احتمال برگزاری لیگ کشتی بعد از بازی های المپیک و جهانی

به گزارش ایستگاه بازی، به گزارش خبرنگاران، رقابتهای لیگ برتر کشتی طی دو سال اخیر یکی از دغدغه های اصلی متولیان فدراسیون بوده که راستا پر فراز و نشیبی را برای برگزاری آن پشت سر گذاشتند.

احتمال برگزاری لیگ کشتی بعد از بازی های المپیک و جهانی

در این مدت باید از محدودیت های کرونایی، جذب اسپانسر و همچنین به میدان آوردن تیم ها و باشگاه های متعدد و باسابقه به عنوان چالش های اصلی فدراسیون کشتی در برپایی لیگ برتر یاد کرد.

به هر حال سال جاری هم زمزمه هایی از برپایی رقابتهای لیگ برتر به گوش می رسد و آنچه متولیان فدراسیون کشتی اعلام نموده اند شاید سوت شروع این پیکارها بعد از بازی های المپیک توکیو و رقابتهای جهانی 2021 نروژ به صدا در آید.

در همین خصوص به تازگی علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی نیز نشست ویژه ای را با مسئولان سازمان لیگ برگزار نموده که هدف اصلی آن آنالیز برنامه های لیگ کشتی کشور در سال 1400 اعلام شده است.

در این نشست در خصوص تعداد کشتی گیران خارجی و ملی پوشان هر تیم و نحوه برگزاری رقابت ها به صورت متمرکز یا غیر متمرکز، بحث و گفتگو شد که گویا قرار است سازمان لیگ پس از جمع بندی و تصمیم گیری نهایی، آیین نامه لیگ برتر در سال 1400 را آماده و به صورت رسمی اعلام کند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 29 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 29 اردیبهشت 1400 گردآورنده: managore.ir شناسه مطلب: 1562

به "احتمال برگزاری لیگ کشتی بعد از بازی های المپیک و جهانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احتمال برگزاری لیگ کشتی بعد از بازی های المپیک و جهانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید