عصبانیت قطر از اظهارات مقام اماراتی درباره عربستان

به گزارش ایستگاه بازی، فارس نوشت: یک مقام قطری در واکنش به سخنان وزیر مشاور امارات در تمجید عربستان سعودی، تأکید کرد که تاریخ هرگز تصمیمات ظالمانه چهار کشور علیه قطری ها را فراموش نخواهد کرد.

عصبانیت قطر از اظهارات مقام اماراتی درباره عربستان

همراه ما باشید و با تور قطر از مروارید خلیج فارس دیدن کنید و زیبایی های شهر دوحه را در خاطراتتان ثبت کنید.

احمد الرمیحی مدیر دفتر اطلاع رسانی وزارت خارجه قطر به توئیت انور قرقاش وزیر مشاور در امور خارجه امارات درباره بحران به وجود آمده در روابط چهار کشور عربی با قطر واکنش نشان داد.

الرمیحی در حساب توئیتری خود نوشت:رفتارهای چهار کشور عربی خیانتکار اعم از رفتارهای آبروبر، اخراج مردم قطر از هتل های مکه، ممانعت آن ها از زیارت خانه خدا، جاسوسی و غیره بود..، تاریخ هرگز تصمیمات ناپاک شما را پاک نخواهد کرد.

انور قرقاش وزیر مشاور دولت امارات در امور خارجی به دنبال افشاگری فاکس نیوز علیه امارات در قضیه بحران قطر، توپ را زمین سعودی ها انداخت و گفته بود که ابوظبی به حکمت و قاطعیت ریاض اعتماد دارد.

قرقاش آدینه در توییتر خود نوشت که موضع امارات در قبال بحران قطر کاملا واضح است و ما در طرفی هستیم که شامل موضع چهارجانبه متحد است... به همین دلیل ما به حکمت و قاطعیت برادرانمان در پادشاهی سعودی در مدیریت بحران به گونه ای که منافع مشترک را تضمین کند، کاملاً اعتماد داریم.

چهار کشور عربی(عربستان، مصر، بحرین و امارات) از خرداد سال 1396 روابط خود با قطر را به بهانه حمایت این کشور از تروریسم قطع نموده و تمامی گذرگاه های زمینی، هوایی و دریایی خود را به روی این کشور بسته اند.

23311

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 21 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: managore.ir شناسه مطلب: 982

به "عصبانیت قطر از اظهارات مقام اماراتی درباره عربستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عصبانیت قطر از اظهارات مقام اماراتی درباره عربستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید