داور دربی مشخص شد؟

به گزارش ایستگاه بازی، در حالی که گفته می شد قول قضاوت دربی 22 دی به استان بوشهر و محمدحسین (میثم) زاهدی فر داده شده، با اعتراض های فضای مجازی، تصمیم دپارتمان داوری و کمیته داوران در حال تغییر است.

داور دربی مشخص شد؟

محمدحسین زاهدی فر داور بوشهری فوتبال ایران گزینه اول قضاوت دربی 22 دی بود. اما وقتی شایعه شد به خاطر انتخابات قول قضاوت به استان بوشهر داده شده و در فضای مجازی صدای اعتراض بلند شد، کمیته داوران تصمیم به تغییر گزینه هایش گرفت.

در جلسه روز چهارشنبه کمیته داوران با حضور کارشناسان داوری نام سیدعلی و رضا کرمانشاهی دو داور تهرانی برای قضاوت این بازی به میان آمد، اما با اصرار یک شخص خاص به انتخاب زاهدی فر که برای قضاوت دربی جام حذفی هم انتخاب شده بود و با مخالفت سرپرست وقت کمیته داوران جای خود را به پیام حیدری داد، جلسه چهارشنبه بی نتیجه ماند.

پنجشنبه مجددا جلسه دیگری در کمیته داوران برگزار گشت و این بار هم اصرار یک شخص خاص به انتخاب زاهدی فر ادامه داشت که گروه مقابل نام سیدعلی را مطرح کردند.

در حالی که به نظر می رسید قضاوت این بازی به زاهدی فر یا سیدعلی واگذار شود، بعد از سرانجام جلسه نام بیژن حیدری از قوطی بیرون آمد! گفته می شود بیژن حیدری که سابقه قضاوت دربی را هم دارد، بازی 22 دی ماه را سوت می زند تا جنگ و جدل میان کسانی که در حمایت از زاهدی فر و سیدعلی با هم زاویه پیدا کرده بودند مختومه شود.

انتخاب بیژن حیدری بی ارتباط به خواسته هایی که برخی افراد در انتخابات از هیات فوتبال همدان دارند، نیست. به هرحال تلاش های انتخاباتی به بحث معین داور دربی نیز کشیده شده است.

آخرین بار در دربی نیمه نهایی جام حذفی کمیته داوران رضا کرمانشاهی را برای قضاوت بازی انتخاب کرد، اما دپارتمان داوری نام محمدحسین زاهدی فر را به عنوان داور دربی به رسانه ها داد و در نهایت با علنی شدن اختلاف ها، سوت دربی به پیام حیدری رسید.

این بار هم انگار قرار است بیژن حیدری سرانجام کشمکش ها باشد. داور دربی حداکثر تا روز شنبه معرفی خواهد شد.

طرفداری

منبع: فرارو
انتشار: 25 بهمن 1399 بروزرسانی: 25 بهمن 1399 گردآورنده: managore.ir شناسه مطلب: 1379

به "داور دربی مشخص شد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "داور دربی مشخص شد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید