شروع به کار رسمی مدیرکل جدید هنرهای نمایشی

به گزارش ایستگاه بازی، مدیرکل جدید هنرهای نمایشی با برگزاری مراسم معارفه به طور رسمی کار خود را در اداره کل هنرهای نمایشی شروع کرد.

شروع به کار رسمی مدیرکل جدید هنرهای نمایشی

به گزارش ایستگاه بازی به نقل از روابط عمومی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، جلسه معارفه و تکریم مدیر کل جدید و سابق هنرهای نمایشی در جلسه شورای مدیران معاونت امور هنری، صبح شنبه 16 فروردین ماه برگزار گردید.

در این جلسه با حضور سید مجتبی حسینی، معاون امور هنری و مدیران معاونت، قادر آشنا با اهدای حکم، معارفه و از خدمات شهرام کرمی با اهدای لوح سپاس وزیر فرهنگ، مدیرکل سابق هنرهای نمایشی قدردانی شد.

کرمی در این جلسه با قدردانی از معاونت هنری گفت: هنرهای نمایشی با توجه به ویژگی و ظرفیت های آن، به توجه و حمایت های بیشتری احتیاج دارد و امیدوارم با توجه به درایت، تجربه و تعامل قادر آشنا، اتفاق های خوبی در تئاتر رخ دهد.

قادر آشنا نیز در این جلسه با قدردانی از شهرام کرمی گفت: امیدوارم با حمایت و همراهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و معاونت امور هنری، بتوانیم خدماتی را برای تئاتر کشور انجام دهیم.

آشنا روز 27 اسفندماه یعنی سه روز پس از استعفای کرمی از مدیریت اداره کل هنرهای نمایشی به این سمت منصوب شد. او پیش از این هم در این مجموعه سابقه مدیریت داشته است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 4 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: managore.ir شناسه مطلب: 884

به "شروع به کار رسمی مدیرکل جدید هنرهای نمایشی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع به کار رسمی مدیرکل جدید هنرهای نمایشی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید