خانمها از سفر کردن به تنهایی، نترسند!

به گزارش ایستگاه بازی، شاید زمانی که یک خانم می خواهد به تنهایی سفر کند، همه توجهات به یک مسئله معطوف می گردد که چطور یک خانم تنها می تواند یک سفر ایمن داشته باشد. انتقاد از این مسئله در بسیاری از جوامع، فرهنگ ها و خانواده ها مسئله ای اجتناب ناپذیر است. اما آنچه که مسلم است سفر یک خانم تجربه ای بی نظیر و باورنکردنی است که نباید به دلیل وجود ترس ها و تردید ها از دست برود.در اینجا به 4 دلیل خواهیم پرداخت که نشان می دهد سفر به تنهایی امن است.

خانمها از سفر کردن به تنهایی، نترسند!

از سفر با تور سریلانکا به یکی از زیباترین کشورهای آسیایی سفر کنید و از شهرهای زیبای کلمبو و بنتوتا دیدن کنید.

جهان کوچک است

حتی سرزمین های غریب و ناآشنا معمولا ارتباطی با وطن شما دارند. اگر فردی از دوستان شما در آنجا زندگی می نماید یا شما علاقه مشترکی با مردم محلی دارید، می توانید هر کجا که می روید راه ارتباطی پیدا کنید. اگر شما در حال برنامه ریزی اولین سفرتان هستید، پیشنهاد می کنم که به جزیره ای دوردست در اقیانوس آرام نروید، جایی که نمی توانید به زبان آنها صحبت کنید. دنبال مکانی باشید که بتوانید ارتباط برقرار کنید، جایی که با فعالیت ها و فرهنگ آنها آشنا باشید. این امر می تواند یاری شایانی به شما بکند.

اطلاعات آشکار است

منابع بی پایانی برای برنامه ریزی تعطیلات یا سفری طولانی وجود دارد. این روزها شما می توانید از کتاب های راهنما، مجلات سفر، بلاگ ها، توییتر و همسفران خود هدایت بگیرید و از نکات ضروری سفر آگاه شوید. اگر در طول زمان در جستجوی مکان سفر خود باشید، حس اعتماد بیشتری در خصوص مکان هایی که قصد سفر به آنها را دارید، پیدا خواهید کرد.همواره قبل از اینکه به جایی سفر کنید در پی مسائل امنیتی، هزینه ها و فرهنگ آن مکان باشید.با پرس و جو به تمام سوالاتی که ممکن است درباره مقصد انتخابی داشته باشید،خواهید رسید و احتمالا تمام تردیدهایی را که ممکن است شما را از رفتن به سفر بازدارد از بین می برد. سفر به آن خطرناکی که دیگران می گویند نیست.هنگامی که دیگران به شما می گویند به جایی نروید،بعدا متوجه می شوید که این نصیحت تقریبا از طرف کسانی است که هرگز به آن مکان ها نرفته بودند یا هرگز تحقیقی در خصوص آن مکان ها انجام نداده اند. شما احتیاج به یافتن منابع مطمئن و نصیحت از طرف افرادی دارید که می دانند در خصوص چه صحبت می کنید.

شما هیچگاه به معنای واقعی تنها نیستید

اگر شما تصمیم گرفته اید که به تنهایی سفر بروید اما نگران احساس تنهایی خود هستید.باید بگویم مردم زیادی را در راستا سفرتان دیدار خواهید کرد. تنها با کوشش کمی با افراد جدیدی در سفرتان دیدار خواهید کرد. اگر چه این امر در مهمان خانه، گشت و گذار و یا یک کافه صورت می گیرد ، شما سورپرایز خواهید شد از اینکه یک صحبت کوتاه چطور منجر به یافتن یک همسفر جدید و یا دوستی طولانی خواهد شد.برای شرکت در سفرهای روزانه برنامه ریزی کنید، جایی که شما همسفران همفکری را دیدار خواهید کرد.

احتیاط کنید

احتمالا شنیده اید که شخصی توسط دزدان خیابانی مورد سرقت قرار گرفته وجیبش را زده اند. این اتفاق می تواند در هر جایی رخ دهد. در بیشتر شهرها شب هنگام نباید به خیابان رفت ، از تاکسی سرویس قابل اطمینان به جای اتوبوس عمومی بهره ببرید. همچنین مقدار بیشتری برای محل اقامت بپردازید و جایی بروید که مامور امنیت 24 ساعته برای مواقع ضروری وجود دارد. گاهی اوقات مردم به سادگی در زمان اشتباه در مکان اشتباه هستند. اغلب مواقع آنها بی دقت هستند یا باید بیشتر آماده باشند. زمانیکه تحقیق کردید، تمام جوانب احتیاط مربوط به امنیت محل مورد نظر را مدنظر قرار دهید.

اگر به مسافرت نروید بسیاری از مکان های شگفت انگیز و تجربیات باورنکردنی را از دست می دهید. بسیاری از ترس ها درباره مسافرت به عنوان یک خانم از بین خواهند رفت وقتی حق انجام آن را داشته باشید. با کمی برنامه ریزی و حس ماجراجویی، شما می توانید سفر رویایی تان را آغاز کنید و تمام ترس ها و تردیدها را پشت سر بگذارید.

منبع: الی گشت
انتشار: 24 بهمن 1398 بروزرسانی: 19 مهر 1399 گردآورنده: managore.ir شناسه مطلب: 668

به "خانمها از سفر کردن به تنهایی، نترسند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خانمها از سفر کردن به تنهایی، نترسند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید