فرنگی کاران ایران در 5 وزن دوم رقبای خود را شناختند

مراسم قرعه کشی مسابقات پنج وزن دوم رقابت های کشتی فرنگی جوانان قهرمانی جهان برگزار شد.

فرنگی کاران ایران در 5 وزن دوم رقبای خود را شناختند

به گزارش خبرنگاران، با برگزاری مراسم قرعه کشی 5 وزن دوم کشتی فرنگی قهرمانی جوانان جهان 2019 در تالین استونی، 5 فرنگی کار ایران رقبای خود را شناختند.

در وزن 60 کیلوگرم که 24 نفر حضور دارند، میلاد رضانژاد در دور نخست به مصاف آزاتجان آچیلوف از ترکمنستان می رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد با برنده کشتی میان میروسلاو سولویان از اوکراین و اولجاس سلطان از قزاقستان دیدار می کند.

در وزن 67 کیلوگرم محمدرضا مختاری پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با کریستین وانزا از مجارستان کشتی می گیرد وی در صورت گذر از این حریف در دور سوم به مصاف برنده دیدار میان سرگئی کوتوزوف از روسیه و یورگنسن از نروژ می رود. در این وزن 34 کشتی گیر شرکت کرده اند.

در وزن 72 کیلوگرم که 31 نفر حضور دارند، محمدرضا رستمی در دور اول با اوتار ابولادزه از گرجستان کشتی می گیرد و در صورت پیروزی در این دیدار، در دور دوم به مصاف برنده مبارزه میان کونارد کوزولوفسکی از لهستان و الماز حسن اوویچ از صربستان می رود.

در وزن 82 کیلوگرم حسین فروزنده در دور نخست با سانجیت از هند مبارزه می کند و در صورت شکست این کشتی گیر، در دور دوم به مصاف برنده مبارزه میان اوتو کتونن از فنلاند و کارن خاچاتریان از ارمنستان می رود. در این وزن 26 نفر شرکت کرده اند.

در وزن 97 کیلوگرم که 23 کشتی گیر حضور دارند، ابوالفضل سیدمهدوی در دور اول استراحت می کند و در دور دوم به مصاف برنده کشتی میان نیکولاس بویکین از آمریکا و مارک پاگینجر از اتریش می رود.

رقابت های اوزان فوق از ظهر فردا (شنبه) برگزار می شود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: بروزرسانی: 26 مهر 1398 شناسه مطلب: 266

به "فرنگی کاران ایران در 5 وزن دوم رقبای خود را شناختند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرنگی کاران ایران در 5 وزن دوم رقبای خود را شناختند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید