جدال ویسی و کمالوند در دربی جنوبی ها ، منصوریان برای نفت خوش یمن است؟

به گزارش ایستگاه بازی، خبرنگاران/خوزستان تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در هفته چهارم لیگ برتر در دربی خوزستان پذیرای فولاد است و نفت آبادان با نساجی دیدار می کند.

جدال ویسی و کمالوند در دربی جنوبی ها ، منصوریان برای نفت خوش یمن است؟

در روز دوم هفته چهارم لیگ برتر، نفت مسجدسلیمان به مصاف فولاد می رود و نفت آبادان رو در روی نساجی قرار می گیرد.

نساجی - نفت آبادان

به گزارش خبرنگاران، تیم نفت آبادان که در سه هفته ابتدایی لیگ هم منصوریان را نداشت و هم هر سه دیدار را شکست خورده است، در حالی امروز با نساجی دیدار می کند که هم منصوریان روی نیمکت خود دارد و هم محکوم به برد در هفته چهارم است.

منصوریان هم تاکید کرده که نفت جایگاه خودش را پیدا می کند و شکل تیمی شان نیز خیلی خوب خواهد شد اما با همه این تفاسیر هواداران نفت امروز برد این تیم را می خواهند و باید دید حضور منصوریان روی نیمکت نفتی ها خوش یمن است و طلسم نبردن های نفت شکسته می شود یا خیر. البته نفت حریف آسانی ندارد و نساجی هم که تیمی خوب با بازیکنان با تجربه است، مطمئنا روز سختی را برای آبادانی ها رقم می زدند. تقابل این دو تیم می تواند از بازی جای مجذوب کننده امروز باشد.

نفت از ساعت 16 امروز (شنبه) در دیداری خارج از خانه با نساجی دیدار می کند.

نفت مسجدسلیمان - فولاد

دو تیم خوزستانی در حالی امروز در دربی رو در روی هم قرار می گیرند که در هفته سوم لیگ برتر به اولین برد خود در لیگ بیست و یکم دست پیدا کردند. بردهایی که مطمئنا دو تیم برای حفظ آن در دربی، نمایش متفاوت و بهتری خواهند داشت که بر مجذوب کنندهیت های این بازی نیز می افزاید.

ویسی که عنوان کرده تیم های فراز کمالوند همیشه خوب بازی می کنند، این ابراز امیدواری را هم داشته که بتوانند برنده دربی باشند تا دو شکست متوالی شان را جبران کنند. البته نفت حریف دست و پا بسته ای نیست و مطمئنا در اولین بازی خانگی خود در پی برد است، انگیزه ای که می تواند سد سختی برای شاگردان ویسی باشد. دربی خوزستان نیز با توجه به انگیزه دو تیم برای شکست ناپذیری، می تواند مجذوب کننده و دیدنی باشد.

نفت مسجدسلیمان از ساعت 18 امروز در خانه پذیرای فولاد است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 13 آذر 1400 بروزرسانی: 13 آذر 1400 گردآورنده: managore.ir شناسه مطلب: 1823

به "جدال ویسی و کمالوند در دربی جنوبی ها ، منصوریان برای نفت خوش یمن است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جدال ویسی و کمالوند در دربی جنوبی ها ، منصوریان برای نفت خوش یمن است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید