یک حادثه تلخ دیگر ، دختر 18 ساله رشتی در آتش تعصب برادر سوخت ، پسر رشتی که مخالف ازدواج خواهر با مرد مورد علاقه اش بود خانه پدری را آتش زد

به گزارش ایستگاه بازی، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی گیلان گفت: دختر 18 ساله ای که بر اثر به آتش کشیدن خانه توسط برادرش دچار جراحات و سوختگی شدید شده بود، شب گذشته جان خود را از دست داد.

یک حادثه تلخ دیگر ، دختر 18 ساله رشتی در آتش تعصب برادر سوخت ، پسر رشتی که مخالف ازدواج خواهر با مرد مورد علاقه اش بود خانه پدری را آتش زد

جهت دریافت خدمات پتینه سقف منزل با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به گزارش ایستگاه بازی به نقل از ایرنا، سرهنگ مجید رسول زاده فرساد در بیان جزئیات این حادثه اضافه نمود: برادر این دختر ساکن محله سلیمانداراب شهر رشت با ازدواج او با مرد مورد علاقه اش مخالف بود اما وقتی در جلوگیری از این ازدواج پیروز نشد در اقدامی نسنجیده، خانه پدری را به آتش کشید که در این حادثه خواهر و مرد مورد علاقه وی دچار سوختگی شده و به بیمارستان ولایت رشت منتقل شدند.

وی توضیح داد: متهم در اظهارات خود، دلیل ارتکاب این جرم را مخالفت با ازدواج خواهرش با مرد مورد نظر او و اختلاف سنی 12 ساله میان آنها عنوان نمود.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی گیلان با اشاره به اینکه برادر این دختر دستگیر و تحویل مراجع قضایی شده است، تاکید نمود: کنترل خشم و تفکر در عواقب جبران ناپذیر اینگونه اقدامات خشن، عامل مهمی در پیشگیری از این جرائم است.

وی با تاکید بر ضرورت ارتباط منطقی و صمیمی میان اعضا خانواده اظهار کرد: همه باید کوشش نمایند که آستانه تحمل خود را بالا برده و هماره دلیل و رفتار منطقی را در قضاوت های خود ملاک عمل قرار دهند.

سرهنگ رسول زاده نداشتن آگاهی از قوانین، نبود ارتباط منطقی و صمیمانه بین اعضاء خانواده، عدم درک متقابل افراد از یکدیگر و کم توجهی به موازین و دستورات دینی را از دلایل بروز چنین حوادثی عنوان و توضیح داد: تربیت صحیح فرزندان و آموزش درست آنان در کسب مهارت های زندگی نیز می تواند در پیشگیری از این حوادث نقش بسزایی داشته باشد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 7 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: managore.ir شناسه مطلب: 952

به "یک حادثه تلخ دیگر ، دختر 18 ساله رشتی در آتش تعصب برادر سوخت ، پسر رشتی که مخالف ازدواج خواهر با مرد مورد علاقه اش بود خانه پدری را آتش زد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یک حادثه تلخ دیگر ، دختر 18 ساله رشتی در آتش تعصب برادر سوخت ، پسر رشتی که مخالف ازدواج خواهر با مرد مورد علاقه اش بود خانه پدری را آتش زد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید