کنایه نو ابراهیم شکوری به استقلال و سپاهان!

به گزارش ایستگاه بازی، ابراهیم شکوری درباره اینکه آیا کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در نامه خود به باشگاه پرسپولیس برای ارائه توضیحات حامد لک نسبت به حاشیه ای که در بازی با ماشین سازی ایجاد شد، فرصت 48 ساعته را پس از به اتمام رسیدن تعطیلات کرونایی در نظر گرفته یا این فرصت امروز به اتمام می رسد، گفت: طبق نظر مقامات بالادستی، ستاد کرونا و مسئولان ارشد کشور در حال حاضر تهران و بعضی شهر های دیگر تعطیل هستند. واحد های حقوقی، اداری، ورزشی، دبیرخانه و سایر بخش های باشگاه پرسپولیس هم به علت اینکه حضور در ساختمان باشگاه را غیرقانونی اعلام کردند، تعطیل است و کسی در باشگاه برای دریافت این نامه حضور نداشت.

کنایه نو ابراهیم شکوری به استقلال و سپاهان!

وی اضافه کرد: فکر می کنم کمیته انضباطی هم برای این فرصت 48 ساعته زمان کاری را در نظر گرفته و ان شاءالله روز دوشنبه هفته آینده که اولین روز کاری پس از اتمام تعطیلات کرونایی است، دفاعیه لازم را می فرستیم. البته تصور می کنم کمیته انضباطی و سایر نهاد هایی که به این موضوع ورود نموده و مشغول آنالیز هستند، بد نیست بعضی پرونده هایی که یک سال یا یکی دو ماه از آن گذشته مثل حمله به اتوبوس پرسپولیس در اصفهان، درگیری بازیکنان یک تیم در فرودگاه، توهین به عیسی آل کثیر در رختکن را هم آنالیز نمایند، زیرا در این صورت تمام مسائل حل می گردد و مسئله ای در فوتبال وجود ندارد.

معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس درباره شکایت از توپ جمع کن بازی با ماشین سازی، گفت: برای مردم عزیز تبریز و تمام هم میهنان خود احترام قائل هستیم. من هم آذری زبان هستم، ولی اینکه یک نفر هوادار رقیب هفته بعدی ما است و در صفحه مجازی اش هم تعیین است که با پرچم کشور دیگری خود را معرفی نموده به استادیوم آمده و پشت درواز ه با ادبیاتی بد توهین می نماید هم احتیاج به رسیدگی دارد. باید تعیین گردد چگونه وی وارد استادیوم شده و صلاحیتش برای حضور در استادیوم تایید شده است؟ این مسائل برای ما جای سوال دارد و در دفاعیه ای که برای کمیته انضباطی می فرستیم، می خواهیم این فرد و بعضی اشخاص که صلاحیت چنین توپ جمع کنی را تایید نموده جوابگو باشند.

شکوری ادامه داد: باید معلوم گردد فردی که در صفحه شخصی اش علیه کشورمان کار می نماید، چگونه می تواند توپ جمع کن یک استادیوم گردد و به راحتی به دروازه بان تیم ما توهین کند. برای تمام ترک زبان ها احترام قائل هستیم، زیرا خودم هم جزئی از آن ها هستم، اما شاید خود مردم این خطه هم رفتار توپ جمع کن و البته اتفاقاتی که در بیرون زمین رقم می خورد را قبول نداشته باشند.

وی اضافه کرد: باز هم تاکید می کنم درخواست می کنیم همانگونه که کمیته انضباطی پس از ملاقات تیم ما با ماشین سازی در شرایط تعطیلی رسمی و کرونایی به این سرعت وارد عمل شده و چنین نامه ای را به باشگاه پرسپولیس ارسال نموده، به سایر پرونده هایی که از آن ها نام بردم هم برای برقراری عدالت رسیدگی کند. قطعا حساسیت و شدت بعضی پرونده ها که با جان انسان ها در تماس بوده خیلی بیشتر از پرونده حامد لک است، اما ما و مردم پاسخ مناسبی نسبت به آن ها نگرفته ایم. قطعا اگر براساس زمانبندی به پرونده ها رسیدگی نمایند، زمان لازم برای رسیدگی به پرونده لک وجود دارد.

معاون باشگاه پرسپولیس درباره احتمال برگزاری جلسه کمیته انضباطی برای رسیدگی به پرونده حامد لک قبل از بازی با تراکتور گفت: بار دیگر به نظر مقامات عالی رتبه کشوری و ستاد کرونا استناد می کنم. پرسپولیس یک باشگاه دولتی است و طبق این دستورالعمل کلیه شرکت ه و به خصوص دولتی ها از چهارشنبه تا یکشنبه تعطیل هستند. قطعا دوستان مان در کمیته انضباطی و فدراسیون فوتبال هم این موضوع را لحاظ نموده اند که با توجه به این تعطیلی، برای دسترسی به نامه و ارسال دفاعیه احتیاج است اسناد و مستندات تهیه نفرات متعددی جمع آوری گردد.

شکوری اضافه کرد: باید واحد های مختلف باشگاه روی این موضوع کار نمایند و دفاعیه خوبی ارسال گردد و اگر قرار باشد جلسه ای قبل از اتمام تعطیلات کرونایی برگزار گردد، غیرقانونی و در تضاد با بخش نامه ستاد مقابله با کرونا است. سعی داریم در روز دوشنبه دفاعیه خوبی را ارسال کنیم. ضمن اینکه برداشت اشتباهی از صحبت های قبلی من شده است. هیج وقت نگفتم روی فیلم منتشر شده از لک صداگذاری شده است بلکه گفتم با توجه به نرم افزار های پیشرفته ای که وجود دارد، ممکن است این اتفاق هم افتاده باشد و به همین علت احتیاج به آنالیز بیشتر به وسیله یک تیم متخصص دارد.

وی درباره آخرین شرایط تیم پرسپولیس بعد از بازی با ماشین سازی گفت: اکنون تیم ما شرایط خوبی دارد، اما این برد را کاملا فراموش نموده ایم، زیرا می دانیم باید تمام 90 دقیقه هایی که با برد پرسپولیس تمام می گردد، به خاطرات بسپاریم و فکر ملاقات بعدی باشیم. اکنون هم تمام تمرکز ما باید روی ملاقات با تراکتور و سپس بازی با پیکان باشد.

منبع: فرارو
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: managore.ir شناسه مطلب: 1700

به "کنایه نو ابراهیم شکوری به استقلال و سپاهان!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کنایه نو ابراهیم شکوری به استقلال و سپاهان!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید