فتاحی: مستندات جدیدی به کمیته استیناف ارائه کردیم

به گزارش ایستگاه بازی، سرپرست تیم فوتبال سپاهان می گوید برای تصمیم گیری مجدد درباره بازی این تیم با پرسپولیس، به کمیته استیناف مدارک جدیدی ارائه نموده است.

فتاحی: مستندات جدیدی به کمیته استیناف ارائه کردیم

به گزارش ایستگاه بازی، رضا فتاحی، سرپرست تیم فوتبال سپاهان درباره جلسه ای که در فدراسیون فوتبال برای تصمیم گیری درباره ملاقات حاشیه ساز سپاهان - پرسپولیس برگزار گردید، اظهار کرد: از کمیته استیناف خیلی متشکرم که این وقت را در اختیار ما گذاشتند. ما دفاعیات را انجام دادیم و فیلم های جدید مورد نظرمان را به کمیته استیناف نشان دادیم. هم مسوول حقوقی ما و هم دوستان عزیز صحبت های شان را انجام دادند. الان هم می گویم ما هیچ اراده ای برای برگزار نکردن بازی نداشتیم و می خواستیم آن روز بازی کنیم. اتفاقاتی افتاد که همه آن ها را در این جلسه شرح دادیم.

او ادامه داد: باشگاه سپاهان آماده برگزاری آن مسابقه بود ولی در آن لحظه هیچ اراده برای برگزاری مسابقه نبود. امیدواریم که دوستان خوبی که در کمیته استیناف هستند صحبت های ما را شنیده باشند و یک رای عادلانه صادر نمایند.

فتاحی درباره ادعای پرسپولیسی ها که گفته اند سپاهان در این جلسه مدرک جدیدی نشان نداده است هم شرح داد: دوستان پرسپولیسی نظر خودشان را می دهند.

سرپرست سپاهان در پاسخ به این پرسش که چرا نیکفر، رییس هیات مدیره این باشگاه در این جلسه حضور نداشت؟ هم اعلام کرد: اصلا چنین چیزی نبود. به ما اعلام نموده بودند که دو نفر از باشگاه بیایند. آقای صالحی هم گفته بودند که حضور سرپرست تیم و مدیر حقوقی در جلسه کافی است. این که نیکفر در این جلسه نبود مربوط به خودشان است و ما را به عنوان نماینده انتخاب کردند چون در جریان ریز مسائل بودیم.

او در پاسخ به این پرسش که چقدر امیدوار است رای پرونده به سمت سپاهان تغییر کند؟ گفت: همه ما به امید زنده ایم. ما قصد برگزاری بازی را داشتیم. امیدوارم یک رای عادلانه صادر گردد.

فتاحی درباره احتمال آغاز لیگ هم اظهار کرد: ما منتظر ستاد کرونا هستیم و این که شرایط در کشور پایدار گردد و بیماری از کشور برود. بعد از آن هم مجوز تمرینات داده گردد. جان انسان ها از فوتبال و همه ورزش ها مهم تر است.

سرپرست سپاهان در پاسخ به این پرسش که آیا در صورت تکرار رای به نفع پرسپولیس، سپاهان به مراجع قضایی بالاتر شکایت می نماید یا خیر؟ شرح داد: اجازه بدهید رای صادر بگردد بعد درباره آن تصمیم می گیریم. ان شاءالله که اصلا به آن جاها کشیده نمی گردد و رای عادلانه صادر می گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 5 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: managore.ir شناسه مطلب: 949

به "فتاحی: مستندات جدیدی به کمیته استیناف ارائه کردیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فتاحی: مستندات جدیدی به کمیته استیناف ارائه کردیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید