اتفاق تازه در پرونده جدایی رشید مظاهری از استقلال

به گزارش ایستگاه بازی، خبرنگاران: استقلال و سرمربی این باشگاه یعنی فرهاد مجیدی دل خوشی از رشید مظاهری ندارد. این دروازه بان در چندین نوبت تا آستانه جدایی از تیم رفته، ولی هر بار بنا به دلایلی برگشته و به کارش با آبی پوشان تهرانی ادامه داده است.

اتفاق تازه در پرونده جدایی رشید مظاهری از استقلال

به گزارشی خبرنگاران، آخرین بازگشت رشید به تمرینات استقلال برای این دروازه بان که روزی پیراهن تیم ملی را به تن می کرد چندان خوب پیش نرفت، چون فرهاد مجیدی با خریدن علیرضا رضایی، رسما رشید مظاهری را تبدیل به دروازه بان سوم و سکونشین استقلال کرد. بعد از آن اتفاقات بود که شایعه شد رشید مظاهری در این زمستان قطعا از استقلال جدا می گردد. مدت هاست که شایعه پیوستن رشید مظاهری به پرسپولیس در نیم فصل به گوش می رسد، ولی شایعه شده که استقلالی ها حاضر به صدور رضایتنامه رشید برای حضور در پرسپولیس نیستند. از طرفی عنوان شده که فرهاد مجیدی در نظر دارد این دروازه بان را با بازیکن فولاد معاوضه کند که این یکی مورد استقبال رشید مظاهری قرار نگرفته است.

حالا، اما اتفاق جدیدتری اتفاق افتاده که ممکن است به پیچیدگی های پفراینده خروج رشید مظاهری از استقلال اضافه کند. ماجرا مربوط به کرونایی شدن هر دو دروازه بان دیگر استقلال یعنی علیرضا رضایی و سیدجسین حسینی است. فرهاد مجیدی و استقلال این روز ها رسما دروازه بان دیگری نخواهند داشت که از او در ترکیب استفاده نمایند و همین مورد باعث شده تا پروژه خروج رشید مظاهری از استقلال فعلا منتفی گردد. از آنجا که دروازه بان های استقلال تمرینی در روز های گذشته نداشته اند فرهاد مجیدی امیدوار است از رشید مظاهری در ملاقات تیمش برابر طرفدار استفاده کند. اتفاقی که ممکن است فرایند خروج رشید از استقلال را دستخوش تغییر کند.

منبع: فرارو
انتشار: 15 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 15 اردیبهشت 1401 گردآورنده: managore.ir شناسه مطلب: 1978

به "اتفاق تازه در پرونده جدایی رشید مظاهری از استقلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اتفاق تازه در پرونده جدایی رشید مظاهری از استقلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید