خبرنگاران اصناف فارس 29 و 30 آذرماه از ساعت 18 تعطیل هستند

به گزارش ایستگاه بازی، شیراز-خبرنگاران- جانشین استاندار فارس در ستاد استانی مقابله با کرونا گفت: فعالیت تمامی اصناف به جز واحدهای صنفی ضروری در روزهای شنبه و یکشنبه 29 و 30 آذرماه 99 از ساعت 18 در سراسر استان تعطیل خواهد بود.

خبرنگاران اصناف فارس 29 و 30 آذرماه از ساعت 18 تعطیل هستند

از پروفایل ما وبلاگ بخار دیدن نمایید.

عبدالرضا قاسم پور آدینه در گفت و گو با خبرنگار خبرنگاران اضافه نمود: همچنین ممنوعیت تردد درون شهری خودروهای شخصی در این روزها از ساعت 20 مشخص شده و در صورت تردد پس از ساعت مشخص شده جریمه 200 هزار تومانی اعمال خواهد شد.

وی ادامه داد: ممنوعیت ورود خودروهای شخصی با پلاک غیر بومی به شهرهای قرمز و نارنجی نیز همچنان برقرار است و جریمه 500 هزار تومانی تا یک میلیون تومانی در انتظار متخلفان خواهد بود.

دورهمی های خانوادگی عامل 50 درصد شیوع ویروس کرونا

معاون استاندار فارس در ادامه با اشاره به در پیش بودن شب یلدا گفت: دورهمی ها تاثیر بالایی در گسترش کرونا دارند و براساس آنالیز های اجرا شده، علت بیش از 50 درصد موارد شیوع کرونا دورهمی های خانوادگی است.

شب یلدا را مجازی برگزار کنیم

قاسم پور با تاکید بر اینکه شب یلدا را مجازی و الکترونیکی برگزار کنیم و خود مراقبتی داشته باشیم، اضافه نمود: باید مراقبت کنیم دستاوردهای اخیر استان در مقابله با کرونا که با درایت استاندار و همکاری مردم به ویژه کسبه اصناف بدست آمده حفظ گردد.

وی ادامه داد: مردم استان فارس در 10 ماه گذشته با مسوولیت پذیری و اعتماد به ستاد ملی و استانی مقابله با کرونا، همراهی و همکاری بسیار خوبی داشتند که امیدواریم مردم مشابه سیزده بدر (روز طبیعت) رعایت نمایند تا شرایط و شرایط بهتری پیدا کنیم.

کاهش درصد تست مثبت کرونا در فارس از 54 درصد به 20 درصد

معاون استاندار فارس با بیان اینکه راستا پیش رو عادی سازی است و نباید اجازه دهیم تجربه تلخ خردادماه و آذرماه در زمینه شیوع ویروس کرونا تکرار گردد، گفت: در حال حاضر درصد مثبت شدن تست های کرونا از 54 درصد به 20 درصد رسیده و شاهد کاهش آمار بستری و فوتی ها در استان هستیم.

قاسم پور با بیان اینکه نباید از ویروس کرونا غافل شویم اضافه نمود: مردم با رعایت پروتکل های بهداشتی خودشان را با محدودیت و سختی ها و مسائل بیشتر روبرو ننمایند.

به گزارش خبرنگاران، براساس آخرین اعلام نظر وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در مورد شرایط شهرستان های استان فارس به لحاظ شیوع ویروس کرونا، یک شهرستان در شرایط قرمز، 28 شهرستان در شرایط نارنجی و هفت شهرستان در شرایط زرد قرار دارند.

منبع: ایرنا
انتشار: 2 بهمن 1399 بروزرسانی: 2 بهمن 1399 گردآورنده: managore.ir شناسه مطلب: 1333

به "خبرنگاران اصناف فارس 29 و 30 آذرماه از ساعت 18 تعطیل هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران اصناف فارس 29 و 30 آذرماه از ساعت 18 تعطیل هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید