نیم نگاه به حوزه سلامت

به گزارش ایستگاه بازی، تهران (پانا) - برنامه نیم نگاه که از شنبه تا چهارشنبه روانه آنتن رادیو سلامت می گردد به برطرف چالش های حوزه سلامت می پردازد و به مطالبات مردم اختصاص دارد.

نیم نگاه به حوزه سلامت

به گزارش روابط عمومی رادیو سلامت، برنامه نیم نگاه روزهای دوشنبه از گروه تغذیه پخش می گردد و روز دوشنبه 15 آذر ماه اختصاص به موضوع کاهش سطح زیر کشت کلزا دارد. محمد شفیع ملک زاده عضو نظام صنفی کشاورزی و رضا حقیقی مدیر زراعت جهاد کشاورزی مازندران مهمانان برنامه هستند و در این باره صحبت می نمایند.

برنامه نیم نگاه با هدف اعتمادسازی مسئولان نسبت به برطرف چالش های حوزه سلامت و پاسخ به مطالبات مردم فراوری و و پخش می گردد.

این برنامه که به مسائل و مسائل روز مردم در حوزه های مختلف سلامت می پردازد، از شنبه تا چهارشنبه و از گروه های مختلف برنامه سازی رادیو سلامت ساعت 12 روی آنتن می رود.

روزهای شنبه این برنامه در گروه بهداشت روان تقدیم مخاطبین می گردد. مشاور برنامه لعیا باستانی و مجری کارشناسان این برنامه به صورت یک هفته در میان دکتر لیلا رحیمیان و دکتر پویان مقدم هستند. روزهای یکشنبه از گروه سلامت اجتماعی با موضوع مسائل مرتبط با آسیب های اجتماعی و مسائل مردم در این حوزه پخش می گردد. روزهای دوشنبه گروه تغذیه با موضوع مسائل مرتبط با صنایع غذایی، کشاورزی، مسائل فراوری و عرضه مواد غذایی تهیه می گردد. مشاور و مجری کارشناس هر دو گروه لیلا علوی است.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 7 اسفند 1400 بروزرسانی: 7 اسفند 1400 گردآورنده: managore.ir شناسه مطلب: 1917

به "نیم نگاه به حوزه سلامت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نیم نگاه به حوزه سلامت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید