20 روستای لاله آباد بابل آبرسانی شد

به گزارش ایستگاه بازی، مجید عبداللهی مدیر عامل آبفار مازندران عصر سه شنبه در مراسم آبرسانی مجتمع لاله آباد شهرستان بابل از افتتاح و بهره برداری 18 پروژه آبرسانی روستایی در 11 روستای استان در هفته دولت اطلاع داد و گفت: 18 پروژه آبرسانی در 11 روستای شهرستان گلوگاه، بهشهر، نکا، ساری، قائمشهر، سیمرغ، سوادکوه، بابل، آمل، محمود آباد و تنکابن در هفته دولت به بهره برداری خواهند رسید و بیش از چهار هزار و 100خانوار از نعمت آب آشامیدنی سالم و بهداشتی بهره مند می شوند.

20 روستای لاله آباد بابل آبرسانی شد

وی اضافه کرد: این پروژها شامل 13 پروژه تک روستایی و پنج پروژه به صورت مجتمع آبرسانی است و بیش از 126 میلیارد و400میلیون ریال اعتبار برای این 18پروژه آبرسانی روستایی هزینه گردیده است.

مدیر عامل آبفار مازندران ادامه داد: برای بهره برداری از این 18پروژه 41/4 کیلومتر خط انتقال و شبکه توزیع، احداث 18باب مخازن ذخیره زمینی و هوایی به حجم دو هزار و 575 متر مکعب، ساخت 11 واحد ایستگاه پمپاژ، نصب و تعبیه هشت دستگاه دیزل ژنراتور،حفر دو حلقه چاه عمیق و بهسازی دو دهنه چشمه اجرا گردیده است.

وی در انتها سخنانش گفت: پروژه آبرسانی به 20روستای بخش لاله آباد بابل با اعتباری بالغ بر 17 میلیارد ریال با احداث مخزن زمینی به حجم هزار مترمکعب، تجهیز و راه اندازی یک واحد ایستگاه پمپاژ، تهیه و نصب و راه اندازی یک دستگاه دیزل ژنراتور اجرا گردیده است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 6 آبان 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: managore.ir شناسه مطلب: 26

به "20 روستای لاله آباد بابل آبرسانی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "20 روستای لاله آباد بابل آبرسانی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید