پلمپ 4 دفتر خدمات مسافرتی متخلف در همدان

به گزارش ایستگاه بازی، معاونت گردشگری همدان از پلمپ چهار دفتر خدمات مسافرتی در این استان اطلاع داد.

پلمپ 4 دفتر خدمات مسافرتی متخلف در همدان

برای دریافت خدمات ویزای کانادا با مجربترین کارشناسان کشور همراه باشید.

به گزارش ایستگاه بازی به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی همدان، علی خاکسار با اعلام این خبر گفت: به منظور جلوگیری از فعالیت دفاتر خدمات مسافرتی متخلف، در چهار ماه گذشته چهار واحد متخلف خدمات مسافرتی، با همکاری دایره نظارت بر اماکن عمومی نیروی انتظامی پلمپ شد.

خاکسار گفت: این واحدها به دلیل اجاره کانتر، امضای قرارداد یک طرفه، فعالیت خارج از مفاد قرارداد، استفاده نکردن از راهنمای دارای کارت، اجازه امضا به مسئول کانتر و دریافت مبلغ مازاد از تیپ خدمات ابتدا تذکر و مهلت برطرف مشکل و در نهایت پلمپ شدند.

او با اشاره به ضوابط برگزاری تورهای مجاز گردشگری نیز گفت: براساس آیین نامه بند ب نظارت بر تاسیسات گردشگری تنها واحدهای دارای مجوز رسمی از وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مجاز به برگزاری تورهای سیاحتی و جهانگردی با رعایت ضوابط و مقررات مصوب هستند و فعالیت سایر واحدهای خارج از این چارچوب غیرمجاز بوده و نسبت به جمع آوری و پلمپ آنها اقدامات قانونی لازم انجام می گردد.

خاکسار خاطر نشان کرد: شهروندان باید از خرید هرگونه خدمات مسافرتی از واحدهای بدون مجوز خودداری نمایند، زیرا نبود مسئولیت پذیری و آگاهی مجریان تورهای غیرمجاز از استانداردهای مصوب تورهای گردشگری منجر به وقوع حوادث ناگوار و مسائل جبران ناپذیر برای مسافران این تورها خواهد شد.

منبع: میراث آریا
انتشار: 5 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: managore.ir شناسه مطلب: 617

به "پلمپ 4 دفتر خدمات مسافرتی متخلف در همدان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پلمپ 4 دفتر خدمات مسافرتی متخلف در همدان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید