قیمت خودرو در ماه رمضان ارزان می شود ، فروش خودروهای ویرایشی به متقاضیان

به گزارش ایستگاه بازی، به گزارش تجارت نیوز، دیروز نمایشگاه داران خودرو فعالیت خود را شروع کردند. به گفته رئیس نمایشگاه داران خودرو، این بازار تا به امروز شاهد افزایش 10 درصدی قیمت خودروها نسبت به معاملات سال قبل بود. حال آیا با شروع ماه رمضان فرایند رشد قیمت خودرو متوقف خواهد شد؟

قیمت خودرو در ماه رمضان ارزان می شود ، فروش خودروهای ویرایشی به متقاضیان

رئیس نمایشگاه داران خودرو تهران در پاسخ به این پرسش که آیا قیمت خودرو در ماه رمضان گران خواهد شد؟ به تجارت نیوز گفت: قیمت خودرو از دیروز نسبت روزهای قبل از عید حدود 10 درصد گران شده است، در حالی که هیچ تقاضایی برای خرید خودرو از سوی مردم وجود ندارد. همچنین باید گفت که شرکت های خودروسازی نیز به دلیل توقف شماره گذاری پلاک فعلا خودرویی به بازار عرضه نکرده اند و هر چه خودرو در بازار وجود دارد برای قبل از سال 99 است.

سعید موتمنی افزود: شیوع ویروس کرونا باعث شد که تقاضا برای خرید خودرو بین 30 تا 50 درصد افت داشته باشد. همچنین افزایش قیمت 10 درصدی خودرو در بازار مقطعی است و با به جریان افتادن فرایند فعالیت ها و کسب و کارها قیمت خودرو مجدد ارزان خواهد شد.

وی درباره عرضه خودروهای ویرایشی به بازار اظهارکرد: اخیرا برخی نمایندگی های خودروسازان خودروهای ویرایشی را به متقاضیان خودرو پیشنهاد می دهند. تا قبل از عید اختلاف قیمت خودروهای ویرایشی با بازار بین یک تا دو میلیون تومان بود اما حالا این اختلاف قیمت در سال 99 به 10 تا 12 میلیون تومان هم می رسد. همچنین باید گفت که متاسفانه این خودروهای ویرایشی مشخص نیست برای کدام شخص یا نهاد است.

قیمت انواع پراید در بازار

این فعال بازار خودرو درباره قیمت خودرو در ماه رمضان افزود: تا زمانی که ویروس کرونا ریشه کن نشود تقاضا در بازار به همین منوال است. زمانی که تقاضا در بازار فروکش کند قیمت خودرو در بازار نیز ارزان می شود، بنابراین قیمت خودرو در ماه رمضان ارزان خواهد شد.

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 25 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: managore.ir شناسه مطلب: 927

به "قیمت خودرو در ماه رمضان ارزان می شود ، فروش خودروهای ویرایشی به متقاضیان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قیمت خودرو در ماه رمضان ارزان می شود ، فروش خودروهای ویرایشی به متقاضیان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید