موفقیت سازمان پسماند در کسب رتبه برتر دوازدهمین جشنواره پژوهش و نوآوری مدیریت شهری

به گزارش ایستگاه بازی، خبرگزاری خبرنگاران- مدیر روابط عمومی سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران از انتخاب طرح کاپ به عنوان برترین طرح نوآورانه در دوازدهمین جشنواره پژوهش و نوآوری در مدیریت شهری اطلاع داد.

موفقیت سازمان پسماند در کسب رتبه برتر دوازدهمین جشنواره پژوهش و نوآوری مدیریت شهری

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران، مسعود عابدی با اعلام این خبر گفت: عصر امروز چهارشنبه 26 آذرماه، اختتامیه دوازدهمین جشنواره پژوهش و نوآوری در مدیریت شهری برگزار گردید و هیئت داوران به اتفاق طرح کاپ را حائز کسب رتبه برتر در بخش ایده های نوآورانه معرفی کردند.

به گفته مشاور مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران؛ طرح کاپ در حال حاضر در 4 منطقه پایتخت اجرا می گردد و در سال آینده مناطق بیشتری به این طرح خواهند پیوست.

عابدی همچنین با بیان اینکه اجرای پروژه کاپ به عنوان الگوی نوین کاهش پسماند از سال گذشته و در 6 محور شروع شده است، گفت: براین اساس، سازمان مدیریت پسماند کوشش می نماید تا با اجرای طرح تغییراتی را در زمینه فرم ذخیره سازی و مخازن، بهبود شرایط جمع آوری و نگهداشت پسماند، تحول در انتقال پسماند، توسعه برنامه های هوشمندسازی و زیرساخت های فرهنگی، ساماندهی پسماندهای حجیم و بهینه سازی و مدیریت پسماند در مقصد و استفاده حداکثری از پسماند برای فراوری کمپوست و انرژی به ثمر برساند.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 28 دی 1399 بروزرسانی: 28 دی 1399 گردآورنده: managore.ir شناسه مطلب: 1325

به "موفقیت سازمان پسماند در کسب رتبه برتر دوازدهمین جشنواره پژوهش و نوآوری مدیریت شهری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "موفقیت سازمان پسماند در کسب رتبه برتر دوازدهمین جشنواره پژوهش و نوآوری مدیریت شهری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید