینکه رئیس باشگاه شارلروا نیز یک ایرانی است. از سوی دیگر شنیده می گردد علی قلی زاده و میلاد محمدی نیز تلویحاً از مهدی ترابی نزد مدیران باشگاه خود تعریف نموده اند و...

فراموش نباید کرد که این شاید آخرین فرصت ترابی برای لژیونر شدن باشد و چه بسا او نخواهد این فرصت را از دست بدهد. البته گفته می گردد باشگاه پرسپولیس بابت فروش مهدی ترابی مبلغی حدود 30 درصد از اصل قرارداد را به دست می آورد و این بند در قرارداد ستاره ملی پوش گنجانده شده است.

منبع: خبرورزشی

منبع: فرارو
انتشار: 21 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: managore.ir شناسه مطلب: 918

به "مقصد احتمالی ستاره پرسپولیس کجاست؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقصد احتمالی ستاره پرسپولیس کجاست؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید