پذیرش 300 دانشجوی جدید در خوابگاه های علوم پزشکی مشهد

به گزارش ایستگاه بازی، مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد از پذیرش 300 دانشجوی جدید در خوابگاه های دانشجویی، همزمان با شروع سال تحصیلی خبرداد.

پذیرش 300 دانشجوی جدید در خوابگاه های علوم پزشکی مشهد

به گزارش ایستگاه بازی، امیررضا صالح مقدم با بیان اینکه نام نویسی دانشجویان پسر در روزهای چهارم و پنجم مهرانجام شد و دانشجویان دختر هفتم الی نهم مهر ماه به صورت متمرکز در حال اجرا است، اظهار کرد: در امسال بیش از 1000 دانشجو در مقاطع مختلف کاردانی، کارشناسی پیوسته و ناپیوسته دکترای حرفه ای در این دانشگاه پذیرفته گردیده اند که با حضور کارشناسان معاونت آموزشی، فرهنگی و بهداشتی با هدف سرعت و تسهیل در خدمات به صورت متمرکز خدمات مربوط به نام نویسی را دریافت می نمایند.

وی اضافه نمود: ارائه کارت دانشجویی به دانشجویان و معرفی خوابگاه و کارت تغذیه، پرونده الکترونیکی سلامت و معاینه پزشکی از جمله خدماتی است که در هنگام نام نویسی به دانشجویان ارائه می گردد.

مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد با اشاره به اینکه از لحاظ ارائه خدمات به دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی مشهد به عنوان الگوی نمونه به سایر دانشگاه ها معرفی گردیده است،گفت:در همین راستا،12مهرماه مراسم نمادی به همراه نمایشگاه با همکاری تشکل های فرهنگی و سیاسی دانشجویان سال بالاتر با هدف توضیحات بیشتر و بیان چالش های پیش رو تشکیل خواهد شد.

صالح مقدم گفت: در ورودی سال تحصیلی بیش از 60 درصد دختر و 40 درصد دانشجوی پسر از طریق کنکور سراسری پذیرفته شدند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مشهد، وی با بیان اینکه سیستم اداری خوابگاه دانشگاه علوم پزشکی مشهد دولتی است و مکانی استیجاری و خودگردان نداریم،اضافه نمود:ما در پذیرش دانشجویان در خوابگاه هیچ گونه مسئله ای نداریم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 9 بهمن 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: managore.ir شناسه مطلب: 59

به "پذیرش 300 دانشجوی جدید در خوابگاه های علوم پزشکی مشهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پذیرش 300 دانشجوی جدید در خوابگاه های علوم پزشکی مشهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید