موضع تند پرسپولیسی ها علیه خطیبی؛ حرف هایت باعث ایجاد تفرقه می گردد

به گزارش ایستگاه بازی، رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس در واکنش به اظهارات رسول خطیبی پس از ملاقات سوپر جام نوشت: رسول خطیبی سرمربی تیم فوتبال تراکتور، بازنده سوپرجام بود و نتوانست برخلاف وعده ای که به طرفداران تراکتور داده بود، جام را به تبریز ببرد. البته او فقط بازی را نباخت بلکه بازنده اخلاق هم بود. در انتها این ملاقات که پرسپولیس به گواه کارشناسان، با شایستگی توانست به فزونی رسیده و از سکوی قهرمانی بالا برود، خطیبی حرف هایی زد که مشخصاً بوی تفرقه از آن به مشام می رسید. او مسائلی را به زبان آورد که اصلاً شایسته و زیبنده اهالی فوتبال نبود. سرمربی تراکتور به جای تبریک به طرفداران، مربیان، بازیکنان و مدیران باشگاه پرسپولیس بابت این قهرمانی و اشاره به ضعف های فنی خود، عملکرد درخشان سرخپوشان در سوپرجام را نادیده انگاشت و قهرمانی پرسپولیس را به عملکرد وزیر ورزش نسبت داد.

موضع تند پرسپولیسی ها علیه خطیبی؛ حرف هایت باعث ایجاد تفرقه می گردد

این موضوع بدون تردید و اغماض به وسیله تیم حقوقی باشگاه مورد پیگیری قرار می گیرد تا معین گردد دلایل خطیبی برای بیان چنین ادعایی، چیست اما کاش رسول خطیبی فقط در زمین چمن سبز بازنده بود و با سربلندی به خانه بازمی گشت. متأسفانه او اخلاق را هم باخت و با اینکه طرفداران تراکتور را منتظر یک جام گذاشته بود اما به جای عذرخواهی از تراکتوری ها، با ادبیاتی که شخصیت فوتبال را خدشه دار می سازد، حرف هایی زد که قطعاً برایش تبعات فراوانی در پی خواهد داشت.

امیدواریم جامعه فوتبال به قدرت پرسپولیس ایمان بیاورد و به شایستگی و اعتبار این باشگاه، احترام بگذارد. فوتبال ایران بالاخره باید روزی از گردنه توهین، تهمت، افترا و برچسب زدن به سمت حرفه ایی شدن عبور کند و شایستگی تیم برنده را بپذیرد نه اینکه به محض قبول شکست، همه چیز را به اتفاقات خارج از مستطیل سبز ارتباط دهد و با شلوغ کاری، غوغاسالاری و مهمل بافی در پی تخریب حریف باشد.

این موضوع که تیم های بازنده، شرایط روحی و روانی خوبی ندارند، بحثی روانشناسانه است اما اینکه یک مربی، بازی را در زمین ببازد و خارج از زمین در پی تهمت، افترا و برچسب زدن به تیم برنده باشد، اصلاً زیبنده فوتبال نیست و از شخصیتی مثل خطیبی که تمام عمر خود را در زمین های فوتبال گذرانده، بعید بود این طور سخن بر زبان براند.

قطعا بیان چنین حرف هایی که مسئولیت حقوقی دارد، باعث ایجاد تفرقه می گردد و باشگاه پرسپولیس را به سمت ارسال یک لایحه شکایت دیگر پیش می برد. امیدواریم کمیته انضباطی و کمیته اخلاق هم نسبت به این ادعاها واکنش نشان دهند و از حالت انفعال خارج شوند.

منبع: فرارو
انتشار: 24 تیر 1400 بروزرسانی: 24 تیر 1400 گردآورنده: managore.ir شناسه مطلب: 1653

به "موضع تند پرسپولیسی ها علیه خطیبی؛ حرف هایت باعث ایجاد تفرقه می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "موضع تند پرسپولیسی ها علیه خطیبی؛ حرف هایت باعث ایجاد تفرقه می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید