دوری یکساله جواد عزتی از بازیگری آگاهانه بود

به گزارش ایستگاه بازی، محمد کارت کارگردان شنای پروانه ضمن اشاره به ویژگی های حرفه ای جواد عزتی در عرصه بازیگری، انتخاب آگاهانه او برای دوری یکساله از بازی در فیلم های سینمایی را ستود.

دوری یکساله جواد عزتی از بازیگری آگاهانه بود

به گزارش خبرنگاران، محمد کارت کارگردان فیلم سینمایی شنای پروانه در تبادل نظر با مهر درباره به حضور جواد عزتی در این فیلم و تجربه همکاری اش با این بازیگر گفت: خوشحالم که برای فیلم اولم در مقام کارگردان با آن شرایط سخت و پیچیده ای که داشت جواد عزتی همراهم شد. جواد عزتی بازیگری است که دید 360 درجه دارد. یعنی تمرکز و توجه اش صرفاً معطوف به کار خودش نیست، آنقدر باهوش و جامع است که به عنوان یک بازیگر به تعامل همه جانبه با دیگر عوامل معتقد است.

وی اضافه نمود: در هنگام ضبط پلان نه فقط به بازی خودش بلکه به صدابردار، فیلمبردار و دیگر عوامل نیز توجه دارد و حتی گاهی در جهت کیفیت کل کار از خودگذشتگی های تحسین برانگیزی به خرج می دهد. فقط به فکر خودش نیست و از طرفی آنقدر غرق در نقش نمی گردد که نتواند خودش را از بیرون ببیند. اجازه نمی دهد غرق شدن در نقش، مزاحمت های غیرحرفه ای برای دیگر عوامل به وجود بیاورد. جواد هیچگاه خودخواهی های آزاردهنده ندارد.

کارت شرح داد: از تخصص او می توانم خیلی بیشتر حرف بزنم ولی برای من که یک آدم دلی و عاطفی هستم جواد عزتی به علاوه تخصصش یک فرد دوست داشتنی است.

این کارگردان درباره کارنامه جواد عزتی در سال های اخیر هم شرح داد: در چند سال اخیر خودخواسته یا ناخواسته تعداد زیادی فیلم را بازی کرد که فکر می کنم هرچند در اغلب آنها پیروز بود اما به زعم من اگر این تعدد کار نبود کیفیتش حتی بیشتر از اینکه هست، می شد.

کارت در خاتمه گفت: خوشحالم که کاملاً آگاهانه یک سال از بازی فاصله گرفت و علی رغم همه پیشنهادها بازی نکرد تا بتواند پوست اندازی کند و دوباره با روحیه جدید برگردد. امیدوارم در کار جدیدش؛ سریال زخم کاری به کارگردانی محمدحسین مهدویان او و همه عوامل کار پیروز باشند و جواد نیز در جهت پیش رو با انتخاب های درست روز به روز بهتر از قبل باشد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 19 فروردین 1400 بروزرسانی: 19 فروردین 1400 گردآورنده: managore.ir شناسه مطلب: 1488

به "دوری یکساله جواد عزتی از بازیگری آگاهانه بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دوری یکساله جواد عزتی از بازیگری آگاهانه بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید